Jump to content

Recommended Posts

Виж ся... ако си решил пак да се правиш на велик, да ми разправяш за табла тип коледни елхи... мани са не си интересен! Ходи из разните сервизи пак да ти направят клизма! Така ли вече не си намери приятелче гей в живота, аман...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напролет някога, тъкмо идвах миналия месец, но тогава още се чакаха по 2-3 седмици и не донесох на мераклиите, та си взеха местни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко по-ниска е цената от отвъд локвата реално и оправдава ли тя по-кратката гаранция (в повечето европ. страни е мин. 2г.)?

Взимал съм преди години таблети от там, но тогава доларът беше смешно евтин и си заслужаваше въпреки гаранцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С днешните цени разликата е към 700лв. Което си е почти половин телефон.

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане ако веднъж си платя за айклауд сторидж 2лв на месец после как се отказвам от услугата а и какво става с файловете записани там над безплатните 5гб

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jmucito написа:

после как се отказвам от услугата а и какво става с файловете

 

http://bfy.tw/FkQO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, не ми става и на мен ясно какво става с вече качените файлове, но презумпцията ми + факта, че никъде не се споменава думата "delete" е, че файловете ще си останат там, което е и логичното. На този принцип работят и останалите като Dropbox и Onedrive, лично тествано и за двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвателите на Х могат ли да споделят заслужава ли си покупката или по-добре да се вземе 8, 8+ или да се изчала за S модел?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с големи рЪки и тоя телефон леко ми малее. Особено след 6S plus.

Фейс ИДто хем е готино, хем не мисля, че има практически предимства пред отпечатъка...освен може би повишената сигурност, което мен лично не ме грее. Цената от 2300 определено не ми хареса. 

 

Иначе телефонът работи много бързо и безпроблемно. Камерата прави страхотни снимки.

Подозирам, че 8+ щеше да ми е по-удобен, а и 500 лева надолу си е сериозно предимство.

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 minutes ago, redalex said:

Фейс ИДто хем е готино, хем не мисля, че има практически предимства пред отпечатъка

Как така? 

Спънко и Фризьора ей сега ше ти разяснят как е най доброто и бързо :hilezh: Все пак го изтъкнаха,като супа-дупа екстра на презентацията,нищо, че още там не сработи :lol:

17 minutes ago, redalex said:

Иначе телефонът работи много бързо и безпроблемно.

Тя и Седмицата ми така работи,поне засега, преди да ми я скопят дистанционно, понеже правели бизнес :hilezh:

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейс ИДто според мен е малко подранила екстра в телефоните... но пък със сигурност е стъпка в правилната посока...т.е. към бъдещето :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от какво правиш ъпгрейта:

- от 6, 6s, 7 - 8+;

- от 6+, 6s+, 7+ - Х ;

8+ и Х чисто функционално са еднакви като бих дал предимство на 8+, заради по-големия дисплей.

Лицевото разпознаване е метод за достъп и като такъв по никакъв начин не влияе на производитността на телефона.

Приказките как се повишавала сигурността и как било нещо от бъдещето можеш спокойно да ги пропуснеш . Те са за други хора;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли Х с най-голям дисплей?телефона го взимам за жената, която в момента е с 6+ 16гб и се оплаква, че е бавен и все нямала място за снимките и видеата, които прави на малкия. Поръчахме Х версията 64гб, дано да остане доволна.

Пп с плана за 50гб към Апъл е.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Thor said:

8+ и Х чисто функционално са еднакви като бих дал предимство на 8+, заради по-големия дисплей.

 

Камерата, особено дългата, е много по-добра при Х.

 

7 hours ago, redalex said:

Фейс ИДто хем е готино, хем не мисля, че има практически предимства пред отпечатъка...освен може би повишената сигурност, което мен лично не ме грее. Цената от 2300 определено не ми хареса. 

 

Предимствата ще ги видиш при ползване, когато апове и сайтове не ти искат парола и нищо не се изисква от теб. Много по-удобно и приятно от тъч ид е. Отделно, имай предвид, че с времето фейсид става по-добро и точно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Spunky said:

Камерата, особено дългата, е много по-добра при Х.

 

Spunky, говоря за функционалност и производителност на мобилен телефон, а не за качество на снимката на камера. ;-)

Хардуерът на 8+ и Х е еднакъв, т.е. при изпълнението на ежедневните задачи няма абсолютно никаква разлика на практика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и със 7, че и 6S/SE с изправна батерия, няма да има никаква разлика, освен безжичното зареждане... Камерата е хардуеър също и при Х той е по-добър. Самото тяло също е хардуеър и при Х е много, много по-малко и удобно. Това прави голяма разлика на практика, ако не носиш телефона в чанта, като жените или са ти много големи джобовете и къпхолдърите в колата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Thor написа:

 

Spunky, говоря за функционалност и производителност на мобилен телефон, а не за качество на снимката на камера. ;-)

Хардуерът на 8+ и Х е еднакъв, т.е. при изпълнението на ежедневните задачи няма абсолютно никаква разлика на практика.

 

Дисплеят не спада ли към хардуера? Той заедно с камерата са двете най-големи и напълно заслужаващи си предимства на Х пред 8 или 8+. В допълнение компактния размер при на практика еднакъв (-5%) по площ дисплей с + и в по-малка степен фейсАйДи-то, което обаче също се усеща на практика като плюс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, Spunky said:

Камерата е хардуеър също и при Х той е по-добър...

 

Имам свободно време и ще се опитам да го обясня:

- Да! Камерата е хардуер и да при Х втората камера и ''по-отворена'' (f/2.4 при Х срещу f/2.8 при 8+). Говорим за техническа система с определена техническа характеристика (в случая апертурата на оптичната система в телефона), а при нея няма ''по-добър/по-лош'' (това не е художествена литература с лирически герой). На теория втората камера на Х ще има предимство (не е по-добра, а има предимство, ако това имаш предвид под ''по-добра'') при определени светлинни условия, но на практика разликите ще са пренебрежимо малки (все пак говорим за оптична система в мобилен телефон);

- Камерата при 8+ и Х (мобилните телефони по принцип) по никакъв начин не влияе на производителността и функционалността им в ежедневието, а е просто допълнение/екстра/удобство. 

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...