Jump to content

Recommended Posts

On 10/15/2018 at 5:23 PM, Wizi said:

Han Solo - излез от малкото междучасие и се дръж по-адекватно. Моля.

за кое не бях прав?

 

On 10/15/2018 at 10:36 PM, nichirenshu said:

И/или може да го заболи глава.

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Глобална програма на епъл е за 2018, след като ги хванаха как понижават честотата на процесорите, когато батерията падне под 80% капацитет. След като нямаме apple store, подмяната се извършва от договорните партньори.

 За Пловдив не виждам оторизиран сервиз обаче, евентуално с куриер до istyle?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1.09 W/kg (head)     1.17 W/kg (body) 

 

iPhone X specs

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица, седмицата ми беше зациклила на 1% батерия. От 70% падаше на 1 и карше така по ден, ден и нещо. Помислих, че е сдала багажа и щях да я сменям. Порових из нета и излязоха няколко неща като вариянти. Първият беше ъпдейт и опитах. Всичко си дойде на мястото. Ако се случи на някой не бързайте да се шашкате :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичуи  XR  или  XS мах кое по точно му е по-доброто на дисплея при ХR ... до сега съм с +са!

имам опасения че е малко тесен дисплея на XR но това е субективно , тъй като не съм го виждал на живо все още....

дайте някви идеи!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 XR е със стандартен IPS дисплей, като на всички досегашни ифони без Х-а. 

Предимството на амоледа са цветовете, по- наситени и ярки изглеждат. Виж на някой самсунг среден клас и нагоре, там са такива. За някои може да идват твърде анимационни.

Не на последно по важност място при покупка на ифона за бедни (XR) социалният ти статус пада значително и категорично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах XR оня ден и на мен ми хареса много. Дисплея е жесток, като за ЛЦД и поне на светло, изглежда досущ като на ХS. Обаче самия дисплей е почти същия размер, като на нормален Х/XS, но с по дебели рамки и телефона е малко големшък, но поне по-малък от макса, който си е за две ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 мен най много ме притеснява , че макса ще е за ползване с 2 ръце и ми се искаше някак да го избегна това мъчение... от друга страна  5,5 дисплея ми идва малко тесен .... :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да вземам Х. Чувам много противоречиви отзиви за модела, от уау, до модела е постоянн бъгвсващ. Кажете при вас как е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.forbes.com/sites/ewanspence/2018/10/31/apple-iphone-8-iphone-x-iphone-8-plus-battery-throttle-problems/

Честито на печелившите :hilezh:

Купи си го, след година ще е по-бавен от аднроид за 200$ :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

  ПичУи тия безжичните слушалки airpods, заслужават ли си? Гледам струват колкото beats dr.dre, какви безжични слушалки да си взема?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свирят, и аз бях скептичен, ма лапето си поръча преди 1-2 месеца и направо ме изненадаха рязко като ги чух. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Осезаема ли е разликата с кабелните, които вървят фабрично с телефона? 

 Много ми харесва идеята на тея х*йни, но все не ми се откъсва един акбойн, щото не съм чувал как свирят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен фабричните са ми слаби. Някъде бяха казали, че ги ограничавали от апъл за да не се увреди слуха на ползвателите. Дали е така не знам. И на мен не ми се дават 300 лв за тия пущини, ако свирят пак толкова слабо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, взех xs max, не моа му свикна на размера, бих го бартеросал за xs.

 

Ползвам го под месец, с протектори е от първата минута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...