Jump to content

Recommended Posts

Мерси. 

Мисля да си сменя батерията, казаха ми някаква сума около 60 лв.

Дали ще го ползвам или продам, все ще има полза от новата батерия.

Само да не ми пре*бат тела, че чета някакви негативни мнения за оторизирания сервиз....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко процента ти е максималния капацитет на бaтерията? Моя Айфон ще навърши 4 години след месец и е на 87%. Нямам никакво намерение да я сменям, нито пък някога съм сменял батерия на предишните 3 които съм имал.

 

Визирам стойността от: Settings > Battery > Battery Health > Maximum Capacity

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/24/2018 at 7:15 PM, martinich said:

На мен фабричните са ми слаби. Някъде бяха казали, че ги ограничавали от апъл за да не се увреди слуха на ползвателите. Дали е така не знам. И на мен не ми се дават 300 лв за тия пущини, ако свирят пак толкова слабо.

 

''Ябълковите" на мен лично са ми мега-неудобни с тази всичката пластмаса по тях, а за звук да не говорим. 

Вземи си нещо, което си заслужава на Sony, Shure, Beyerdynamic или някоя друга утвърдена фирма за аудио. Аз ползвам MA650 на RHA и съм супер доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Тези са in-ear, докато подовете са buds, което за мен е предпочитана опция. По всякакви ревюта ги хвалят епълските тапи, най-вече като практичност/цена/качество, но така и не съм чул мнения от първа ръка каква е разликата с кабелните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, CVT написа:

На колко процента ти е максималния капацитет на бaтерията?

80%, почти 3 г. го ползвам. 6S

Доста дълго се задържа 80-82%. Определено след последните ъпдейти на ОС до 12 работи по-оптимизирано и хаби по-малко батерия.

Последния месец не съм оставал без батерия в края на деня, а го ползвам все по един и същи начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл за 20% повече. Ако изкарваш ден със сегашната, с новата няма да изкараш 2 дена и пак ще зареждаш всяка вечер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това с батериите е малко бош-лаф и X(s) го дават цял ден при доволно натоварване ... ама не става :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е не да изкарвам 2 дни с една батерия, а да се възползвам от намалението по смяната на батериите. Сега е 60, след нова година 140, а може и повече... (един резервоар разлика :hilezh:) Така или иначе към смяна отива мача. Все още не ми се дават 1400$ за нов.

А като дойде време да продавам 6S със сменена батерия има някакъв шанс...

Половин ден им звъня на тея калпазани от оторизирания сервиз и никой не вдига. Баси сървиса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това с батериите е малко бош-лаф и X(s) го дават цял ден при доволно натоварване ... ама не става :nixweiss:

Защо да не става? Моят вечер е на 50-60% ... по статистика го ползвам по 2-3 часа на ден.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2/3 часа ... а моят е почти цял ден закачен на 4Г и Безжичен нет ... и малко разговори и не съм тествал но като гледам как се топи заряда няма да издържи цял ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя когато е удобно един тест от типа,да изгасне,да я заредя на 100% 12 часа ... нещо като калибриране и да го ползвам както си го ползвам и ще споделя по обективно :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали си наясно, че това не е нужно да се прави със съвременните батерии...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са само едни джаджи за комуникация. Колкото толкова. Живота на апарата е по-кратък от живота на батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/25/2018 at 7:35 PM, zlobil said:

Пичове, взех xs max, не моа му свикна на размера, бих го бартеросал за xs.

 

Ползвам го под месец, с протектори е от първата минута.

 на кой оператор си ? че ще взимам и аз макса и един xs или xr на жената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен лично тези безжичните на apple са ми точно такива:

7460149D-F878-40A4-84AC-C0ADD0B70887.jpeg

 

бих си взел висок клас някакви за jogging - in-ear, но имат и захват около ушите и може да си джиткаш с тях без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тея от creative center да не са фалирали?

Втори ден звъня, дори и на националния тел и никой не вдига....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече всички Apple Iphone - независимо на кой български оператор (Vivacom,A1,Telenor) го вземеш са Фабрично отключени :)

 

 

п.п Мисля си,че Xs е доволен вариант като размер.

Макар на мен 8-цата да ми беше оптимална като размер 4.7 инча,ся ми е малко тегаво на 5.8 инча,а не си представям вече максовете.

А да не говориме за SE-то със скромните 4.0 инча,ама удобен за разговори и бързо вадене в колата.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/27/2018 at 3:27 PM, sweep said:

Нормално, то си е един малък таблет. Къде го пренасяш?

 

По джобовете, пренасянето не ме притеснява, просто не ми е удобен в ръката. Преди пробвах и със 7+ и така и не успях, тоА път пак си направих доста скъп експеримент. 

 

 

@kolio kioravoto prase бате 64GB, Astro Silver, или така нареченият черен. Искам същият само че по-малкият брат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...