Jump to content

Recommended Posts

Не знам точно къде си ходил, но ако е в един от многото магазинчета на Теленор, хората които работят там са просто продавачи и са квалифицирани спрямо заплащането си. Не знам нямат ли някакъв специален клон където можеш да идеш и да го погледне човек който поне знае какво представлява електрическия ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазинчета ходих за да сменя картата, след това само по телефона на 123, то не бяха разговори с оператори, техници, отваряха разследване, проверки и пр. и стигнаха до извода, че няма какво да направят, проблема е в мен-телефона или мястото на което съм.

 

След 10-кратно подробно  обяснение кое как е, се съгласиха, че явно има  проблем, но пък те не го виждали и няма какво да направят.

И това при условие, че им казвам какъв е проблема, понеже колегата ми каза какво точно да им кажа..смятайте, ако те трябваше да го разберат или намерят

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

telenor са доста трагични , имам 1000Лв кредит там и даже нямам намерение нищо да купувам ...

..между другото някой, ако иска да купува нещо от там ще му го взема със 100лв надоло !

 

Торо дай инфо как оправихте проблема, че и при мен 4г е като бялата лястовица , а като го има уж, работи трудно нета!

Другия проблем е, че в роуминг нямам никакъв обхват, стоял съм часове след смяна на оператор без да мога да се закача на оператор , а с Мтел никога не съм имал такива проблеми, за това си мисля, че проблема е в теленорите!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СИМ картата не е била провизирана за 4G в HLR-а, но дори след като им се каза, трябваше да минат 2 дни и още няколко разговора. Според тях всичко беше наред и постоянно се обвиняваше апарата, мястото на което съм и т.н., нищо, че нямах 4Г, докато не им обясних, че имам 3 карти и 3 апарата и с другите 3 апарата и 2 карти няма проблем на същите места.

 

При мен никога нямаше 4Г или поне от както го видях-няколко седмици, преди това със сигурност имах.

Не е имало случай  да изчезва и да идва, както е при теб.

За роуминга вероятно не ти е активиран, щом не може да се свържеш с нито един оператор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

операторите като чуят iPhone и веднага са склонни да обвинят апарата, защото не е като да няма проблеми и то супер странни.

При преминаване на граници е добре да се премине през самолетен режим, вероятно по-бързо ще хване другата мрежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си, първия айфон не можеше да регистрира БГ сим карта в чужбина - трябваше картата да се сложи в друг апарат, който да я регистрира и след това да се върне в айфона. 7 години по-късно, проблемите все още не са изцяло решени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Имам следния проблем:

blob?bcid=RPKKQm2PHsYAPg

Пиша паролата и отново ме връща!

 

Пробвал съм всичко, което може да се пробва. Интересно е че на друго устройство, няма проблем. 

Това, което съм пробвал е: DFU, Set as new( без да зареждам бекъп) / Sign out-Sign in  / смяна на паролата /

 

iOS 13.3

 

 

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.12.2019 г. at 21:05, ZoSo написа:

 


Миля са 7
Дано не е това, което си мисля!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, защо са ти 7? Едно Apple ID, а имай си 7 устройства.

Ако от друго устройство или от apple.com си го разлогнеш това твое устройство с проблем и пак се опиташ да се логнеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...