Jump to content

Recommended Posts

Колеги един въпрос извън темата,препоръчайте зарядно за Айфон 5 s че взех едно от Технополис и ми създава проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, uNN said:

Мислех, че е 330 евро, но това било при връщане на стар iPhone. Иначе отвън е като iPhone 8 - той излезе септември 2017. Значи дизайн на 2.5 години

 

Apple iPhone SE (2020) vs. Apple iPhone 8 (2017) vs. Apple iPhone 6 (2014)

 

Чистили са складовете от стари корпуси на ''8-ци'' и се е получило нещо като полско фиатче с V-8 двигател. Предполагам, че ще почупи всички бенчмарк-чартове, ама поне дизайнът да беше от това десетилетие .....  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, uNN said:

Мислех, че е 330 евро, но това било при връщане на стар iPhone. Иначе отвън е като iPhone 8 - той излезе септември 2017. Значи дизайн на 2.5 години

 

Да де, а 8 е с дизайн на 6. Прибави още 3 към 2.5 о се доближаваш до верния отговор.

Каквито и бенчмаркове да оглави е срам за марката тоя дизайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да се хейти ще се продава като топъл хляб, нов айфон с последния чипсет и поддръжка на ОС-а около 4-5 години за 399$ макар и с стария им дизайн си е оферта както и да го погледнеш...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.04.2020 г. at 21:18, Strong написа:

Колеги един въпрос извън темата,препоръчайте зарядно за Айфон 5 s че взех едно от Технополис и ми създава проблеми.

Прегледай olx-а и Marketplace-а за оригинално такова от някой останал му неизползвано ... така е най-сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

399$, ама само с връщане на стар Айфон. Тук (Европа) като ни одрусат с 20% ДДС, транспортни разходи, печалба за всеки паляк по мрежата и отиде с още 50% нагоре цената. Базовата версия с 64гиги памет е около 965лв свободно, това мисля, че е с преордър, не съм сигурен.

Бях се решил да купя такъв, за да сложа край на лошият ми навик да употребявам детските играчки на самсунг със срок на годност до 18 месеца, обаче с този дизайн и факта, че размерът на дисплея все още се води екстра, ще пропусна. Дано другите модели предложат нещо интересно, което да си заслужава. Кофти, че ще запазят нотча, лично на мен ми е грозен и е deal breaker, въпреки, че след като нямам вече варианти, ще трябва да го прежаля. А вероятно може и да се скрие?

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, 399 си е цялата цена в USA, 299 e с връщане на стар апарат, но пак му е много.

 

Тъпотия брутална - ретро дизайн с топ хардуер за да може да нямат причина още 3-4 години да го мислят <_< Мизерници. И най-лошото е, че най-вероятно ще се счупят от продажби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 400$ какво по-точно очакваш? Безрамков екран с 3 камери и топ чипсет? Та то андроид няма такъв.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах да вземат Х вместо 8, който излезе по СЪЩОТО време, който има далеч по-актуален дизайн и по-голям дисплей. Да го бяха пуснали за 450-500 кинта. iPhone XR жънеше брутален успех!

 

Ама щеше да им се бърка със сегашните Pro-та, нали? И защото в крайна сметка всички тези неща (процесор, камера, дисплей, бла-бла) не ги интересуват най-вероятно 80% от потенциалните му клиенти, то така погледнато новото SE е "трепач"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

старото SE също имаше небивал успех, само бе с детски дисплей - супер малък и неактуален. Този ще е с 4.7 и ще се продава много добре, това е ясно. Не знам какво ви бърка вас как Apple си правят продуктовия мениджмънт :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много хора, които 6-7 им върши страхотна работа, просто физически са се скапали, батерия, счупен дисплей и т.н. За тях това SE си е супер оферта. Е са ако си кифльок и цял ден бичиш по кафетата ще ти се стори тъпотия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къф кифльок, кви 5 лева, кви торби с цимент??!?! 2020та сме, проблем ли е да се радваме на технологии по-нови от 3 години в индустрия, която всяка година въвежда десетки новости и иновации? :huh: Да си седим на село с Nokia 6310i също е съблазнителна идея, признай си! ;)

 

Перфектно ги разбирам защо е 8ца, не Х. Защо е с последния процесор, а не с някой по-слаб. Защо официално вече не предлагат XS. Ма и вие също отлично ги разбирате всички тези не по-лошо от мен, де :) 

 

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi ,купих SE,защото беше най-малкия ,чиито параметри мислех,че биха ми вършели работа.

Оказа се,че дори параметрите на SE са ми много. "SE2"вече е по-голям и по-мощен,а на мен не ми е необходимо това=>няма да си го купя.

Аз търся smartphone,a не smartbrick:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dafil: стига, старото SE в корпуса на 5-ца е за деца, много малък дисплей. Веднъж свикнеш ли на голям, не ти се връща на по-малък, така казвали и жените. 

Но новият ще е с 4.7, което си е много добър размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Wizi said:

Абе къф кифльок, кви 5 лева, кви торби с цимент??!?! 2020та сме, проблем ли е да се радваме на технологии по-нови от 3 години в индустрия, която всяка година въвежда десетки новости и иновации? :huh: Да си седим на село с Nokia 6310i също е съблазнителна идея, признай си! ;)

 

Перфектно ги разбирам защо е 8ца, не Х. Защо е с последния процесор, а не с някой по-слаб. Защо официално вече не предлагат XS. Ма и вие също отлично ги разбирате всички тези не по-лошо от мен, де :) 

 

:bia:

Aко те влече селото, пишеш една декларацийка и бегом на КПП-то. Само не виждам каква е връзката с темата, но споделяй щом имаш нужда.

Приеми, че има много хора които ги интересува телефона просто да работи, като телефон,и да има някоя базова функционалност. Дали има три или пет котлона на гърба им е все тая. Не, че кифльоците разбират от ядра и херци на опресняване, най-много да клъвнат на мегапиксели.

За това всички производители имат нисък клас продукти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска базова функционалност - има телефони с хардуерни бутони бол до 200лв. Има телефони със сензорни екрани до 300-400лв, които предлагат допълнителни възможности. Да се говори за базова функционалност при модел за 1000 леа е смешно. Но плитки акъли много.

 

На 11 може ли да му се скрива ноча, като не се изключва дисплея от двете страни или е винаги включен? С приложение от магазина например, ако не може от настройките. Ясно е как стои положението с jailbreak-ове и подобни, ако все още са актуални при айфоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

930 свободна продажба в Теленор, 780 с план от 23 лева, 560 с най-дебелия план и поддръжка поне още 3-4 години. Не знам какво повече може да се иска за тези пари. Перфектен телефон на който не му се наливат мноог пари. Ще направят удар с него откъм продажби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, това е истината, новото SE ще избухне с продажби, защото е перфектно позиционирано като производителност и големина на екрана. Period.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...