Jump to content

Recommended Posts

19 hours ago, s7r3l0k said:

На 11 може ли да му се скрива ноча, като не се изключва дисплея от двете страни или е винаги включен? С приложение от магазина например, ако не може от настройките. Ясно е как стои положението с jailbreak-ове и подобни, ако все още са актуални при айфоните.

 

Не, не може. А и jail вече не знам някой въобще да ползва и ако да то кои iOS версии бих го позволили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dafil написа:

@Prokopi90 ,същото момче има и клип "You Should Buy The New iPhone SE" :lol:

Въпрос на приоритети ;)

Просто дава и двете гледни точки.... 

Затова има 16М абонати и е милионерче от това 

Но това видео точно в десятката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Счупих дисплея на старото SE,миналата седмица.Без да се замислям дадох да сменят дисплея-не ми трябва по-голям телефон.Гледна точка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си взема към края на годината новото СЕ, даже ми р малко голям, ама по-малки няма вече.
Слабо ме вълнува какъв дизайн и от коя година има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батерията му е трагична, едва ли ще изкараш един ден. 

Колко да е трагична? Той излезе преди месец.
И сега карам по ден- рядко над ден със старото СЕ. Не вярвам да е по-зле.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, toro said:


Колко да е трагична? Той излезе преди месец.
И сега карам по ден- рядко над ден със старото СЕ. Не вярвам да е по-зле.

Доста по-зле е, защото чипсета е много по-мощен, по-лаком, а батерията е почти същата, като на старото se. Повечето хора не могат да изкарат до края на деня с едно зареждане, което за сметка на това е 5w (доста бавно). Смятай че държи 40-50% по-малко от средностатистически телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с iPhone Plus съм - големия дисплей, вече е на 2.5 години и все още спокойно си кара от сутрин до вечер, което ми е напълно достатъчно. 

Ако гледам нещо или е на навигация, разбира се - по-малко. Отдавна телефоните не се зареждат веднъж седмично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Никой не говори за зареждане веднъж седмично, а че ако се ползва като ''смартфон'' не ти изкарва и ден (по разни клипчета в тубата между 3 и 5 часа в зависимост на натоварването). Ако се ползва като обикновен телефон, тогава ще ти изкара деня, но ..... в такъв случай какъв е смисъла от А13?!

 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 часа ютюб си е доволно data и дисплей. Не знам последните модели колко ще изкарат с такова ползване, моя си е дърт вече, но кара доволно след 2.5 години и браузване, малко waze, много мейл, вайбър и всякакви други приложения и нотификации

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, OvivO said:

с iPhone Plus

:hilezh:

това некъв поръчков модел ли е?
 

Преди да пишеш глупости, вземи виж ревю за батерията на новото айфонче и сам ще разбереш, че почти няма шанс да го заредиш сутринта и да се прибереш вечерта с работещ телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с батерията ме спря да го пробвам, въпреки че дори бих изчакал да излезе и SE plus...Купих си отново старият ми телефон на 2години с дизайн и навигиране тип айфон и няма нищо по-хубаво от удобен телефон с почти два дни автономност. Аз също мисля, че новото SE ще е пазарен успех и идва в много добър монент, в който да насочи производителите към крачка назад и да не следват единствено трендовете в дизайна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм разбирал смисъла от телефон изкарващ "почти 2 дена". Дали ще е 1 ден или 1 и половина е абсолютно все едно, и в двата случая трябва да го зареждаш всеки ден...

Sent from my Samsung Galaxy S20 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/12/2020 at 10:12 AM, toro said:


Колко да е трагична? Той излезе преди месец.
И сега карам по ден- рядко над ден със старото СЕ. Не вярвам да е по-зле.

Ми сменяй батерията само!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...