Jump to content

Recommended Posts

И нека наводнението с Андроидни телефони с плоски страни започне СЕГА! 😂

 

Дреме ми за зарядното и слушалките, никога не съм ползвал мизерният чарджър (просто нямам модерен iPhone 11 Pro, първият въобще със смислено такова), еле пък слушалките им, които са........ 🤮 Яд ме е единствено, че това ги прави да печелят повече ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали най-продаваният продукт няма да се окаже Iphone 12 Mini?

Трябвало е само в заключение да му сложат и на него таз военна екстра LiDar сензор ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чай да го видиме и него на живо колко е голям, че трябва да ъпгрейдвам, а не искам да си нося вратата на хола в джоба

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mini е с размери, сходни с тези на SE 2020, минимално по-малък е на височина. Другите разлики са толкова малки, че са пренебрежими.

Подкрепям теорията, че мини ще е най-продаваният, защото като цяло е доста слаба цялата тазгодишна серия и в никакъв случай не може да се нарече ъпгрейд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само батериите са кофтЕ ! 
Не ми се дават поече от 1К за тея парцали ! 

Минито бих го зел, ако е адекватно и адекватно на цена 

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, MAPTO7007 said:

А дали най-продаваният продукт няма да се окаже Iphone 12 Mini?

От сега го заглеждам:)

Повече прилича на старото SE с алуминиевата рамка,но с дисплей от край до край :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай бре, от оператор 12-ката е около 1400 лева... минито трябва да е надолу...
Ама да видим

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадах жената с.... 12 про. В следващите дни очаквам коментари. Аз съм с 11ка... мнооого ми тежнеее (дали само при мен е това.... идея нямам). Искам да пробвам също минито,.... чи ми писна от тоя “китюк”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Prokopi90 Не сме се разбрали просто. Аз говорих за цена без план. С план пак не ми се връзват нещата, да отиде на под 1100-1200лв. Много им е малка разликата в цените между стандартен 12 и мини. Има-няма 100евро. Но да видим, те нашите оператори вадят цени от задниците си. Забелязвам, че известен брой модели са по-евтини в "Техно" магазините, отколкото в операторските магазини. Това отново без план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадах жената с.... 12 про. В следващите дни очаквам коментари. Аз съм с 11ка... мнооого ми тежнеее (дали само при мен е това.... идея нямам). Искам да пробвам също минито,.... чи ми писна от тоя “китюк”
Про модела тази година е мега безсмислен според доста хора, които им правят ревюта. На хартия така изглежда.

Sent from my Samsung Galaxy S20 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И Аз очаквах тука безобразието да е на ниво.

 

749 долара за 128ГБ в щатско са си 1240 лева към днешна дата. ( добра цена бих казал)

 

1720 лева за 128ГБ в нашите географски ширини е лакомия.

Те се оправдават с мита,ддс и печалба ама това са си 480 лева разлика,които ги плащаш със план,без план към оператор,че и отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Почна да зарежда бавно батерията,battery health 83%

 

https://www.ikream.com/iphone-slow-charging-after-ios-13-3-40821

 

Някой с подобен проблем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичаги, не пиша тук защото не съм разбиратор, ама иам разни ядове. Първо, знае ли некой защо постоянно , ден през ден, се налага излизайки навън от wi fi да ми забива нета и да трябва да рестартирам?

Също така, от няколко дни постоянно ми иска парола за apple ID , въвеждам я и след некой час пак ми я иска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паролата може да си пробвал с грешна на друго устройство или си пробвал да смениш акаунт на устройтво. Абе помисли какво си правил на скоро с епъл ИД

 

това с интернета си е бъг и по някога се оправяше с ресет, по някога с хард ресет. Ъпдейтни с последната ОС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да препоръча доверен сервиз в Пловдив, в който да изтеглят снимки от починало SE с дефектирал дисплей и невъзможност да зарежда.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...