Jump to content

Recommended Posts

On 10/31/2020 at 11:47 PM, oMil said:

Изненадах жената с.... 12 про. В следващите дни очаквам коментари. Аз съм с 11ка... мнооого ми тежнеее (дали само при мен е това.... идея нямам). Искам да пробвам също минито,.... чи ми писна от тоя “китюк”

Е как от 11 ще се върнеш на 12 мини. Аз вчера взех на мен и жената 12, досега бяхме със 7-ци, но просто исках да ги "износим" максимално. И се чудех между 12 мини и 12, отидох в технополис да ги видя по-отблизо, минито дори не докоснах, тва на фона на 12-ката просто ми се губи, 6.1 инча мисля че е поносим максимален праг за размер, поне за мен. Доста скептичен бях за липсата на хоум бутон, и липсата на пръстов отпечатък, но искам да кажа само че фейс рекогнишъна кърти. С две думи не съжалявам. Но да, минити определно ми изглежда малко и според мен няма да ти допадне след 11-ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.12.2020 г. at 22:26, mhi406vt написа:

... според мен няма да ти допадне след 11-ката

 

Перфектно е за потребители искащи удобство при бързо изваждане и проверка на непретенциозни неща в соц.мрежа,вайбър и прочие.

Коментирам го от гледна точка на това,че този който максимално натоварвам за останали щуротии е 6.4" и е с Андроид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани... изпокарахме се зарад тез убити телефони. Жена ми не хареса 12про. Ползва си стария телефон(андроид). Така вече аз ползвам новия,.... ааа 11ката отива за коледен подарък. Изобщо не тръгнах да погледна минито. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Едно приятелче си е взело епъл уоч ползван, но е заключен и му иска ID.  

Има ли някой в софия, който ги отключва?  То има де, но вие дали познавате? :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, quаttro написа:

Едно приятелче си е взело епъл уоч ползван, но е заключен и му иска ID.  

Има ли някой в софия, който ги отключва?  То има де, но вие дали познавате? :lol: 

 

Ако предишния собственик е сложил Activation Lock трябва той да го махне. Ако е откраднат както се спекулира по-горе, да очаква посещение от органите в удобно за тях време. ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Какво ще кажете за iphone 12.  Става въпрос за чистия модел. Дават го по бърз от Samsung S21. Обмислям покупка. Като фен на андроид, нещо не могат да ме грабнат новите Самсунг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, h3mm написа:

 


Купих го веднага като излезна,за мен е оптимален като размер и ми е много удобен.Не съм ползвал Андроид от десет години и там не мога да го сравнявам.


Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно удобен е с ръбатия си дизайн. Ергономия от ново поколение. Да не говорим, че тежи колкото щайга с картофи. Говоря за 12про, не го знам другия, колко тежи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sweep написа:

 


Извинявам се ,недоогледах и недоточних 12 mini е моят.


Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 ката също е ръбата, но това е ретро и готино. 12 pro е доста по голям. Май 12 и 12pro са с еднакви процесори и рам, или греша?

Редактирано от dpf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 ката също е ръбата, но това е ретро и готино. 12 pro е доста по голям. Май 12 и 12pro са с еднакви процесори и рам, или греша?

Точно ретро дизайна ми харесва най-много.


Sent from my iPad using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

12 про наистина е гадно тежък, 12 е супер като тегло. Не знам от къде идва разликата при положение че размери и повечето параметри са еднакви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,акттивирах си iPad Air4.Проблема е че основновно ползвам ексел на Майкрософт , но сега иска пари за да го плзвам и дава един месец фри тест, а при останалите ми Елпъл усройства е свободен ,включително и пад Air2.Другия проблем е че неми излизат контактите и емейла.Когато го активирах му дадох да ползва архивирането на телефона, а не на таблета,дали в това не е проблем?Ако някой може да помогне ще му бъда благодарен.
Поздрави,


Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да не ти излизат контактите - това задължително се съхранява в Apple ID-то ти. Сигурен ли си, че ползваш едно и също Apple ID и на двете устройства?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Колко ви държат батериите на айфон 12 мини. Обмислям за коледа 13 мини да си купя.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива неща в живота не е редно да се обмислят, а по-скоро директно да се действат!

 

Заради още по-ефективният нов процесор 13ката кара още по-дълго спрямо 12, така че ето ти и още една вече технически обноснована причина ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горенаписаното е вярно, но дали това "каране" е достатъчно, след като и iphone 13 се налага да се зарежда всеки ден?

За сравнение, моят Motorola 50g, който купих нов за 39 лева (без да е на изплащане) при почти непрекъснато натоварване "кара" около два дни и половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...