Jump to content

Recommended Posts

  • 10 months later...

Дреме ми за "елита", но специално с модела Iphone 14 Pro Max ми се струва, че от Apple най-после са налучкали ваксата.

Вече го поръчах от А1, 256 GB, черен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, nikrga said:

Дреме ми за "елита", но специално с модела Iphone 14 Pro Max ми се струва, че от Apple най-после са налучкали ваксата.

Вече го поръчах от А1, 256 GB, черен.

Защо ще сменяш моторолата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, sweep said:

Аз съм доволен от новия модел. Толкова прилича на 12про, че жената не го иска :bia:

Хахахахах има време докато излезе 15 :) дай шанс на производителя да ни изненада с нов дизайн :D за да направиш жената щастлива . Не разбирам робуването да имаш последен модел телефон , ама всеки с разбиранията си :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купувам през поколение и пак няма особено забележима разлика. То няма вече с какво да впечатлят потребителя.

Единствената ми грижа е да зареждам батерията така, че да издържи максимално дълго във времето. Другото за мен са снобарии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, vle4ugoto said:

Хахахахах има време докато излезе 15 :) дай шанс на производителя да ни изненада с нов дизайн :D за да направиш жената щастлива . Не разбирам робуването да имаш последен модел телефон , ама всеки с разбиранията си :) 

 

Е, като има нов дизайн е оправдано, но за същия дизайн да давам 2.5к всяка година няма как да се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...