Jump to content

Recommended Posts

.Тая пък глупост как я изтръска... :)

СпънкитУ е болен ифон фен ;)

Принципно е хИнтелигентно момче, ма... :bgdev:

Аве, може ли ифонето да се ползва като вирелес рутер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая пък глупост как я изтръска... :bgdev:

айде сега ми кажи колко време ползва андроид телефон? Това не ти е оная смешка от 90те WinMo, която единствения и начин да го очовечиш беше некъв къстъм УЙ. С андроида си го набиваш зверски. Само чист. А това много лимитира избора. Особено пък тук. И кажи верно от колко време ползваш андроид за ежедневен телефон.

СпънкитУ е болен ифон фен ;)

Принципно е хИнтелигентно момче, ма... ;)

Аве, може ли ифонето да се ползва като вирелес рутер?

ДА! Също така има секви гМетъри. И секви навигации по-добри от иГо. А ако вземе да стане така, че мтел да ти купат на тебе един ифон. Лелеей къв смях ше е тогава докато му се кланяш :)

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и си със Сенс? Тва няма логика. И това на какъв апарат? HD2? Вземеш ли си някой, моднат от компанията, си го набиваш с това, че чакаш ъпдейти от тях и общо ти се сбозва. Щото разликата с някой чист е голяма. Особено при 2.2. Гугъл полират, ония осират след тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..ДА! Също така има секви гМетъри. И секви навигации по-добри от иГо. А ако вземе да стане така, че мтел да ти купат на тебе един ифон. Лелеей къв смях ше е тогава докато му се кланяш :)

Кгххг:hilezh: Добре че са 3тите партита :rolleyes:

Да се кланям на телефон, който 2010 му сложиха видео кол, и светкавица, частичен мултитаскинг...хммм;) Абе, ако му беха добавили фантастичните функции, като файл трансфер през блутут и флаш..... щех даже олтар в хола си да му направя! ;):blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

флаш няма да има. Обсъждахме го вече. Боза е. Обречена. И си отива. Файл трансфер през блутут ми кажи защо ми е, след като мога да ти го пратя на мейл? Толко олд скул звучат тия неща с блутута. Да си прехвърлят тия с нокиите и СЕ-тата, дет живеят в миналото и цъкат с писалки :rolleyes:

а видео кол, макар че го има от 100 години, тия го преоткриха. Дет викаш ти - маркетинг. Ама са много добри. По-голямата част от хората си мислят, че ифон е първия такъв телефон. Мноого са добри.

А мултитаскинга е най-доброто такова решение. Просто на телефон, не трябва да очакваш същото, като на десктоп. Съвсем различна концепция е. А при андроида, главната причина да го разкарам беше тоя мултитаскинг. През неколко часа треше да си клоузвам аппове, щото иначе се сбозва. При иОС нема такова нещо. И затова реално е най-добрата. Юзъра НЕ трябва да мисли кога и кои аппове да затваря.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

флаш няма да има. Обсъждахме го вече. Боза е. Обречена. И си отива. Файл трансфер през блутут ми кажи защо ми е, след като мога да ти го пратя на мейл? Толко олд скул звучат тия неща с блутута. Да си прехвърлят тия с нокиите и СЕ-тата, дет живеят в миналото и цъкат с писалки :rolleyes:

а видео кол, макар че го има от 100 години, тия го преоткриха. Дет викаш ти - маркетинг. Ама са много добри. По-голямата част от хората си мислят, че ифон е първия такъв телефон. Мноого са добри.

1. Шлаша не е умрял и няма скоро да умре. Само на дедо Жобс и неговото папство му се иска да е така :hilezh:

2. Я ми прати файл по-голям от 10мб на мейл. Почти всички фирмени мейл системи имат ограничение на толко.

А дата трафика смяташ ли го? Ъплоуд/даунлоад през мрежата за файла? През блутута нема пара.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма си е друго да си ти шиткат рекламки по тИлИфонЯ, нали?

Някой друг път ще изредя всички глупости, които съм видял в Пипона и са ме отказвали от него.

Пич, не се опитвай да ме убеждаваш КОЛКО ПО-ВЕЛИК от нещо си е Пипона.

Аз не се опитвам да те убедя, че едикойси апарат е, нали така?

Споделяме мнения като разумни хора, нали? Не си вадим паламарките, за да си ги мерим на ДЕБЕЛИНА. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Я ми прати файл по-голям от 10мб на мейл. Почти всички фирмени мейл системи имат ограничение на толко.

Тва, че ексчейнджа ви е с дефолтния лимит и не знаеш от деда го смениш не означава, че почти всички фирмени мейл системи са с ограничение 10 мегабайта. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голямата част от хората си мислят, че ифон е първия такъв телефон.

Apple фенове са, все пак. Не бива да се очакват някви IQ-та над 50-60. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се опитвам да ви убедя, защото съм минал през всичко. И то достатъчно време. Ето цорци, не е имАл ифон. Докато мтел не му купят. И няма как да разбере, докато не пробва за поне месец. Най-добрия юзър експириънс, най-добрия съпорт за търд парти. Просто другите догонват. От 2007ма.

@Corso къв файл да ти пращам над 10МБ? Тва е телефон все пак. А има секви варианти и през блутут и през web и през квот се сетиш да ти пратя квото си искам. Но аз не искам. Искам през мейл. Имам 3ГБ план, немога 1 да изхарча...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се опитвам да ви убедя, защото съм минал през всичко. И то достатъчно време. Ето цорци, не е имАл ифон. Докато мтел не му купят.

Цорци няма айфон защото не му харесва, а не защото мтел не му купуват.

С малкия олроуд е същото. Няма заместител просто :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам само Спънкито е тествал почти сичко.

Начи нещата отиват към ифон.

Другото - "ше си влизам по регистри" и "искам да ми мери с кво джи ми се изтрелва пишката" са ми точно през третия крак.

Докато бачках в Нокиа се наиграх с телефони. Ябълките са добри. Всеки, който казва друго малко или много лъже другите и себе си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа...

Най-сетне намерих време.

Да се върнем на основната идея на тази тема.

Ето, излагам информацията (и опита), която съм събрал аз и причините, които ме отказват от Пипона:

  • 1. GPS - хипотетичен. С която и да е програма - 2 часа максимум;
    2. OS - абсолютно затворена. Джейлбрейк?! Ох, леле. Драмите след него започват. Забак и дроп кол;
    3. Липса на флашец - не ми е чак такава драма. Но да сложиш апликация, дето не е Епълска - жална ти майка;
    4. Плейър? iTunes only? Sync само на един компютър за едно устройство?! Луди ли сте, бе?!
    5. Игри, написани от/с косматогъзи програмисти на малоумна резолюция. Я пробвайте същите на Android. :flipoff:
    6. Липса на ЧИТАВИ IM апликации? Да комуникирам в джамче, колкото ректума ми?! Не, благодаря.
    7. Камера... А?! Кой е тоя? Розово-лилав инопланетянин в мрака? Не, бе. Това е брат'чеда. Аха. Пипон 4 има вече светкавица. Чудесно! За 2 бона...
    9. Смотана пластмаса. Без протектор - заприличва на кухненска дъска. Пробвайте да изпуснете едно HTC и един Пипон. После сравнете демиджа;
    10. Пипон 4 - не видях особен напредък по предишните точки. Особено за 2 бона... :flehan:

Ta, това е в общи линии.

И никой не може да ми отрича, че Пипонщината си е фешън (мода) в най-основната си част. Нищо повече.

Кое точно Пипона прави по-добре от другите? Обяснете на лаика. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто начин Apple да се измъкне от досадната ситуация с iPhone 4:

iPhone 4 для Verizon будет с другой антенной?

Скролирайте малко надолу за да стигнете до темата . . .

А още по-надолу - HTC и Android набират инерция . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа...

Най-сетне намерих време.

Батка, забавен изказ имаш /некъв хитреещ такъв/, но ти личи от километри, че си лаик /за winmo не казвам нищо/ и то от много залупените.

Не си го пипвал. Колкото точки написа толкова и глупости.

Спри се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа...

Темата е за iPhone 4. Ти дори не си виждал такъв. Но все пак, да отговоря.

1. Как така хипотетичен? Абсолютно същия, като на всеки друг модерен телефон. С доста голям избор на приложения и карти! Включително iGo и ТомТом

2. Тия неща къде ги чу? Джейлбрейка се прави за няколко секунди през web базирано приложение от телефона! Без рестарт дори. Бам и готово. И после си правиш каквото искаш с телефона. Без проблеми.

3. Я коментирахме.

4. Какво му е на iTunes? Обясни ми какво повече искаш?

5. Игрите са най-добрите, най-новите, най-хитовите и телефона е с най-добре написаните драйвъри за тъч и сензорите(но това няма как да го знаеш, защото го гледаш на картинки). На андроид игрите все още са отврат и никоя голяма фирма не прави нищо читаво.

6. Какво разбираш под читави IM апликации? Има всичко квот се сетиш във секва форма и вкус(пак не си ги виждал)

7. Виж ревюта на камерата на 4.

8. ти липсва

9. Няма и един пластмасов детайл(пак говориш на изуст)

10. Напредъка е голям. Във всяко отношение, особено дисплея. По-висока резолюция дисплей не е имало в кънсюмър дивайс. И цената е почти наполовина.

Общо взето пускаш некви лафове от преди няколко години, но сме края на 2010. Събуди се, разгледай поне телефона някъде. Ясно е че няма да си купиш, защото е скъп. За тия пари ше изкараш 2 месеца НА Гърция и ше купиш подаръци на целия блок.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа...

2. OS - абсолютно затворена. Джейлбрейк?! Ох, леле. Драмите след него започват. Забак и дроп кол;

Аз за тва да питам, че най-много се смях на него.

Ти колко телефона си "джейлбрейкнал" та след тва даже са почнАлЕ и да дропят колове? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.

Айде и други да имат интернет и да могат да си го купят това, а?

Та, не разбрах, с какво е по-добър от другите?

Не ми прави сметка на парите, а ме убеди защо да ги дам? :D

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се опитва да те убеждава да си го купиш. :hilezh:

Ти ни убеждаваш къв хитрец си с виндолс телефона и колко сме зле.

За сега само с тъпни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ми цитираш къде точно ви убеждавам какъв хитрец съм, а?

Писах ли за 3-ти път, че споделям мнение?

E, aз за пореден път се убедих каква емоционална изтривалка на комплекси са тия форуми... :hilezh:

Не ми ги пробутвай тия. Форумни герои не виждам от вчера, па и ИнтерНьед. :P

Айде, няма и да чакам смислен и систематизиран отговор.

Живи и здрави! :(

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми ги пробутвай тия. Форумни герои не виждам от вчера, па и ИнтерНьед. :P

Какво ти пробутваме? :(

Ти пробутваш 10 точки тъпни. :hilezh: Ама всичките 10. Лъжеш. Неинформиран си. Какво вярно каза? Изказваш мнение, обясняват ти, че плямпаш глупости. Що се обиждаш?

Обясни ти Spunki малко по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...