Jump to content

Recommended Posts

Така.

Подобаващо да обясня отново - споделил съм личен опит.

Самопровъзгласявания за хипер-капацитет от моя страна да си прочел? Ако да - моля, цитирай.

За последно - ще напише ли някой защо трябва да си купя Пипон (4)? Аргументирано. Не някакви фешън пръдни. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва, че ексчейнджа ви е с дефолтния лимит и не знаеш от деда го смениш не означава, че почти всички фирмени мейл системи са с ограничение 10 мегабайта. ;)

На нашия е 20МБ :hilezh:

аз се опитвам да ви убедя, защото съм минал през всичко. И то достатъчно време. Ето цорци, не е имАл ифон. Докато мтел не му купят. И няма как да разбере, докато не пробва за поне месец. Най-добрия юзър експириънс, най-добрия съпорт за търд парти. Просто другите догонват. От 2007ма.

@Corso къв файл да ти пращам над 10МБ? Тва е телефон все пак. А има секви варианти и през блутут и през web и през квот се сетиш да ти пратя квото си искам. Но аз не искам. Искам през мейл. Имам 3ГБ план, немога 1 да изхарча...

Цорци не е "имал" никъв телефон от 5 години насам. Ако под имане разбираш "притежание". Аз пари за телефон не давам. ;)

Цорци ползва телефони. И то все нови модели. Демек, носи се по ръба на техническата вълна! Не че нещо, ма просто има такава възможност.

Ифоне също е ползвал, верно 3-4 дена, ма му беше достатъчно за цел живот :(

Ако си говорим за план, моя е безлимитен :P Ма това не ми пречи да си ползвам блутута или да не го ползвам, а просто да знам, че има една функция, вместо да знам, че я няма. Така съм свикнал просто. Дивайсите, които ползвам да имат всичко! Независимо дали и кога ще ми потрябва да го ползвам. Не обичам "модни играчки" с орязани функции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти давам бърз жокер - такъв друг дори аналогичен дисплей няма на пазара. Единствено Самсунг се напъват да им повярваме, че техния Амолед бил вро' и къртил мивки, но реално си е шит. Та дрънка! При положение, че дисплея е съществена част от телефона го приемам като основно предимство пред всички други конкуренти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.

Подобаващо да обясня отново - споделил съм личен опит.

Самопровъзгласявания за хипер-капацитет от моя страна да си прочел? Ако да - моля, цитирай.

За последно - ще напише ли някой защо трябва да си купя Пипон (4)? Аргументирано. Не някакви фешън пръдни. ;)

Пак ще ти напомня, че никой не се и опитва да те убеждава да си купуваш айфон. :P

Какъв личен опит си споделил?

Попитах те колко айфона си джейлбрейкнал и колко от тях са почнали да забиват и дропят разговори. Ще отговориш ли?

Какъв софтуер за навигация си тествал и на какъв айфон? С коя OS? Коя версия? Тея тъпни от постовете под ревютата си ги спести.

Кой е тоя IM софтуер, който вървял на "прозорец колкото ануса ти"? Иначе си цветист и забавен...

Какво ти трябва?

mzl.ilkjgcxr.320x480-75.jpg

Ма това не ми пречи да си ползвам блутута или да не го ползвам, а просто да знам, че има една функция, вместо да знам, че я няма. Така съм свикнал просто. Дивайсите, които ползвам да имат всичко! Независимо дали и кога ще ми потрябва да го ползвам. Не обичам "модни играчки" с орязани функции.

Цорци, а инфраред имаш ли? :( Кво го правиш?

И я кажи кат пращаш 100 мегабайтови файлове през блутуда за колко време се меткат. :hilezh:

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за iPhone 4,

идеята и, е да е полезна за тези, на които предстои покупка, точно на този телефон.

Глупави, прости, жертви на модата, тъпи, неуки, заблудени, потни, космати - такива сме.

Айде оставете ни да си мрем от болестта.

Никой, досега не извади и един читав аргумент в спора освен Spunky.

Може би, защото е пробвал и едното и другото. За повече от ден-два.

То и да си хейтъри се иска подготовка, иначе си прост плювалник.

Отворете си тема за андроид, терминатор, виндовс или каквото там ползвате,

и пишете на воля.

Tази тема е за впечaтления от iPhone 4.

Колеги,

Кои от вас чакат наи -добрия телефон за пазара ?

Кои от вас вече го имат ?

Даите да направим една темичка за това бижу .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последно - ще напише ли някой защо трябва да си купя Пипон (4)? Аргументирано. Не някакви фешън пръдни. :hilezh:

добре де, пиша. Но ти чети.

Най-важното - интерфейс и експириънс като цяло. Полиран до последния детайл. Главната цел е да не ти пречи и да не го мислиш. Както казах по-горе, има перфектно написани драйвъри за всичко. Особено тъча е уникален. Буквално. Другите са бледи подобия. Това е ФАКТ. Хубаво, сега ще кажеш, че си повер усер и като ПРРто искаш да си пишеш собствени аппове. Можеш да го правиш и тук. Като имаш даже избор. Дали ще ходиш по епълската свирка и ще опиташ да правиш пари или ще го джейлбрейкваш и си правиш каквото поискаш или поне каквото си способен. Довода, че другите са по-отворени е смешен. В софтуеър отношение е най-добър. Обясних горе и защо мултитаскинга е най-добър. Просто защото е единствения, който работи. И който ако дадеш на майка ти, няма да и сбози телефона след няколко часа. А на теб просто ще ти е приятно. Усеща се като вземеш някой алтернативен шит и ти идва да го завреш в г*за на създателя си.

След това имаме избор на много богат каталог приложения. Безплатни, платени, излекувани, алтернативни... квот се сетиш. Излекуваните си имат друг апп, който автоматично ги ъпдейтва. Всичко е въпрос на избор. А като аппове има всичко, за което се е сетило човечеството. Там са парите и е естествено и там да е най-доброто. Пак на тоя фронт е номер едно.

Дизайна, макар и субективно е красив. Много. Има най-силната антена изобщо. Това е част от дизайна. Има здрави стъкла отпред и от зад. Няма пластмаса. Не че тия две решения нямат проблеми, но са логични решения. Стъклото се драска мнооого по-трудно от пластмаса и метал. Но се пръска при силен удар. Сменява се лесно. Самия дизайн е супер минималистичен. Другите изглеждат остаряли и твърде комерсиални.

Камерата е чудесна този път. Много хора си махат сапунерките, щото тази се справя много добре със задачата. Главната причина е софтуеър пак.

Дисплея е НЕРЕАЛЕН. Ама наистина. Видиш ли го за пръв път, неможеш да повярваш. Все едно гледаш онези dummy-та от магазините с принтираните екрани.

Най-тънкия смартфон.

сега прочети какво написах. Осмисли го. Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите да не обръщаме внимание на хеитърите .

Трябвало сме някого да убеждаваме да си купува аифон ,за чии к.р ми е ,ти какво ползваш бре .

Да не сме на процент от еипъл бре ,лилипут .Събрали сме се тука позитивно настроени хора .Като не ти харесва аифон ,нали беха направили песничка -донт баит ит .

Аифон 4 е наи добрия за мен ,сега ще подаря трошките които имам с винбозата ,че не мога да го гледам даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотен телефон е.

камерата е потресаващо добра - какви клипове прави и то на слаба светлина. снимките... автофокуса. нямам коментар.

дисплея, даже и на картинка да го видиш, няма нужда от коментар

отделно е много по-бърз от всичките преди него

някъде прочетох, че телефона струва 2 бона - не се излагайте, с доставката от епъл излиза 1.3к

а да, нещо важно - има Plants VS Zombies :(

какво друго му трябва на човек от телефона :hilezh:)))

ето и една снимка с еволюцията и справка, притежателите на кое поколение айфон, какво питие консумират :)

123cgi.jpg

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, общо-взето, такива постове исках да прочета. Изключая последния пост на автора на темата, който си е типично лумпен-пролетариатски.

Ще поспоря върху представените аргументи, но утре.

Засега - лека! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти давам бърз жокер - такъв друг дори аналогичен дисплей няма на пазара. Единствено Самсунг се напъват да им повярваме, че техния Амолед бил вро' и къртил мивки, но реално си е шит. Та дрънка! При положение, че дисплея е съществена част от телефона го приемам като основно предимство пред всички други конкуренти.

Абсолютно съм съгласен! Дисплея е доста важен! А Супер АМОЛЕДа е далеч по-добър от Ретината. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Супер АМОЛЕДа е далеч по-добър от Ретината. :bia:

Тоя Супер Амолед може всеки Супер Самсунг юузер Супер на дълбоко да си го завре :lol:

http://www.engadget.com/2010/06/24/iphone-...r-amoled-fight/

За да не излезне, че само флеймвам... добър е супер амоледа, но ретината просто е върха на сладоледа.

Абе да питам нещо сериозно Защо чак сега излизат такива диспеи за телефоните при положение, че още преди поне 2 години DSLR-те имаха 3" с по над 900'000 пиксела, което по моите изчисления задължително бие Ретината. Някой със смислено предложение? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. Някой със смислено предложение? :flipoff:

Е чел си за активите и за това, как една технология трябва да се експлоатира до дупка, нали? :bia:

Поради същата причина, поради която ХТЦ толко време стояха със резистивни и чак, когато ифоне се намесиха на пазара бяха принудени да пуснат капацитивни с мултитъч.

Няма как да не дам кредит за това на апле. Наистина раздвижват пазара, за което всички усери на мобилни устройства, трябва да са им благодарни.

Иначе линка, който си постнал го знам. Там ясно си се вижда следното:

1. Че дисплейя на Ифон 4 е с по-висока разделителна способност (по-дребни пиксели) - факт, който си го знаем

2. Че от далече САМОЛЕДа е по-ярък и по-контрастен въпреки горното.

Т.е., ако двете матрици са еднакви като резолюция...:lol:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да питам нещо сериозно Защо чак сега излизат такива диспеи за телефоните при положение, че още преди поне 2 години DSLR-те имаха 3" с по над 900'000 пиксела, което по моите изчисления задължително бие Ретината. Някой със смислено предложение? :rolleyes:

не е така Wizi. Имат 900'000 точки, не 900К пиксела. Един пиксел се състои от 3 точки. Реално DSLRите са с по 640х480 резолюция на 3" екрани. Което се равнява на 266ппи. Ретина е 329. Както казах, иФона е с най-добрия дисплей на пазара от всичко.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да. Един пискел има 3 различни на цвят съб-пиксела. Просто от мноого години насам, дисплеите на фотоапаратите ги броят по този начин. Иначе масовата резолюция при по-новите апарати е 640х480 цели пиксела. Канон 550Д е са маалко повече, но пак доста по-малко от айфона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да в отговор на А8 6.0 ТДИ :flehan:

Мммне:dance: Не го достига нито на мотор, нито на сегмент:) Ма пак ше дое голема печка! Въображаема:)

Нещо, като уона-би-дъ-бес-фон - Ифон! :flehan:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...