Jump to content

Recommended Posts

On July 26, 2016 at 11:34 PM, sweep said:

Е колко години с тоя корпус ?

демоде е вече.

Как според теб трябва да изглежда един корпус на телефон, за да не е демоде?!

Щото като се замисля, всички в този клас телефои изглеждат що годе еднакво - като айфон :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия модел трябва да осъвършенства стария. Трябва да ме примами да си го купя. На базата на слуховете - не бих си подменил 6С за новия дали ще е 6СЕ или 7. Гнусмасите как вадят всяка година нов модел, различен от предния?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали? Например братята Гнусмас с S6 и S7 направо нямат допирни точки :)

 

На доста места чета, че раздвижване с нов дизайн уж едва в 7S, но да видим... S модел до сега не е предоставял съществена визуална разлика.

 

btw колко от вас въобще ви тресе да си сменяте телефоните всяка година? Питам сериозно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното нещо, което ме интересува е външния вид. 

Дали е правоъгълник с ръб или с извивки или 6 см вместо 7 - все ми е тая.

 

Интересува ме да ми е удобен, практичен и да ми върши работа.

Иначе айфоните ги менкам през две години.

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ще Те притесни дизайна няма начин ако случайно някой измисли овален или кръгъл 360' апарат, щом вече ги правят криви за да влизат в джобовете на задника, значи всичко може да се очаква! Тогава няма начин да не се притесниш от външният вид...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм собственник на едно SE и Аз ... ресторнах го с данните от Icloud на стария ми 5S обаче ... 

Как мога да си върна сейф на дадено приложение/игра?

Въпросната игра има запаметен бекъп на айклоуд във паметта 15KB самата игра ми се ресторва със задна дата и прогреса който имам към момента на 4S-а на нея го няма,как да ресторна само този сейф?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да бекъпвам целия телефон - ситуацията е следната.

Продадох стария 5S ... докато чакам SE-то - ресторнах стария 4S със файловете,игрите,номерата,снимките и всичко със бекъпа на 5S и си продължих да си играя въпросната игра ... следователно съм и качил левела или нивото до някъде си.

Днес взех SE-то и него го ресторнах с файловете от 5S-а,ресторна се и играта но със левела от на 5S-а отпреди месеци,ами не с данните от последните постижения на 4S-а.

Пробвах два варианта - /eucmkdn 4S-а към днешна дата с цел всичко постигнато да се запази специално за тази игра и изтрих играта от SE-то ... после пак я инсталирах на SE-то и като я стартирам пак се ресторва със стария файл от 5S-а ами не с файла от 4S-а и последния бекъп.

Целта ми е само играта да си върна последния актуален бекъп за самата игра ...

Незнам с горното обяснение дали ме разбрахте :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ресторвам 4S-а ами да ресторна само данните на играта,игровия файл дето се пази в Айклоуд във SE-то това е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане ако не си бекъпвал прогреса направен през 4С-а, другият вариант е game center-a да не ти е бил вързан към играта, принципно там се пазят бекъпите/прогреса на игрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/28/2016 at 3:09 PM, Wizi said:

Нали? Например братята Гнусмас с S6 и S7 направо нямат допирни точки :)

 

На доста места чета, че раздвижване с нов дизайн уж едва в 7S, но да видим... S модел до сега не е предоставял съществена визуална разлика.

 

btw колко от вас въобще ви тресе да си сменяте телефоните всяка година? Питам сериозно. 

 

Гнусмасите са си различни 6 и 7. Сравнено с 6 и 6С направо са...

Не ми се налага да си сменям телефона всяка година, искам да си взема Айфон. Не искам да давам една торба пари за 6С, защото дизайна за мен е морално остарял. Затова чаках да излезе 7. Сега се оказва, че и тая година няма да си купя Айфон, защото той реално си е същия морално остарял дизайн на 6. 

Не съм някакъв супер гига потребител, който успява да изцеди всеки мегахерз от процесора. Искам да си купя телефон, които да му се радвам, на тоя няма да му се радвам, защото жената го има от 2 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те попитам съвсем сериозно, като ползвател на iPhone, какви са разликите между Самсунг S6 и S7? Освен процесор и камера, предполагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, Spunky said:

 

е така е, прав си. Нищо общо нЕмат :hilezh:

 

 

androidpit-samsung-galaxy-s6-vs-samsung-

 

androidpit-samsung-galaxy-s6-vs-samsung- 

 

 

 

Телефоните са различни. Седмицата е с доста по-заоблен заден панел и е много по-удобен за ползване. Целия е стъклен и Т.н..

Незнам к'во ми иронизираш... Не бих си купил три годишен дизайн на тазгодишна цена. Мнението си е мое и не виждам защо се опитвате да ме убеждавате. Като ви харесва си купувайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано ме боли дали дизайна ще е стар или нов. Ако стои добре като го хвана ми стига, а това дали щял да има нещо лъскаво в повече или не... Айфон седем няма да си взема, защото няма да има стандартен 3.5мм жак...

Честно казано ме боли дали дизайна ще е стар или нов. Ако стои добре като го хвана ми стига, а това дали щял да има нещо лъскаво в повече или не... Айфон седем няма да си взема, защото няма да има стандартен 3.5мм жак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих начин да прехвърля сейф файла от 4S-а на SE-то от самата игра.

Свързах 4S-а с интернет и влязох в играта ... попита ме кой сейф искам да заредя съответно по дата и час - свързах и SE-то и влязох в играта и вече ми даде и там възможност кой сейф искам да избера съответно избрах този от 4S-a и се получиха нещата.

 

Като цяло от притежателите на Айфон телефони минал през 4 - 4S - 5S - и сега SE впечатленията от последните два са ми - че SE-то работи значително по-бързо,гладко и меко от 5S да естественно платката със всичките и компоненти са на 6S тъй че ... отделно от това и батерията ми се струва,че кара една идея повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам оттук.

И като гледам всичко е 1:1 със 6S без нали 3Д тъч,пръстовия отпечатък и бля бля ... http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7969&idPhone2=7242

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно питане ...

Има една програмка за Andoid (TV Bulgaria) за безплатно гледане на български телевизии и то на всички по-гледани и известни.

Но тя е само за Андроид и Уиндоус устройства за iOS не е направена.

 

Има ли някой който да ползва алтернативна така - със същите спецификации и канали?

Ако може да сподели името и и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...