Jump to content

Recommended Posts

След един от ъпдейтите преди 9.3.3 телефона ми спираше да звъни и просто казваше на който ми се обажда че съм го изключил. Аз пък ако се опитам да се обадя ми даваше "Call Failed." С 9.3.3. ъпдейта май оправиха този проблем но не съм 100% сигурен още. Затова вече като хвана някоя версия на която ТЕЛЕФОНА РАБОТИ КАТО ТЕЛЕФОН мисля да си стоя на нея.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ми е джейлнат, понеже разни неща, дето ме кефят епъл не ги предлага, даже и да си плащаш. Как да спра напомнянето всеки ден, че има нов софт? Адски дразнещо ми е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.08.2016 г. at 10:09, CVT написа:

След един от ъпдейтите преди 9.3.3 телефона ми спираше да звъни и просто казваше на който ми се обажда че съм го изключил. Аз пък ако се опитам да се обадя ми даваше "Call Failed." С 9.3.3. ъпдейта май оправиха този проблем но не съм 100% сигурен още. Затова вече като хвана някоя версия на която ТЕЛЕФОНА РАБОТИ КАТО ТЕЛЕФОН мисля да си стоя на нея.

 

Vivacom? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/10/2016 at 10:21, Dummkopf написа:

Телефона ми е джейлнат, понеже разни неща, дето ме кефят епъл не ги предлага, даже и да си плащаш. Как да спра напомнянето всеки ден, че има нов софт? Адски дразнещо ми е...

 

Поне в старите джейлове, когато и аз ползвах, ъпдейтите бяха изцяло деактивирани OTA, дори и да понечиш. Ставаше само чрез iTunes. Изненадвам се ако при теб е различно.

Отдавна обаче спрях да виждам смисъла в джейлбрейка, извън "шарени бонбонки" по интерфейса... А рисковете (за личната информация) поне за мен не си заслужават бонбонките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ако е сменял екран + дигитайзер може ли да сподели проверено място за закупуване?

Има доста в ибей, али експрес, олх, но вече имам един екран с неработещ дигитайзер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On August 10, 2016 at 11:21 AM, Dummkopf said:

Телефона ми е джейлнат, понеже разни неща, дето ме кефят епъл не ги предлага, даже и да си плащаш. Как да спра напомнянето всеки ден, че има нов софт? Адски дразнещо ми е...

Това е някаква новост на ИОса - постоянно мрънка за ъпдейт. 

Джейл не съм правил от над 3 години... грам не виждам смисъл...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След като ударих на камък с първата НЕпублична бета на ios10 и се върнах на ios9 вчера реших да направя нов опит и качих публик бета 6 на един 6s, телефона направо лети.....даже анимациите при пускане на приложения са по-бързи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, CVT said:

Май и Апъл стана като Майкрософт - всеки ъпдейт оправя един проблем и вкарва два нови. :)

 

 

не знам какъв проблем са вкарали, но 9.3.5 беше точно заради пробива, който описват в статията, която Sky пусна горе. Това и очаквам от Апъл и за това ползвам техни продукти, понеже реагират мигновено. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е нарочно. Те обявиха до $200К награда за намерен бъг, което отлага дълго, за да не почнат да наддават трети лица и са искат откупи, което веднага стана и друга фирма предлага $500К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎29‎.‎8‎.‎2016‎ г. at 0:29 PM, TiL said:

Като спомена майкрусофт... в момента ми се мота една мумия 930 и вярно е както казваш, всеки ъпдейт бъгва нещо.

Аз от най-големия фен на Микромеките се превърнах в най-големият им хейтър.Зарибих 4 члена от нашето семейство да си вземат такива, като те нямат проблеми и си стоят на уин8.1, но използват телефоните си само и единствено за разговори.Аз върнах от 10 на 8 и сега горе-долу се оправям.Липсата на приложения и не работещи такива не коментирам.Следващият ми телефон се каня да е някой Айфон и се чудя какъв да е, хем не ми се дават много, хем знам че ми се иска нещо по-ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, G&G said:

...Следващият ми телефон се каня да е някой Айфон и се чудя какъв да е, хем не ми се дават много, хем знам че ми се иска нещо по-ново.

Грабвай iPhone 6! Чудесен телефон, след 28дни ще е на още по-ниска цена (като пуснат iPhone 7).

Редактирано от Rotkod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмака има ли официално обявени характеристики вече, а не измислици? Много почна да ме блазни ноут 7 и почвам да се двоумя, но поне имам време до към януари 2017г да мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо официално още, представянето е на 7 септември.

 

Задръж малко за Ноут 7 https://9to5google.com/2016/09/02/samsung-galaxy-note-7-fires-explosions-recall/ :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде назад в темата се коментираше смяната на дисплей на 6ца.

Един приятел изрева днес, че си е пръснал дисплея. Кажете къде в София за прилични пари ще свършат работа?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...