Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, martinich said:

Ако идеала е канапето, имам връзки в Мартинели, има страОтни диванчета по 20 к. парчето. Талянска кожа, осветена лично от папата.

ти пък на хора от Варна ще пробутваш тимаджийски връзки, да си купят италианска кожа от Пазарджик.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, sky said:

Не става дума за пари изобщо...просто ми е интересно мисленето и отношението към един "телефон". Разбирам да е нещо друго, а то телефон...сега ако apple изкарат и смарт химикалки и тях ли така ще ги налапате ...щот можете да си го позволите?

 

аве господин парфюм, що си продаде базовото c5 1.8 (без турбо и с платнени седалки) и си взе 4ф? и двете вършат една и съща работа....телефона ще е към 1000лв след като си преподпиша договора т.е. ше ми струва 500лв/година да се поглезя с по-приятно устойство което до голяма степен ми замества лаптопа и ми прави живота по-лесен.

 

 

ps : след дъългата история/диря която си оставил из форума ше тряа маалко по-голям напън ако искаш да станеш истински трол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл ? Това тряа се явява някъв недостатък ли ? Щото е логично като си купиш нов айфон да си ползваш и новите слушалки които навярно са по-добри от предните и са безжични..... някой няма ли да каже че няма слот за сд карта :hilezh:

 

Ако пък толко мноо държиш да си ползваш Sennheiser 

 

MMX62?wid=572&hei=572&fmt=jpeg&qlt=95&op

 

Признавам че освен нивото на самсунг, качеството на андроид троловете също е паднало дейба :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само попитах загрижено, но реакцията естествено не ме учуди^_^.

Любопитно е кое ще "жертват в името на прогреса" следващия път, вероятно дисплея с цел ПО-голяма цпу мощност, ще стане брайлов сигурно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка, пропуснал явно че безжичните се плащат 150$....... вече и мен не ме кефят. :hilezh:

 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

55 minutes ago, zlobil said:

да се поглезя с по-приятно устойство....

 

 

 

Е те това е причината. А аудито го смених, защото ми трябваше комби вече, като се родиха децата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. На мен ми трябва Джет Блек 7-ца щото с 5SE-то вече не минавам за масон като го извадя на масата в кварталното кафене. 

 

 

Ся един въпрос, ако съм с HTC и след 2 години излезе новият модел и аз ъпгрейдна до него това прави ли ме сектант и зомби или само при apple е валидно ? За един преАтел питам :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се опитвам да споря или да се конфронтирам с вас. Вземи си 5 телефона ако искаш за всеки работен ден от седмицата. Ама аз съм промит мозък и не ги разбирам много нещата. Телефона като телефон си е хубав, спор няма. Работи и върши нещата за които е направен. Както има една приказка, имал си пари дал си ги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибаси драмата е тук.... за телефон :flehan:

 

ПС - разочароваха ме, че не обявиха лаптопите...

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, zlobil написа:

Моя грешка, пропуснал явно че безжичните се плащат 150$....... вече и мен не ме кефят. :hilezh:

 

:lol:

Тея са на много сериозни наркотици деба...

Ама и вие не сте добре, че им купувате всяко безмислено говно, което изакат. :hilezh:

Часовници, слушалки, каишки за куче очаквам сега... :hilezh:

Но пък хитро са свалили производствената цена на айфона. Вече и без жак и без слушалки в комплекта, сигурно им излиза около 80 долара тотал с премиум кутийката :hilezh:

Спокойно де, пак ще ви искат поне по 2000 лева за модната играчка със срок на годност 2 години в най-добрия случай :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си слушалки в комплекта ве, на lightning port са. 

 

 

тва с цената не го ли приключихме официално и другите флагмани са 1000лв+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има слушалки в комплекта, с кабел, просто не свършва с 3.5мм а с айфонския лайтнинг порт...блутуут тапите са по избор.. на мене ми е окей тая новост, слушалки не съм слагал в ушите си от поне 6-7 години а на телефона си не държа и една мп3ка, тоя порт ми е 100% девствен
Аз не знам дали ше скоча, дразни ме, че реално си купувам същия дизайн.... ще го мисля, ако се реша и взема 7, то пак ще е разцветка ''кондьо'' :hilezh:
А какво стана с трите точки на плюса, дето уж щеше да е с безжично зареждане?
Имаше разни слухове, че двугодишният период за нов модел ставал вече три години, което ще рече, че догодина няма да имаме 7ес ами изцяло нов телефон? Дано, че ако блеснат за четвърта година с тоя безличен дизайн ще ги призная за най-големите кавали и може би за пръв път ще си купя друг телефон от сапунерката 3г насам......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, тва е телефон къв дизайн повече от това да се измисли? За разлика от хардуера тука все още има разни ограничения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Audi_FeN_1 написа:

Но пък хитро са свалили производствената цена на айфона.

Учат се от най добрите, смятай каква е производствената цена на едно аЛуди след като му искат 100 к. има няма, колкото двуврата дачия бяла на цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е хубаво, има ограничения, верно е, ама т'ва не е оправдание в случая.... 6цата още като излезе и не ми харесваше като дизайн, като я хванах и почти я изпуснах с тия заоблени краища....ама т'ва сигурно съм аз само, ба ли го
за мен най-стилният до момента си остава 4ката, ако направят сегашния размер с ъп ту дейт хардуер и дизайн на четворка - мога да си умра с тоя телефон! Само достатъчно бройки и ъпдейти да му правят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна е четворката , инч и половина екранче с две черни ленти по три пръста в двата края, върха на дизайнерската и инженерната мисъл... през 2002ра :hilezh:

Трябва да си страшен ..сладур... да предпочиташ тая смешка пред айфон 5,6 или 7...

 

iphone-iphone4-colors.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, че е върха на дизайнерската мисъл, а екрана му е малък, 'щото не е моделна година 2016, примерно... за времето си беше хит, че и доста след това... 
Ползвам 6ца с нежелание и милея по дните, когато тоя готин телефон беше актуален, и нямам предвид модни трендове... чудя се, ако сега взема един такъв, дали ше мога въобще да му инсталирам нещо съвременно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозен ми е отзад...
дебна за слухове дали ше има изцяло нов телефон догодина

толкова милея по старото, че телефона ми изглежда е така от сума време :hilezh:

14199278_10202138675666532_8114110048066

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, redalex said:

ПС - разочароваха ме, че не обявиха лаптопите...

 

Мен ме разочароваха когато не ги обявиха Юни, когато беше по първоначален план. Сега беше ясно че няма да ги обяват, а ще е на отделен ивент през октормври, може би.

 

7цата плюс джет бляк я отнасям отма. Сигурно шсе драска, но е со секси :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На iOS10 могат ли да се изключват тъпите "екстри" на iMessage, които промотират? <_< Да знам дали въобще да се ъпгрейдвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...