Jump to content

Recommended Posts

Преди 17 часа, jmucito написа:

IOS 10 дали обаче на 5s ще върви без циклене

Супер гладко върви, доволен съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, netizen написа:

Ako в близките дни не се намери читаво решение за впн който махнаха олигофрените в иос10 и ос х 10.12 ще ги заебавам. :eusa_snooty:

 

 

Какво е махнато на VPN-a? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действително. PPTP има достатъчно други пробойни, че не намирам липсата му за чак такава драма. 

По-лошото е, че при мен OpenVPN-a на всички iOS устройства спря да работи още преди месеци и не съм успял още да го подкарам :-/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй ама ние не сме виновни, че са го махнали.

 

https://derflounder.wordpress.com/2016/06/25/pptp-vpns-no-longer-supported-by-apples-built-in-vpn-client-on-macos-sierra-and-ios-10/

 

For those who will still need to access PPTP VPNs, you may be able to use a third-party client to do so on macOS Sierra. A couple of third-party VPN clients I’m aware of which currently support PPTP on OS X El Capitan are Shimo and VPN Tracker.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Satori написа:

Даже имам чувството, че телефонът стана по-бърз :) 

Определено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми, че при заключен телефон слайдването на ляво изкарва добро инфо особено с календара и задачите за деня.

Слайд надясно пък е камерата, което ще е по-бързо от преди както беше забита камерата в долния ъгъл

 

Направи ми впечатление, че доста бързо се ъпдейтна ОСто...може и аз нещо да си внушавам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги пазарувате тия тояги, в смисъл кой дилър се слави с безпроблемна гаранционна подръжка и т.н.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми изпадне бутона примерно по време на гаранция. Да нямам 100 разправии и прехвърляне на топката, докато го сменят.

Sent from кривака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече няма бутон и няма какво да падне :hilezh: Иначе всеки оторизиран апълски дилър по света, може да ти го оправи. Както и оператора ти, ако няма дилър наоколо и си го взел от тях.

 

Оказа се че големи, черни и лъскави просто няма и даже ги махнаха от сайта с резервациите, но пък изненадващо пуснаха нови матови черни бройки за утре, та ще се обзаведа с разумния избор. 

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли че закупуването от който и да е БГ търговец, било то виртуален или реален магазин не крие никакви рискове?

Sent from кривака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Spunky said:

Оказа се че големи, черни и лъскави просто няма и даже ги махнаха от сайта с резервациите, но пък изненадващо пуснаха нови матови черни бройки за утре, та ще се обзаведа с разумния избор. 

 

 

Пиши как е “в ръката”  че при нас ше мине извесно време. 

 

Макар да съм твърдо против + модела тоА 7+ няк’си ме кара да се замисля дейба. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го пипна утре лъскавия и ще взема матовия. Аз от една година съм на плюс и макар и да ми изглеждаше абсурдно преди да го взема, изненадващо бързо се свиква с размера и не дразни, като спокойно се побира в джобовете. Единствено в колата не влиза в поставката за чаши, но не е края на света. От там натакък, превъзмогнеш ли размера, всичко му е в повече и е доста по-приятно да се работи с с по-голям дисплей. Самия дисплей е със значително по-голяма резолюция, камерата до сега беше малко по-добра заради стабилизацията, сега разликата е още по-голяма и най-важното за мен, е че батерията държи двойно на малкия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от януари съм с телефон с размерите на Плюс (5,5 инча) и още не мога да свикна.

Често пъти като излизам да спортувам/карам колело/мотор го оставям вкъщи. Няма къде да го сложа.

И трудно се ползва с една ръка. Не  е невъзможно, но е некомфортно.

Всеки път като хвана старата си моторола (4.7 инча) ме е яд, че взех големия.

При писането също има голяма разлика в полза на малкия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и със 6-цата не успях да свикна, ползвам го за втори телефон но основно си ползвам СЕ-то.

Въпреки тва тая 7+ с таа камера силно ме изкушава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...