Jump to content

Recommended Posts

10 hours ago, netizen said:

Отклю§ването се оправя от General > Accessibility > Home Button > Rest Finger to Open

Колега да си жив и здрав!!! :bia:

Kaк ме дразнеше това...

**********

На някой с iPhone 6 да му се случва при писане на Viber, клавиатурата да му закрива половината от текста?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прехвърлете си звука към телефона след като се закачи в колата. Слайд от долу нагоре, като се появи контрол центъра слайд на ляво - от там от дропдауна избирате телефона, не колата. Малко по-късно мога да направя скрийншот от моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/20/2016 at 1:34 PM, redalex said:

но винаги има какво още да се желае.

Именно 

Защо скапания Уинтелефон от средата на 2015 снима по добре?

Някакси не мога да приема, че ще ми вземат 1.2К и ще снима сравнително посредствено ...

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от това недоразумение viber е, няма толко пробита програма, като видя че някой ми звъни през него и вече съм сигурен че разговора ще продължи през мобилната мрежа, ако съм пА на 3Г директно затварям и го набирам.

 

 

 

@Fitil4o няам идея как снима лумиата ма тва се заклевам че е най-противният телефон с операционна система до който съм се докосвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, netizen написа:

Прехвърлете си звука към телефона след като се закачи в колата. Слайд от долу нагоре, като се появи контрол центъра слайд на ляво - от там от дропдауна избирате телефона, не колата. Малко по-късно мога да направя скрийншот от моята.

Ама кор, щото аз си говоря през колата ве, мой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти пак ще си говориш с колата ако ти е скучно [emoji2] това дето писах няма отношение към говоренето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Fitil4o said:

Именно 

Защо скапания Уинтелефон от средата на 2015 снима по добре?

Някакси не мога да приема, че ще ми вземат 1.2К и ще снима сравнително посредствено ...

Никога не съм си избирал телефона по това какви снимки прави.

Т.е. 2007ма си избрах телефон на този принцип и до ден днешен остава една от най-скапаните ми покупки. Nokia N73.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че телефона не се избира по камерата, това е така, обаче някак си, не мога да преглътна факта, че телефона се води един от най добрите телефони, струва не малко и изведнъж се получава, че камерата ще ми оставя горчив вкус в устата след като съм свикнал да имам много добри снимки...

Че е противен уинфона е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти ревю от нета, първото ,което ми попадна в жужъл http://allaboutwindowsphone.com/features/item/21722_Camera_phone_head_to_head_Lumi.php

 

Снимки от мен в гараж на луминисцентни от малките лампи, които са доста нарядко и снимките са без светкавица.Никакви настройки, стандартната Лумия Камера, вадя от джоба и натискам бутона:

 

 

f7da9b506110151.jpg 

 

60fe4c506110019.jpg 

 

7cc3ba506110156.jpg 

3 hours ago, zlobil said:

дай да видим една снимка като тея на @Spunky тогаа от таа вълшебна нокия

 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Audi_FeN_1 said:

Айфоня има най-яката камера и спунки е най-добрия фотограф на света.  Точка.

Други мнения не може да има. :hilezh:

:hilezh: :hilezh: :hilezh:

1 hour ago, Moonland said:

@Fitil4o

Не прочете ли дискусията на тази тема последните 2-3 страници... ;)

Можеш сам да си направиш сам изводите.

Значи аз не споря, че пипона е добър даже се замислям да скоча в една седмица че тва дърво Уинфоун взе да ме изнервя много и не ми се връща на оня пъзел за деца с аутизъм-Дроида

Въпроса е, че това е да си еве мамата и индустрията(у Купертино иам предвид) , уанс ъ иър излизат чичковци с петцифрени заплати да убеждават обществото слеш юзърите какъв супер дупер мега гига тера нов дивайс са изкарали,как имали имидж стабилизейшън(хората го имат от 2010 година де те сега се сетиха ) , как бил имруувнат до неузнаваемост , искат ти илядо и нечетни лева за тоя дивайс и изведнъж получаваш какво - посредствена камера , която е пребита от отвратителен телефон без претенции със 2% пазарен дял и то модел от 2015 година Август месец...

Кайчесно :hilezh:

 

Сега очаквам д ами се каже, че камерата не е най важна... :respekt: да бе добре, не е най важна, разбрах

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, zlobil said:

Бате, не съм фотограф ма тая снимка и с 4S ше я направя.

Глупости не ми се слушат....

Зумни си снимките с пипона и не ми говори глупости :)

Зумни дървото на монитора и ми говори пак

 

Да бе знам че пипона прай най убии сминки и спънки е най добрия фотографар с пипоно 

Кво ми се заигравате, казах, вадя от джоба, натискам копчето и толкова

 

Наеш кога шнапрайш такаа сминка с пипона, когато върбата роди круши :) 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фитилчо, не че нещо, ама на жена ми 6s-а снима около 1117 пъти по-добре от 930-ката ми. И преди да обвиниш ЗКУ - много често, когато сме заедно, всеки снима с който телефон му е под ръка. Нокията без хубава светлина е трагедия пълна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, netizen написа:

ти пак ще си говориш с колата ако ти е скучно emoji2.png това дето писах няма отношение към говоренето

нужно е да обясниш по-обстойно, като за зъболекар :hilezh:

като направя тва , дето казваш, всичко си минава през айфоня, не мога да си говоря с колата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Martinich, дал съм ти подобна

Таа с кво е по различна 

Lumia 950 review - vs iPhone 6s // Samsung S6

пусни си това клипче и гледай, лесно е

Което не значи че Микромекия телефон не е кенеф и не ме дразни :)

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах с какво толкова показаните по-назад снимки от 7 са толкова прекрасни, че да се прави въобще сравнение с какъвто и да е фотоапарат, дори и компактен? На слънчево време навън лесно се правят добри снимки и с кафе машина.... 

А снимките на мрачно са еднакво лоши и при 7 и при 6 и при 4 и при Nokia от доброто старо време, когато Епъл и Самсунг ги нямаше още да ни убедят що за чудо е камерата, понеже има ХХ мегапиксела - основният рекламен аргумент, достатъчен на обикновения Джон да клъвне... и явно и на други, които се изживяват като фотографи задето са снимали синьото небе.  Още никой не е споменал и светкавицата, която е пълна пародия, аз лично я държа на off и предпочитам да се примиря с шума. 

 

Камерата в iPhone е прекрасна, но за телефон. Със сигурност еволюцията и няма да е тази, която ще ме накара да си купя iPhone 7. Честно казано съм разочарована от "новото" (или по-точно липсата на такова) в 7 спрямо 6/6S. Доста поизсмукани от пръстите аргументи, пък на всичкото отгоре и премахване на аудио буксата... :unsure: Поне да бяха вкарали въпросната камера в шасито.

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Audilina said:

че да се прави въобще сравнение с какъвто и да е фотоапарат

 

 

естествено, че не може да се прави сравнение, телефонските камери са смазващо по-добри от каквито и да е други камери, понеже е в теб постоянно. Но не го разбирате явно това ;) 

 

отделно и ти пишеш пълни глупости, мислейки си че звучиш авторитетно. Да не пишеш на муунчо от акаунта? :hilezh:

 

ето снимка от снощи, която никой друг телефон не може да направи в момента

 

29876368455_fe16567151_h.jpg 

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...