Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, matteraci написа:

Не ви ли идва малък дисплея на iphone SE.Аз съм с 6s и ми малее,какво остава за SE.

 

Дискусия водена доста пъти назад в темата. За да има SE, има и пазар за него. И поне аз чудесно разбирам защо, въпреки че също ползвам по-голям. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, Wizi said:

Някой с предложение/идея от къде да си купя iPhone SE 32GB Gold? 

 

В Германия го намирам за 312€ ако има сходна или по-добра оферта на родния пазар ще се радвам да се въползвам!

 

Мерси ин адванс! :)

 

Аз моята седмица я взех чисто нова неразопакована от някакъв пич в ОЛКС който продаваше нови от Ирландия. Разликата в цената беше около 400лв спрямо тукашните магазини. Само дето имам само една година гаранция. Ако те устройва, има такива оферти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз искам 6s 32 гиги, но не мога да намеря под 1000 лева. Не ме радва идеята за демонстрационна или обновена. Идеи? В сайта посочен няколко поста нагоре цените изглеждат доста подозрителни. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Много ценна информация, но нито ми се рови в ОЛХ, нито искам да общувам с някой от търговците там. Седмица не ми допада, няма да си купя такъв, а 7s/8 ако няма значително подобрение в камерата също не ме привлича особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, _koko_ said:

Не ме радва идеята за демонстрационна.,.. 

след като пролетта си изпуснах 6S+а в кенефа и не исках да купувам 7ца, отидох в айстайл и си купих демонстрационен 6S+ с неразопакована кутия - единствената разлика е, че вътре няма слушалки.

Мисля, че беше 1000 с ддс.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Не предполагах, че имат такава практика. В сайта им цените са значително нагоре. Благодаря за информацията. Много ме устройва подобен вариант. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В парадайс мисля, че не ги държат изложени, а трябва да ги питаш за тия бройки....един вид са леко скрити :)

В Ринг мола купих моя, но знам, че имат и в другите магазини.

Ако имаш проблем пиши - мога да ползвам жокер :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, MAPTO7007 said:

В Техномаркет ги има все още ... 32ГБ ... оттам няма да стане грешка.

 

Мдам, само дето се оказа, че за 699лв взимаш iPhone SE 16GB вместо 32 :) В онлайн магазина им е обявен за 32GB, но в описанието на продукта и на живо си е 16ка.....  Тюх!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Wizi написа:

 

За първи път бих пазарувал от такъв шано сайт.... сигурен си, че е окей? :) 

Абсолютно сигурен съм.Телефона си е бранд ню без каквито и да било съмнения.Казваш и утре ти го нося да го видиш и ровиш за да се убедиш.Та даже и документ ще ти донеса.Телефона си идва с гаранционна карта,касова бележка и всичко както си му е реда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

 

1 hour ago, redalex said:

Още се чудя защо от 8 минаха на 10...предполагам, скоро ще е ясно :)
 

 Защото е десетата годишнина

 

фейс айдито не е екстра а решение на проблем след махането на копчето. 

 

Телефона е по-малък и с по-голям дисплей, това е най-важното. Моя 7+ също беше почти $1000 та не е никакъв шок тая цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете за осмицата, как го виждате. На мен ми се струва, че се бъзикат с хората лекинко... СЪщия като седмицата, който е същия като шестицата....

 

Бъркам ли някъде

 

Колкото до досиетата хикс, тук ще е 3К минимум ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Spunky said:

 

 Защото е десетата годишнина

 

Да де ама някак си ми е странно да представят 8ца и 10ка в едно събитие...

 

8 hours ago, Чебурашка said:

Кажете за осмицата, как го виждате. На мен ми се струва, че се бъзикат с хората лекинко... СЪщия като седмицата, който е същия като шестицата....

 

Колкото до досиетата хикс, тук ще е 3К минимум ! 

Не съм сигурен какво точно ново и гениално очакваш?! И какво значи същия? На външен вид е същия...и до там :)

За цената на Х - ще видим но повече от 2200 за "базовия" не очаквам. 

 

На мен по-интересно ми е колко ще струва епълската безжична зареждачка...ако има такава :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, redalex написа:

Да де ама някак си ми е странно да представят 8ца и 10ка в едно събитие...

Не е 10-ка, а е Х. Заигравка с 10-тата годишнина и лансиране на топ модел извън масовката. При 200$ разлика там, не виждам кой ще си взем 8-ца. Тук обаче, както казва чебурашката цените ще са колкото запазен тръц. 

ПП: Безжичното зареждане, не беше ли някакъв фейк? В смисъл, устройството трябва пак да е върху него за да зарежда.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На презентацията показваха, че телефонът ляга върху една бяла подложка ...споменаваше се, че и доста производители правят такива "подложки"...Аз това разбрах :)

Цените са такива каквито винаги са били... а особено като се вземе предвид, че първият беше пластмасов 16 гб за 600 долара с една смотана камера, не виждам какво недоволстват хората сега :) 

36 minutes ago, martinich said:

Не е 10-ка, а е Х. Заигравка с 10-тата годишнина и лансиране на топ модел извън масовката. При 200$ разлика там, не виждам кой ще си взем 8-ца. Тук обаче, както казва чебурашката цените ще са колкото запазен тръц. 

Баш 10 си е :)

И точно у нас масово ще се купува скъпия ;)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Х-а изглежда много много добре,  ма нещо ценовата политика почва да става абсурдна. 1100/1200$ за 64ГБ...... 

 

 

 

 

 

Темата се развива по идентичен начин на всеки апъл евънт дейба, андроид троловете изплуват от тъмните си скривалища и почват да леят акъл и да ти обясняват колко си прост щот същият телефон го имало в алиекспрес за 200$. Почвам да намирам допирни точки с веганите. 

 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...