Jump to content

Recommended Posts

ще ги продадат и няма да смогнат с доставките. Аз лично искам цената да не ги ограничава в това, което могат да направят. Правиш най-доброто и ми пращаш сметката. Х е точно това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zlobil написа:

 Почвам да намирам допирни точки с веганите. 

 

 

Тва основно се отнася за ябълкарите :lol:


Скиваш ли за кво говорят - Bionic, neural engine, machine learning, евало си е мамата, все едно са напрайли Робокоп, а не поредната слушалка с браузър, малко по-голям дисплей и "бест евър камера"  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че гъзарията е от топ приоритетите унас, но като се огледам покрай себе си не виждам хора, които биха дали над 2к лв кеш за телефон...
Интересно ми е дали може да се извади статистика от някой оператор какъв процент от продадените Х са продадени на изплащане? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то  пък е голямата работа да извадиш 80-100лв на месец за лизинг на текефон. Щом ти е важно - цакаш и си играч номер 1. За себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

37 minutes ago, petio_venkov said:

Колко са псевдоиграчите, предполагам?

Доста нереална преценка и липса на финансови познания :)

Да не говорим, че имаше и безлихвени лизинги по едно време - сега не знам как е.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли колко струва зарядното на Епъл което поддържа бързо зареждане?

Еми 100 Евро . В БГ - сигурно 300 лева. Честито.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Wizi написа:

Давай нещо още да разнищим, че тамън почна да става интересно! :) 

Изобщо не съм убеден, че точно в тази тема е мястото. :) Мисля имаше друга за подобни "спорове", нека тази си остане за iPhone, продължавам да не разбирам стремежа на някои да си дискутират андроидите точно тук :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смятах доста грубо, че на цената на Х 64 може да се закупи 8+ 64 и 42" watch3 (200 лв. отгоре се връзва комбинацията спрямо Х). Това по цена във франкове. 

Също така според мен 256 гб са прекалено много и поне в България не биха се продавали. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смятах доста грубо, че на цената на Х 64 може да се закупи 8+ 64 и 42" watch3 (200 лв. отгоре се връзва комбинацията спрямо Х). Това по цена във франкове. 

Също така според мен 256 гб са прекалено много и поне в България не биха се продавали. 

 

 

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8858&idPhone2=8131

Общо взето като изключим олед-а в 8+ си има всичко необходимо, което го има и в Х.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След проблем с телефона и връщането му по гаранция, получих телефона си с отремонтиран дисплей.

Имат ли право в случая Мтел да отворят телефона и да "отремонтират" дефектиралата част?

И как разбират, че причината е в дисплея,  моите проблеми бяха свързани с камерата и "греещ" апарат?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мтел ли са го ремонтирали или официалния сервиз? Продуктите на ябълката са с една година гаранция, след това се спасява тоя дето ти е продал телефона. Та може и заради това да е отварян от мтел(ако е отварян от тях).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Spunky написа:

да, но е сантиметър и половина по-дълъг, с които с кеф ще се разделя. Също дългата камера е f2.4 и има стабилизация при Х

 

Прав си. Аз в момента съм със седмица и съм доволен и може като видя на живо да размисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове имам нужда от помощ. Искам да захвърля скапания андроид, но ми трябват няколко приложения:

 

календар смятащ кога съм на работа и кога почивам. Карам дневна, нощна и два дни почивам. Програмата трябва да си смята всичко сама, задавам и само дата на първата ми дневна и тя да си ги сметне и маркира до края на годината поне.

 

апп  с който да правя снимки в отделна папка, която да е защитена с парола(да не се показват снимките в друг апп)

 

апп заключващ смс-ите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...