Jump to content

Recommended Posts

Аз вчера го инсталирах IOS 11 на iPad Air  и хвърчи ?,а от днес в UK iPhone 8 вече е в продажба .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми 5 s върви добре с 11. Не знам какво ЕЖК на опашката за хляб е коментирала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Чебурашка said:

Все неща,които конкуренцията ги е затворила с обиколка... и то преди доста време.

 

 

Понеже с поне четеринаЙсе обиколки ги е затворила конкуренцията, можеш спокойно да си изхвърлиш лапотопа.  :hilezh:

 

Geekbench-A11-Bionic-image-001.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с iOS11 всички устройства(5S,6S, iPad Mini 3) работят отлично и за първи път нямам дори дребни забележки от първата версия. Сякаш ме дразни само, че контролите за връзки и do not не са в един ред. Определено 11 е подобрение в работата и функциите на iPad-a. Луди са Apple и Samsung да ми искат над 2000 лв за премиум телефони(X и Note). Нема стане, ей така напук. Оливат се. Само не разбрах телевизори ли подаряват с телефоните, нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколкодневно използване мога да кажа, че не съм забелязал бъгове. Батерията сякаш е мааалко по-зле, но това го има след всеки ъпдейт. На таблета върнах 10.3.3 и restore, докато не са спрели да го подписват, заради две 32 битови стари приложения, които все още използвам. Даже ги нямаше в маркета, та ги намерих запазени в Тайм капсулата и оттам си ги възстанових. Ако на някой му се наложи - графа Application в iTunes след последния му ъпдейт няма. За да пратите приложение в устройството от компютъра, завлачете го от Finder до секцията в iTunes - On My Device.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Maranello написа:

Батерията сякаш е мааалко по-зле, но това го има след всеки ъпдейт. 

 

При мен точно обратното - на всички i устройста у дома е или същата (на таблетите не забелязвам поне с невъоръжено око някаква разлика) или по-добра (на iPhone-ите има поне за сега малка, но осезаема разлика със знак +).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо така и не можах да схвана предимството на това или може би не можах да свикна, та даже не бях забелязал, че липсва в iOS 11 :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми пратиха мейл от айстайл, че вече имат налична 8-цата. Цената - 1602 леа, като че ли разликата с х-а ще бъде големичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Било менте новина, аз не се хващам, поне докато не гръмне на някой форумен Мейсън.

 

п.п. С новата версия батерията на Еър2 се зарежда уникално бавно, но за сметка на това пада уникално бързо, някой с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6s и 7 с 11.0.0 нещата бяха много зле с батерията 6-7 часа с 10-15 мин разговори отиваше на 40% Сега с 11.0.1 нещата малко се подобриха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...