Jump to content

Recommended Posts

Проблемите с батерията при всеки нов голям ъпдейт е възможно да се случат, които се оправят с един пълен reboot с двете копчета... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съществува ли вариант в който да ти отключат телефона, ако си си забравил Apple ID-то? Има налични фактура удостоверяваща покупката, не става въпрос за крадена вещ. Телефонът не е нито в Lost, нито Stolen режим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете :) Поради някакви необясними за мен лично причини телефонът води към непознато ID и съответно и паролата не е ясна. Разбира се не се вижда какво реално е Apple ID-то, защото е изписано половината със звездички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде пишеше, че производителят на батериите е същия, като при гърмящите самсунги.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, redalex написа:

Илюминатите и рептилите дебнат Алексван и му трият коментарите ;)


 

Наричат се форумни админи.

Пишеш глупости само.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок така е ... само да кажа, че на телефона съм маркирал темата да ми дава нотификации при нови мнения (трябва да го махна) и по времето, когато твърдиш, че си писал не съм имал нотификации за ново мнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епъл подготвя специален фърмуер ъпдейт, който автоматично да поцепва всичко назад до iPhone 4S за да не се чувстват изостанали от тренда всички останали ;) 

 

Хийтрол обмисля директно да затвори за месец-два в знак на солидарност към своите iPhone пътници. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с.

аз изтрих мнението на @alexvan защото го беше сложил тук, в грешната тема. Сори. Мързеше ме да го местя, пък и бях сигурен, че ще налазите поне една шепа след него, така че..... <_< 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше някакъв румър да е за другата тема. Проблема си е сериозен и мисля, че мястото му е точно в тази тема. Защото засяга конкретен продукт.

Интересно ми е, колко обхватен ще е проблема и как ще бъде решен. Още по-интересно ми е, защо Apple са се хванали с конкретния производител, при положение, че Самсунг се наиграха здраво с техни продукти :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще сподели ли мнение - оставяйки "тренд"-а (вкл. разликата в процесорите) настрана, каква точно би могла да бъде мотивацията за ъпгрейд от 6S/7 към 8...?

Камера хубаво - камера... и двата имат камера. За истинска фотография така или иначе си има други устройства.

Външен вид - същия. Екран - (май) същия.

Безжично зареждане - е хубаво, ама като не му трябва на човек...

Пропускам ли нещо съществено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...