Jump to content

Recommended Posts

@sweep до колкото разбирам се касае за някакъв неясен брой телефони с проявен проблем. Оставам с впечатлението, че целият този проблем не е толкова силно раздухан по медиите колкото на Вас ви се иска. Коригирайте ме, ако намерите за необходимо.

 

@Audilina Ако си с 6S/7 (ползваш ги и двата?) стимулът ти да мигрираш към 8ца би следвало да е сравнително малък. Вероятно хора като мен с 6ца вероятно биха имали по-силно желание. И не, не пропускаш абсолютно нищо съществено - перфектно си го описала: нито вида е променен, нито дисплея, нито нищо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като да питаш дали да си смениш колата с две-три години по нов модел на същата кола.

Аз съм с 6s plus и като излезе Хса бих го обмислил, но за момента мисля да си карам така - още повече, че телефонът ми е на 6 месеца...

Е, ако някой даде 600-700 лева мога и да му го харизам...

Иначе и аз мисля, че статиятя за проблемите с батериите е за тук, ама Уизи друго е решил...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уизито явно е бил повлиян повече от излишния флейм, който се пуска тук, а си има отделна тема само за това. Стори ми се чудесна предпоставка за допълнително количество излишно чупене на клавиши :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@WiziПолзвам 6S, но при желание мога да се "добера" до 7, въпросът е, че за това виждам още по-малко мотивация...

Мерси. Потвърди това, което и аз виждам/мисля.

@redalex Именно... X има какво повече да предложи спрямо 6S/7, но остава въпросът дали там цената оправдава "повечето" и колко сполучлива е новата концепция... Не съм убедена колко кълчене на палци ще е нужно за достъп до долния ръб на екрана за навигиране между апове и т.н. Не съм и уверена и колко добре на практика ще работи камера, вместо пръстов отпечатък (нямаше нищо срамно да се сложи фингър-сензор на гърба, като други производители според мен...). Времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, кой е най-даваният съвет в 21ви век?

“Ти си знаеш брат!”

Нов телефон винаги е набутвация - въпросът е колко не ти пука и колко не ти пречи на бюджета ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набутвация.... зависи как го гледаш. Но когато не получаваш на практика нищо повече за парите си, а само на хартия... това вече е набутвация :) Пък аудио-буксата никак не ми пречи в момента, че да искам непременно да се разделя с нея, напротив, ползвам я редовно ;))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след иос 11 деска седи през повечето време в лендскейп вариант и чак след 2рото  превъртане се оправя , което е доста дразнещо ...само при мен ли става така ? 7+ е апарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Now: iOS 11.0.3

 

Почнаха да пускат през седмица секюрити и фикс ъпдейти ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се оправдават, не е истина... Има ли начин да си сложа пак 10, преди ъпдейта направих бекъп през айтюнс? Сега ми дава или фактори ресет, или от бекъпа да ми метне само контакти календар и подобни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11.0.2 е УЖАС. 11.0.1 също не беше цвете !

Лендскейп хенгове, Скайп зависвания, блокиране на Месинджъра ънреспонсив, в същото време виждам какво ми пишат и се ъпдейтва, но нищо не мога да направя. Камерата е ужас ! Супер бавна светлочувствителност, почти никаква отворена през Скайп или Месинджър. Супер тъмно снима. Ако цъкнеш на тъмна част на снимката не се опреснява и изсветлява както преди.

Батерията едвам ми изкарва 19:00 часа с цъкане а го свалям в 7 от зарядното....

 

 

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Аз от батерия не мога да се оплача, но iOS 11 е по- бъгава и от Андроид в момента. Няколко пъти рестартирам вече, за да се оправи я високоговорител, я поведението на някое приложение. 10-ката беше rock solid дори на старата ми 5-ца, 11 се усеща като някоя бета засега.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви проблеми с 11 за момента.

Единствено на iPad имам усещането, че батерията се смуче осезаемо по-бързо (на iPhone не), но може и да се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък на  седмака май пак почна да ми пада бързо... 3 минути разговори и 20-тина минути браузване и от 100% вече е на 83%. И снощи ми се стори, че пада бързо... Камерата при мен е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото схващам повечето, които се оплакват са със 7ци.

На 6S Plus нямам никакви проблеми, а в момента имам 58%, което при днешното говорене и боцкане е съвсем добре...даже обикновено по това време на деня, батерията ми е с около 30%...

Нищо не забива и не крашва...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е това по-горе за air2. При мен 11.0.2 направо лети, батерията си е напълно ок. Много ме дразни обаче клавиатурата, новият dock и нещо не съм схванал как да си правя split screen с приложенията. И поради тези причини ще се ъпдейтна направо с новия айфон, сегашния няма да го пипам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/12/2017 at 8:56 AM, Audi V6 said:

Как се оправдават, не е истина... Има ли начин да си сложа пак 10, преди ъпдейта направих бекъп през айтюнс? Сега ми дава или фактори ресет, или от бекъпа да ми метне само контакти календар и подобни...

 

Тц, нямаш повече начин да се върнеш на 10ка. Епъл не ги подписва от няколко дни насам <_< 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...