Jump to content

Recommended Posts

Добре бе що не мога да дам payment на none? Нито от телефона нито през браузъра... Не ми дава да ъпдейтна приложенията си, иска ми да коригирам метода на плащане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе имам купени приложения, но в момента нито едно от тях не е за ъпдейт. Сега не мога да ъпдейтна дори безплатните приложения... мама им деа мръсна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом иска ъпдейт на метода на плащане явно дължиш пари за нещо.

Опцията “None” я има само при първоначална регистрация и става само през iTunes, отваряш го, избираш си някое безплатно приложение (Skype, Viber и т.н.) и натискате download, след като ви попита за регистрация тогава може да се избере без карта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся сигурно и длъжник ще ме изкарат от епъл. Преди малко се пробвах да променя пак метода и ми изписваше всичко на руски, а телефона ми е настроен на английски. Метода беше настроен сумите да се начисляват към месечната ми такса. Пазарувах си, всичко си беше ок докато не започна да реве за ъпдейт на метода. Не виждам по този начин какви пари мога да дължа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейся го ресетнах и естествено понеже не съм си в къщи не мога да го бекъпна. Освен че не можах да си ресторна бекъп от лаптопа, то пак ми изписва невалиден метод за плащане и сега не мога да си инсталирам основни безплатни приложения... Ще трябва май нов апъл ид да мисля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо все ти? [emoji85]

Какво правиш с тоя телефон... не ми е ясно. [emoji32] Имам усещане, че не го обичаш и той ти се отблагодарява съответно [emoji850]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммм започвам да не го обичам :) Ейся му правя ново епъл ид, ползвам си вайбъра докато го продам и съм ти бал и епъла и всичко :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по няква причина не са успели да си дръпнат парите от картата ти, демек платените приложения които си изтеглил не са платени и докато не ги платиш няма да ти позволят да теглиш/ъпдейтваш каквото и да е. драмата по-скоро си е при теб, отново. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално така е станало.  Не знам защо не са могли, обаче не ми дава и да се откажа от “покупката” и реално заради едно приложение е целия филм. Направих си ново ид и старото го оставих. Тане знач защо не са си дръпнали парите и не са ми ги начислили към сметката, но и няма да се натискам да ми вземат 97лв за една година...

 

ПФ... Ейсега звънях на Теленор и услугата им позволявала покупка на приложения до 50лв. Сега трябва да ходя да се занимавам с банки заради тъпия апп. Лошото е че не мога да прекратя абонамента...

 

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да обобщим ситуацията....

Изтеглил си съвсем умишлено приложения за 100лв, които си ползвал и които по една или друга причина не си платил (нямам идея каква е тази услуга на Теленор за закупуване на приложения, аз си ги плащам с картата) и в момента в който от apple решиха да си потърсят парите орева целият форум колко са зле щото си търсят своето, направи си ново ID и ги запали. 

 

Leonardo-DiCaprio-Clap.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве... изтеглил съм приложение което имало пробен период след който не съм го платил. Явно периода е изтекъл, а междувременно правих дфу и тем подобни простотии... та в крайна сметка трябва да го платя, но понеже Теленор имали фиксиран лимит от 50лв от епъл не могат да си дръпнат сумата. И понеже избягвам да държа пари в картата която ползвам за подобни разплащания сега трбва да ходя да внасям лев та да го платя. 

https://ibb.co/eWu22wd

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи нито съм се правил на тарикат, нито мисля, че съм тъп. Просто съм изключил за въпросния апп и чак като ми блокира апп стора и се разрових нещата станаха ясни. Не знаех и че Теленор имат таван от 50лв...  Точно от теб не мога да се обидя отностно не/грамотност щото като те знам къв си люх... ходи да те наиграват в сервизите и не се занимавай със странични работи ;) 

И вземи си влизах с предишния ник... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не успях да наместя в едно уравнение Епъл + Теленор = Плащане, но ако все пак ти си успял - респект!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ясно! Не знаех въобще, че такава възможност съществува! :gut:

п.с.

Въпреки всичко: Епъл са виновни! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа е станала като съм търсиш апп за заключване на снимки/видео. Интересното е че съм инсталирал аппа и по някое време съм го изтрил, а чак сега ми искат да заплатя 97лв. Как мога да видя кога съм го инсталирал и евентуално може ли да се види кога е деинсталиран?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Settings -> iTunes & App Stores -> цъкаш най-горе на името си "Apple ID: email@addres.com" -> View Apple ID -> Purchase History

 

Всичко е там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Moonland said:

 

Защо все ти? emoji85.png

 

Какво правиш с тоя телефон... не ми е ясно. emoji32.png Имам усещане,...

Имам усещане, че и той не знае какво прави с тоя телефон... и за това е "все той" :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на поста на @Wizi сега установих, че всеки месец ме чарджват по 8,99лв. за "Apple Music Membership". Знаете ли как да го прекратя този "абонамент"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...