Jump to content

Recommended Posts

https://discussions.apple.com/thread/5569902

 

 

малко е старо ама звучи същото:

 

Dec 23, 2013 7:55 AM in response to E.L.A.95

I had the same issue. I cannot tell you why it happend although it may be tied to me changing my Apple ID passowrd.

 

Regardless, this was the solution for me:

  • Go to "Settings" on your device (I used my iPhone 5s).
  • Scroll down and select "Messages".
  • Select "Send & Receive".
  • Touch your "Apple ID: yourid@youremail.com" (top line in blue text).
  • Touch "Sign Out".
  • From the Messages window turn iMessage back on and sign back into your Apple ID account.

 

Your phone number should now be selected by default. Select the email addresses you also want assoaciated with your iMessages account and click "Next". It will verify your info and your DONE!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният път като ги накарах да направят същото след 3 разглеора със *88 им отне 48 часа...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Намерих къде се трият настройките

General / profile и триеш всичко...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все още нищо не са изпратили тия дебили

преди час обаче се оправи и се активира, еВа ли му майката къв точно беше проблема в крайна сметка :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/21/2017 at 1:42 PM, Wizi said:

Онези от вас (като мен), които кретат на 10ка и държат да се задържат, но досадно избягват нотификациите за ъпдейт бих им дал допълнителен жокер: влезте в Settings - General - Storage and iCloud Usage - Manage Storage и изтрийте ъпдейта на iOS 11 който вече е свален и само чака инсталация. 

 

И да го изтриеш, пак ще дойде да досажда. <_<  Освен горното трябва да спреш и автоматичните ъпдейти на апликациите, защото той точно от там минава, пича. Въпреки всичко рано или късно пак ще се качи и пак трябва да го триеш. Аз поне така и не успях да намеря перманентен начин да спра това да се случва докато бях с 6ца.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, kvm_88 said:

Не съм ъпдейтнал още. От къде да изтрия изтегления ъпдейт да не ми досажда.

този си заслужава да се сложи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Щяха да слагат и фичър за статус на батерията този месец, ама доколко ще показва реални данни. :nixweiss:

За информация- смяна на батерия на 6 и 6s в криейтив е 90 лева, не знам дали преди или след отразяване на намалението от епъл обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Wizi said:

 

И да го изтриеш, пак ще дойде да досажда. <_<  Освен горното трябва да спреш и автоматичните ъпдейти на апликациите, защото той точно от там минава, пича. Въпреки всичко рано или късно пак ще се качи и пак трябва да го триеш. Аз поне така и не успях да намеря перманентен начин да спра това да се случва докато бях с 6ца.

 

Meрси. Изтрих го, да видим до кога ще изкара :hilezh:

 

 

14 minutes ago, HannoSLM said:

този си заслужава да се сложи. 

Малко да поотмине истерията около Meltdown и Spectre и тогава. Сега се пускат неща на тъгъдък и не ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли appeven?? Всичко минава без пари, това нещо като джейлбрейка ли е, има ли някакви минуси? Вчера си го сложих, но не съм свалял за сега през него, само видях, че всичко стана без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да вметна тук че имам два iPhone за продаване(6 и 6s), че не ми се занимава с олх.

iPhone 6 го купих когато излезе и е ползван 1 година само. От тогава седи в гардероба. В комплект с зарядно и неизползвани слушалки. Цена 550лв

Iphone 6s 64gb. Давам го с кутия и неизползвани аксесоари (зарядно, usb кабел и слушалки). Цена 699лв

И двата апарата съм ги купувал от USA за лично ползване. Нерезличими от нови и не са заключени към оператор. Без бартери. Цена за двата 1100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6цата колко гигабайта е за 550лв? :huh:

 

Абе, имате ли проблеми с това тилифона да НЕ винаги да успява да влезе в landscape mode? <_<:wall: Адски дразнещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае защо няма Apple CarPlay съпорт за България ?

 

https://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

 

И как го ползвате съответно при липсата на съпорт :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвам на колата - но с кабел.

При шкода се плаща нещо допълнително за епъл кар плей. За ауди не знам...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, ionov said:

Я да вметна тук че имам два iPhone за продаване(6 и 6s), че не ми се занимава с олх.

iPhone 6 64gb го купих когато излезе и е ползван 1 година само. От тогава седи в гардероба. В комплект с зарядно и неизползвани слушалки. Цена 550лв

Iphone 6s 64gb. Давам го с кутия и неизползвани аксесоари (зарядно, usb кабел и слушалки). Цена 699лв

И двата апарата съм ги купувал от USA за лично ползване. Нерезличими от нови и не са заключени към оператор. Без бартери. Цена за двата 1100лв.

64 GB са и двата. Пропуснал съм да напиша

Редактирано от ionov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, BECKO said:

Някой да знае защо няма Apple CarPlay съпорт за България ?

 

не мисля, че има регионално значение, за да работи, но сигурно заради по-бедни карти и може би липса на услуги за дадени апове, като пандора, нямат официален съпорт, на който да се оплачеш

 

Ти имаш ли го инсталирано? 

 

БМВ тук взимаха $300 еднократно при поръчката, а вчера обявиха, че щели да го направят събскрипшън за $80 на година... Което е ПЪЛНА глупост, при положение, че при повечето евтини коли е стандартно оборудване. Отделно, не го слагат без да имаш навигация, което го обезмисля. Аз го имам, но няма абсолютно никаква причина да го ползвам в моята кола. В рентали е страхотно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цялата серия Б9 е стандартна екстра поддръжката на Apple CarPlay/Android Auto , но разни функции като гласовото търсене не са налични в БГ. Иначе го подкарах - проблема беше че бях угасил Сири-то преди време, а Apple CarPlay не тръгва при угасено Сири...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

често ми цикли доста като влезна да чета мейлите и не ми зарежда новите такива, които са гугълски ...къде да търся проблема  в тлефон, оператор , гугъл...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/18/2018 at 18:15, BECKO написа:

Някой да знае защо няма Apple CarPlay съпорт за България ?

 

https://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

 

И как го ползвате съответно при липсата на съпорт :) ?

При Хюндай работи идеално, но само по USB на етапа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...