Jump to content

Recommended Posts

викаш тука се четат само хвалебствия ;) 

 

има ли начин да си отворя epub file от дропбокс на айфоня или трябва да минавам тегавата процедура през itunes?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще можеш да си вземеш, заради малкото търсене, но е много по-добре и разумно да изчакаш следващия модел. Тоя си е пръчка, като неква алфа версия, все още недодялана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е пръчковиднито? Това че ти не можеш да се оправяш с него в друга тема... пък и го изпуснА на 3тия ден с кьопавите ръце..

99.99% телефони ще има и съм почти убеден, че като пуснат данните, пак ще се окаже, че е рекордьор по продажби :)

Пс - за пръв път имам айфон, който спокойно кара 2 дни на моето ползване...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръчка е заради грозния дизайн. Ето и поредния бъг:

 

 

Като се замисля, толкова много не ми е бъгвал нито един андроид, даже най-чозавите китайци.

 

Супер тъпо е скрийншотите и свалените снимки да не ги слага в отделни папки :nixweiss:

3DF2DF82-9F37-4BD0-AD5D-266290EE5F4C.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що пък да ги слага в отделни папки. На мен ми е по-удобно да не ги слага. Грозен бил дизайна. За теб може да е грозен, за друг може да не е.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеуе? :huh:  Слага ги, ма кой да види....... <_< Избери Albums и ще видиш, че имаш най-различни от които и един Screenshots, отделно Selfies, Slo-mo, Live Photos, Panoramas etc. 

 

Location services включен ли ти е за Weather? Или викаш си е работил до сега?

 

 

Поредният телефон тотална щета от зарядно за кола бе една 7ца на мой приятел. Силно съветвам да НЕ ползвате евтини зарядни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, gafcata said:

А що пък да ги слага в отделни папки. На мен ми е по-удобно да не ги слага. Грозен бил дизайна. За теб може да е грозен, за друг може да не е.  

грозен е, защото е дебел, но въпреки това камерата изпъква, ноча е страшна грозотия и има много дебели рамки. Извивките на ъглите изглеждат елементарни и евтини. Та не е въпрос на вкус, а факт!

12 minutes ago, Wizi said:

Айдеуе? :huh:  Слага ги, ма кой да види....... <_< Избери Albums и ще видиш, че имаш най-различни от които и един Screenshots, отделно Selfies, Slo-mo, Live Photos, Panoramas etc. 

 

Location services включен ли ти е за Weather? Или викаш си е работил до сега?

 

 

Поредният телефон тотална щета от зарядно за кола бе една 7ца на мой приятел. Силно съветвам да НЕ ползвате евтини зарядни. 

на мен ми излизат всичките в камера рол, и като го вържа към ПЦ също са там и не виждам останалите. За това си мисля, че това което виждаш в галерито е некъв филтър, а не реално категоризиране по папки.

 

за weather всичко ми е включено, понякога се бъгва така за известно време и после само се оправя.

 

а относно зарядните, всичките около 5-10$ са перфектни ;) Аз се прецаках с едно от амазон за 40$ и още ме е яд ....

 

Друг проблем, който имам със снимките е сортирането по дата - винаги има снимки, които са извън общото сортиране (примерно, ако най-новата е от днес, над нея излизат некви по-стари и започва второ сортиране?)

 

Добре, че камерата е убийствено добра, особено тия 4к филмчета, не мога да им се нагледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бошко, за 1 месец ти се случиха повече бъгове отколкото на мен за 10 години. Дали бъгът не е при теб?! (Въпросът е риторичен)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Wizi написа:

Поредният телефон тотална щета от зарядно за кола бе една 7ца на мой приятел. Силно съветвам да НЕ ползвате евтини зарядни. 

 

Kaкво им става?

Спират да работят ли?

Никога не ми се случвало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

52 minutes ago, HannoSLM said:

на мен ми излизат всичките в камера рол, и като го вържа към ПЦ също са там и не виждам останалите. За това си мисля, че това което виждаш в галерито е некъв филтър, а не реално категоризиране по папки.

 

На самия телефон като влезеш във Photos цъкаш най-долу в дясно на Albums и там са тези неща, които ти споделих. Отделни папки с разпознати лица, панорами, селфита, скрийн шотс и т.н.

 

28 minutes ago, Audi_FeN_1 said:

Kaкво им става?

Спират да работят ли?

Никога не ми се случвало.

 

Ами имам 4 такива случая на хора около мен, всички телефони са с един признак: bricked. Директно "изгорял", не пали, не дава никакъв признак на живот. Обяснявам си го като да получават по-високо напрежение и от там фира. Гризли или някой далеч по-компетентен да кажат как те ги виждат нещата.

 

Предполагам по-скъпите ще имат по-добра защита!? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 minutes ago, Wizi said:

Ами имам 4 такива случая на хора около мен, всички телефони са с един признак: bricked. Директно "изгорял", не пали, не дава никакъв признак на живот. Обяснявам си го като да получават по-високо напрежение и от там фира. Гризли или някой далеч по-компетентен да кажат как те ги виждат нещата.

 

Предполагам по-скъпите ще имат по-добра защита!? :nixweiss:

 

Имах подобно изживяване със стария 6+. Зареждам го на 100% и ..... изведнъж никой не ми звъни. Викам си какво му стана на този телефон, а той ..... ''умрял''.  Нищо не помогна да го ''събудя''.

На другият ден мигрирам всичко към резервния SGS6 и се готвя да пускам 6+ за смяна/ремонт. Правя последен опит да го ''събудя'' и о, чудо - тръгна. Оказа се, че батерията е празна (нищо, че вечерта ми показваше 100% заряд). 

Подобно нещо ми се случвало с един стар SGS6, но тогава Самсунга си изкара съобщение, че има проблем с калибрацията на батерията, попита дали да оправи проблема и повече не ме е занимавал.

Предполагам, че с 6+ ми се е получил същия проблем ...... просто честите зареждания (особено при полузаредена батерия) най-вероятно са объркали нещо в работата на контролера на батерията (charge controller).

 

Затова не бързайте да хвърляте "мъртвеца'', а изчакайте 24ч да кажем и тогава пробвайте отново (хубаво е телефонът да е подкачен към захранване).

 

Успех! 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi Случвало ми се е нещо подобно. Оправи се с нова батерия за 20лв. Засега за тези 2-3 месеца нямам проблеми. За 3 години и 4 месеца ползване и да умре ще ми е все едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не държа включен телефона при палене на двигателя... със зарядно за 10кинта съм и съм нямал ядове досега, но инаги гледам да го бучна когато мотора работи. На много електроника като предупреждение има посочено да не е включена към ел. инсталацията на автомобила при палене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено ако ти дават ток, блутута мое да окъси ефирно, а камерата да снима в рентген.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Wizi написа:

..Ами имам 4 такива случая на хора около мен, всички телефони са с един признак: bricked. Директно "изгорял", не пали, не дава никакъв признак на живот. Обяснявам си го като да получават по-високо напрежение и от там фира. Гризли или някой далеч по-компетентен да кажат как те ги виждат нещата.

 

Предполагам по-скъпите ще имат по-добра защита!? :nixweiss:

Тия схеми на зарядни които аз съм виждал нямат никаква защита и е въпрос на късмет дали ще думнат нещо. Евтини, скъпи всички се правят по една схема. По принцип би трябвало защита да има в телефона но и там се пести.

Класическа схема на зарядно за кола/камион 5В/1А:

34063_sdown.gif

 

Ако на изхода се добави един транзил - https://store.comet.bg/Catalogue/Product/18361/

който струва невероятните 10-15 стотинки ще има защита от пренапрежение. Ама си е скъпо и заема място. :stupid:

 

Ако чипчето изгори в горната схема може да пусне 12-14В (или 24 в камион) към телефона и тогава не е ясно какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо не мога да включа мобилни данни когато провеждам разговор? Също така когато са включени и ми звънне телефона се изключват. Телефона е 5s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С по стар айфон (не помня кой) преди години се гасеше нета докато говориш.

Сега от поне 2 години си държи и нет и разговори едновременно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...