Jump to content

Recommended Posts

Не знам какво точно търсиш но аз ползвам вече четвърта година Plantronics M25.

https://www.walmart.com/ip/Plantronics-M25-Headset-ear-bud-wireless-Bluetooth/26128052

 

Сега гледам е на мода следващия модел.

https://www.emag.bg/bezzhichna-slushalka-plantronics-m75-201140-05/pd/DTRKBYBBM/

 

Риска е да го загубиш защото е много миниатюрен. С 11 часа време за разговори мисля е без аналог на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Spunky написа:

направо едва се търпи на айфоня камерата ...

 

39800139095_827b69c3bb_k.jpg

 

 

Не си прав, да знаеш!!! На Хано айФонЯ ги снима така: :steinigung:

 

IMG_0229_a.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мненията на Хано тук и по други теми имам леко подозрение, че може да се е пропил или продрусал, което обяснява треперещите ръце и размазаните снимки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съмнявам се силно да може..... най-малкото кой ще го свали и върне без да е*е мамата на панела. По-скоро сменяш целия заден панел, не е болка за умиране, ако е 6ца поради липсата на допълнителното уплътнение от 6+ нататък около екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем и съответно решение - на мобилни данни нотификации от инстаграм, вайбър и всички такива апп-ове нещо не се получават, докато не влезеш в приложението. Иос-а е 11.2.6, телефона е 8-ца, някакви предложения ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов бъг на незабиващия никога iOS - телефона за 3ти път блокира и сам се рестартира след няколко минути. Значи толкова много рестарти никога не съм имал с андроид. След този рестарт се наложи още един, защото нотификациите бяха без звук!? Ако не правеше такива убийствени 4к филмчета и не се управляваше така готино с жестове, бих го класирал като боклук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хано, в общи линии си си рестартирал телефона толкова пъти, колкото някои от нас за 10 години употреба на айфон не са рестартирали :)

Пробвай да го изпуснеш още 3 пъти - може да се намести!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, martinich said:

Ще го трампиш ли за една 6-ца с йос 10?

ако снима 4к@60 фпс, да е с амолед екран, поне 5.5 инча и да използва жестове за навигация, ДА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Батки, при мен положението е трагично, ползвам едновременно 6-ца и 7-ца и двете имат някои отвратителни бъгчета които в дадени моменти ме карат да ги засиля към стената. Появяват се и на двата, не откривам зависимост, абсолютно нищо не ги разрешава - restore, reset и т.н. iOS10/11 са по-бъгави от времената в които ползвах 3GS..... 

 

При входящо повикване - черен екран, не се оправя докато просто не затворя, входящо повикване - нереагиращ екран, циклене на приложения, замръзванe при завъртане на телефона от landscape в нормално положение. Изхвърля ме от приложения, циклене в телефонният указател...... 

 

 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.04.2018 г. at 22:03, zlobil написа:

... 

 

 

 

Понеже се у*раха и от Apple

Се наложи си взема за личен телефон (4S)-ка Refurbrished (нова) с iOS 6.1.3 направо да си лети и да мога разчитам поне за разговори и вайбър,за друго не ме интересе,че не тръгва т.е не се подържа вече.

 

Иначе аномалиите,които описваш по-горе са все по често срещани при новите iOS и моделите,които трябва да са ... топ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

На някой да му се намира централна платка за Iphone 4S (16-32-64GB) от счупен телефон,работеща без проблеми и най-важното да не кодирана или заключена с iCloud?

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тоя телефон е набор на нокия 3310 ебати, има ги за по 3 лева в олх-а сигурно, къде да я намери някой тая платка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...