Jump to content

Recommended Posts

3 нови модела - Хr, Xs, и Xs max и съответно 749, 999 и 1099 долара стартови цени.

Xr  е с ЛСД, безрамков и по размер се подрежда между Xs и Хs max. Последните 2 са с OLED.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, redalex said:

a iOS 12?

iOS-a само го споменаха след като анонсираха цените и аз го спрях

ако не се лъжа нея я представиха март месец. От 17 септ ще е налична. 

Редактирано от hidalgo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено интерес ми представлява тоя с двете сим карти за да спра да разнасям 2 телефона, другите са ми безразлични.....както беше и Х-а, общо взето губим блясък със страшна сила. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, Spunky said:

аз съм пас за телефона тая година и с нищо не ме привлича. Часовника е готян. 

 

Щом ти си на това мнение нещата не са на добре... Хс си е Х предполагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, sweep said:

 

Щом ти си на това мнение нещата не са на добре... Хс си е Х предполагам?

 

Аз и не очавах нищо различно, просто се надявах, че може да има нещо по-интересно около камерата, което да си струва ъпгрейда. Това, че са по-бързи е все тая, щото и сегашния Х е супер бърз. Големия не ме привлича, понеже МРАЗЕХ размера на плюсовете преди и ги имах само заради по-голямата батерия и по-добра камера. При равни други условия, винаги бих избрал по-малкия. Дуал сим е за китайците, както и новия "евтин" Р модел, който струва колкото преди две години най-скъпия :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е некво бледо руско копие на истинското голд ис бест от едно време :hilezh: Дружа с американоарменци доста и това доста добре ги описва повечето :hilezh:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз като сравнително промит мозък към марката, нищо не ме кара да предпочета анонсираните модели пред конкуренцията, особено като става дума за "бюджетния" модел. За премиумите дори не съм потенциален потребител предвид цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, hidalgo said:

От 17 септ ще е налична. 

Да, вярно... сега го видях.

 

За мен това беше най-важното - чакам новите функции на кар плей.

Часовникът ми привлече внимание с мониторинга на сърцето и засичане на разни дребни грижи :zustimm: Другото ми се видя пълнеж, въпреки, че новият чип ако е толкова по-бърз от предният е невероятно... но дето вика СПънки и сегашният е толкова бърз, че....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ... де да бяха и тука цените като там,ама не тука ще дойде на двойна цена то е ясно.

Апропо бих пробвал Xr-а,ако има кой да ми купи 8-цата ... има ли мераклии?

 

image;s=800x600

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен единствено часовника ми хареса, но пък нямам нужда от него. Не разбрах губят реалност с новите цени ли? Но това е характерно за всички производители на телефони. Наред са телевизорите. Оскъпяват продукцията си с неща от които нямам нужда. Държа на камера и батерия като ъпгрейд. Не намирам симетрия и естетика в изрязаните екрани, но явно хората им харесва или им е все тая и следващите 3-4 години ще е така. Не желая незнам си колко хиляди лазера и инфрареда да ми сканират лицето и очите, защото все още не се знае как влияе в дългосрочен план технологията. И докато излъчването при разговор мога да го ограничавам със слушалки и използване на говорител, то за отключването нямам думата. Преходът към новият широкоекранен формат ще е труден и дълъг, както между 4:3 и 16:9 с тази разлика, че вече е неестествено широко за зрителното възприятие. Стъклото е тежко и непрактично като здравина, но пък има отлична пропускливост и това влияе пряко и положително на всички обхвати. Безжичното зареждане ми е все там, защото обикновено докато зареждаме си ползваме телефоните опънати на диванчето. Личното ми мнение е, че 5S и 6S си остават образец за дизайн и тегло. Техният цвят спейс грей ми е любим и няма нищо общо с новото боядисано. Затова и ако си бях взел Х миналата година щеше да е белия, другия се лющи без калъф - проверено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех Х миналия декември. Не съм му слагал калъф никога.

Това е първият айфон, който нося без калъф и за пръв път мисля, че покритието почти не е пострадало... понякога го пъхам в джоба с ключове и е логично, че се е понадраскал тук таме...

От друга страна жена ми има 7ца и като хвана нейния телефон ми се струва мега ретро и с гаден екран след Х... не знам кой преход е труден, но ако трябва да се върна назад, ще повърна 2-3 пъти....

 

цената и на Х и на Xs e еднаква ...и в България е единствено по-висока заради ддс и митото...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е ретро с екран не от край до край в сравнение с "напудрен" OLED с уау ефект. Но това не означава, че отхапаната горна част е най-правилното дизайнерско решение. По-скоро е временен компромис в търсене на пътя към новото. Предпочитам сензор под екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грам не ми прави впечатление "отхапаното"...

Още повече, че от ляво и дясно на него имаш батерия, час и покритие, които така или иначе рядко гледаш....

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е вече на една година, без калъф и е перфектен, направо очудвали колко, при все че го изпускам от време на време и десетки пъти пада до седалката върху релсите в колата. За това се чудя дали да не взема и стоманения часовник, който идва и със сапфирено стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменаха, че за US вече имат разрешение от FDA, като вече рабоят и за другите страни. Предполагам е свързано с тези разрешения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...