Jump to content

Recommended Posts

Дори при по-базовите iPad-и браузера е десктоп версия - много готЕно! Даже се изкушавам да зарежа лаптопите с Уиндоус и да пробвам да мина на iPad Pro. Особено ако тази година подобрят още софтуера и пуснат нов iPad, който да поддържа и мишка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако върти iOS 13 поддържа, независимо дали е Айпад или Айфон. Курсора обаче не е точно курсор, а кръг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/14/2020 at 4:20 PM, Groober said:

Дори при по-базовите iPad-и браузера е десктоп версия - много готЕно! Даже се изкушавам да зарежа лаптопите с Уиндоус и да пробвам да мина на iPad Pro. Особено ако тази година подобрят още софтуера и пуснат нов iPad, който да поддържа и мишка.

И сега поддържа мишка, просто не искат много да се ползва и са го набили в асистив или подобно безумно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На някой да му се е случвало датата да се промени на нещо от сорта на 20.06.2000? Случва ми се вече няколко пъти и се оправя след няколко часа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове да ви се е случвало да ви забие Интернета? Повече ми го прави на WI-FI,но и на 4G го прави. Трябва да пусна самолетен режим за малко и се съвзема.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. На 4G. Това го разбирам като го ползвам като хотспот и лаптопа ми дава че няма нет. Самолетния режим не помага при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Тегля му една майна и чакам да се прибера в къщи. Не съм открил начин да го лекувам. Не знам какъв точно е проблема. Жена ми ми се сърди, че не и отговарям на вайбъра и не вярва че е от нета.😂

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/11/2020 at 6:26 PM, Spama said:

Пичове да ви се е случвало да ви забие Интернета? Повече ми го прави на WI-FI,но и на 4G го прави. Трябва да пусна самолетен режим за малко и се съвзема.


Sent from my iPhone using Tapatalk

При мен беше така, но с последния ъпдейт се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем:
blob?bcid=RPKKQm2PHsYAPg
Пиша паролата и отново ме връща!
 
Пробвал съм всичко, което може да се пробва. Интересно е че на друго устройство, няма проблем. 
Това, което съм пробвал е: DFU, Set as new( без да зареждам бекъп) / Sign out-Sign in  / смяна на паролата /
 
iOS 13.3
 
 

Проблема е решен. Apple съпорта вчера успяха да се справят.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
On 2/11/2020 at 4:55 PM, uNN said:

На някой да му се е случвало датата да се промени на нещо от сорта на 20.06.2000? Случва ми се вече няколко пъти и се оправя след няколко часа.

 

Оказа се проблем с Location Service. Дразнещото беше, че gps и интернета не работеха с часове. След update до последна версия всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...