Jump to content

Recommended Posts

ох дано го вкарате. И ти да се видиш у телефон поне един път.

хаха:flehan: Се забавят още месец и ще стане демоде:flehan: То по толко трае "модната слава" на всеки модел ифоне - 3-4 месеца:dance: Е ский Арния ифон на слаф, колко време седи за продан и никой не му се впечатлява да го грабне. Аз за 3 дена продадох една Експериа Х2, дето е стар модел, а едно карбон Арте за 4 дена и двете на цената на ифона на слаф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но след 3 месеца тия телефони ще са на половината на тоя на Слаф :flehan: А 4ката, тръгне ли на една цена, ще я държи до юни месец догодина. А при андроидите, всеки месец излиза поредния ТОП телефон. И после те е яд. Това също е голям плюс на айфона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но след 3 месеца тия телефони ще са на половината на тоя на Слаф :flehan: ...

Хахахах)

Аре пак помисли :dance:

Артето е бутиков телефон! Класи далеч над "модната славичка" на ифоне. Има си почти бижутерска стойност.

А Експерията си държи цена, а и като гледам се купува, което наистина ме учудва. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при андроидите, всеки месец излиза поредния ТОП телефон. И после те е яд. Това също е голям плюс на айфона.

Погледни на HTC Hero колко му е паднала цената за всичкото време, което е изтекло :flehan: Има си изключения, не е като с WinMo device :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни на HTC Hero колко му е паднала цената за всичкото време, което е изтекло :flehan: Има си изключения, не е като с WinMo device :dance:

На ХД2 викаш, цената на половина е вече, а? :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HD2 e 800лв нов. Толкова е iPhone 3GS втора ръка. Няма какво да го обсъждаме това. Хирото за 6 месеца го продадох на половина. Арте марте, колкото и да е бутиков, цената при продажба ще му е 4 пъти по-ниска от покупната. И си остава глупав телефон. Купуват ги само некви псевдо дупета от БГ, Украйна и Русия. Щото iPhone им сложен :flehan: Това винаги ме счупва от смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HD2 e 800лв нов. Толкова е iPhone 3GS втора ръка. ..

Анжък! Точно за тва никой нема да купи ифона на слаф скоро :flehan:

Арте марте, колкото и да е бутиков, цената при продажба ще му е 4 пъти по-ниска от покупната.

2 пъти. И то за 2 годишен. как ти се струва? Няма база за сравнение. не се излагай.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да се излагам и да не се излагам, това арт там е буклук и е от така наречните Dumb phones. Реално няма никаква стойност и смисъл от него, след като и някоя нокя за 50лв прави същото. И пак казвам това е некъв местен феномен, да се купуват подобни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ифона е "местен феномен" :flehan: Купува се само в хамерика. Е... и тука има малко объркани хора, ма слава богу по нашите континенти има все още мислещи хора, а не само коне с капаци, които не виждат нищо наоколо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да мислещи, купуващи си 2 годишни тъпи телефони за по 800лв? Добре, че не съм мислещ. Нема как да сравняваме iPhone с тия нокии. Даже с които и да е нокии. Щото нокя не е в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да мислещи, купуващи си 2 годишни тъпи телефони за по 800лв? Добре, че не съм мислещ. Нема как да сравняваме iPhone с тия нокии. Даже с които и да е нокии. Щото нокя не е в играта.

Не говорех вече за бутиковите телефони, а за реалните алтернативи на ифоне. А такива - бол. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спънки, в официалния сайт на Сони примерно за модела NEX-5 пише, че е 900 и незнам-колко-си стотици хиляди пиксела, а не дотс... Ко прайм? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сони стайл го видях, но лъжат или имат в предвид съб-пиксели, но пак заблуждават. По другите сайтове, дори и на сони, си пише dots.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ифона е "местен феномен" :lol: Купува се само в хамерика. Е... и тука има малко объркани хора, ма слава богу по нашите континенти има все още мислещи хора, а не само коне с капаци, които не виждат нищо наоколо :hilezh:

Гледах наоколо естествено , и сигурно не съм видял добре ,)0) защото пак аифон вземах .

Не съм сис админ ,ама гледам много хвалиш хтц, ))))наи елементарното ,кога си направил обавдането не ти го изписва ,на даимонд двоиката ,отвратителна пръчка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айфона го продадох преди 3 дни

но съм на морето и не пиша

поздрави на корсо

sent from my new iphone4

радвам се за теб;)

само да вметна, че вече имам и флаш ;) Работи много по-добре от този на хирото примерно.

Радвам се за вас;)

Гледах наоколо естествено , и сигурно не съм видял добре ,)0) защото пак аифон вземах .

Не съм сис админ ,ама гледам много хвалиш хтц, ))))наи елементарното ,кога си направил обавдането не ти го изписва ,на даимонд двоиката ,отвратителна пръчка .

Пише го. Не знаеш къде да гледаш;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори бацка ,ама не съм сис админ ,да ровя .телефона ми трябва краино бързо да ми върши работа .

Като натисна на последно избрани излиза Драган ,Петкан ,Иванов ....т.н. като му кликна на името не пише кога и колко пъти съм му звънял .

Не е само този ,всичките ми телефони са имали неща ,неизмислени докраи .

Да не говорим за крашовете , това може да ме изведе извън нерви .

Аифон никога не краквам именно по тази причина .

Иво ,вземи 4 ката у ръка ,наи добрия е .

Ако имаше друг по-добър ,мислиш ли 4е нямаше да го купя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори бацка ,ама не съм сис админ ,да ровя .телефона ми трябва краино бързо да ми върши работа .

То не че има по-добри смартфони за сисадмини.

Просто Цорцо не се справя с телефони без дабълклик и без регистри.

Като няма какво да се сбози се чувства в небрано лозе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не че има по-добри смартфони за сисадмини.

Просто Цорцо не се справя с телефони без дабълклик и без регистри.

Като няма какво да се сбози се чувства в небрано лозе.

Справям се, ма не ми е кеф ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се за отклонението от темата, но дали ползвателите на iPhone и Android могат да споделят впечатления от VoIP клинтите, които могат да се инстарират или са предварително инсталирани на тези платформи. И за двете платформи има Fring и там нещата са ми по-познати, но нямам никаква идея как стоят нещата с други алтернативи - има ли такива, има ли някой впечатления от използването им, с какви лицензи са и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Android ползвам SIP Agent и върши добра работа. Любопитен съм и аз за иФона да разбера дали има SIP програмки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...