Jump to content

Recommended Posts

Ама то при някои юзъри няма телефон, който да изкара повече от 3 часа например.

Това база за сравнение ли е, или грешни данни заложени от производителя?

За мен е просто неправомерно ползване на устройството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Пичовe, гледам айфон XS в разни сайтове за по 1200лв, има ли нещо гнило в тях или да действам смело?
Досега не съм се разправял с ябълките и си нямам на представа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърляме боб и ..... няма нищо гнило в тези сайтове, купувай!

 

Ако искаш по-сериозно, кажи кои са тия сайтове? Иначе това си е съвсем нормална цена, даже и по-евтино може да се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето сайтове там са сигурни, но все пак чети коментарите.

 

Ако искаш съвет като цяло, според мен не си струва да го купуваш тоя апарат. След няколко месеца излиза нов модел, който се говори, че ще е на конкурентни цени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Какъв стъклен протектор трябва да взема за SE 2020 ? Имах един изостанал от 7, след това взех и за 8 и резултата е един и същ. Не залепват по края. E09ACDF4-2BDC-46EF-A890-FB03FE058B36.jpeg.48578d69d88b5fd555960da7f7098c7a.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.06.2020 г. at 16:51, Groober написа:

След няколко месеца излиза нов модел, който се говори, че ще е на конкурентни цени. 

Конкурентни на какво? На провалите на Самсунг, дето са по 2.5-3к ле'а ли?:hilezh:

Хич не вярвам, при условие, че миналогодишните, започват от над 2000лв за базова про версия и още нагоре за про макс. Само онова недоносеното с двете камери е под 2000. 1200лв свободна цена на XS 64GB, при условие, че един определен оператор все още има наглостта да продава тая антика за 2240лв без план за 64GB варианта, е доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно :hilezh: Има слухове, че ще са около 100$ по-евтини от миналогодишните, като най-големия им модел ще е 1100, иначе почват от 650$,. Самсунг така се оляха тая година, че чак се чудя защо са изненадани. че никой не им купува лопатите. Даже обвиниха ковид-а за да оправдаят техния епичен провал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Какъв стъклен протектор трябва да взема за SE 2020 ? Имах един изостанал от 7, след това взех и за 8 и резултата е един и същ. Не залепват по края. E09ACDF4-2BDC-46EF-A890-FB03FE058B36.jpeg.48578d69d88b5fd555960da7f7098c7a.jpeg

Може ли да споделиш мнение за телефончето, че се оглеждам да сменя Benefon-а [emoji6]


Изпратено от моя BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на MOBIKOM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Муцев Мога, но косвено понеже го взех на приятелката. В сравнение със 7мицата която ползвам аз телефона се справя доста по-добре с поставените му задачи. Батерията държи около ден, ден и полвина като доста често е в социални мрежи и тем подобни. При мен вероятно би изкарал повече. Дисплея ми се вижда една идея по-добър от 7, но това може да се дължи на настройки. Разлика в габарити няма сравнен с 7. Гърба на телефона вече е стъклен, като това не знам дали е плюс. При камерата мисля също няма разлики. Минималната памет е 64гб. Ако ви интересува още нещо мога да направя по-детайлно сравнение. Проблема с протектора го реших вчера в един магазин. Сложиха цял като в крайщата го ралепиха с някво лепило.

Редактирано от ivo totev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добър е от 7.... защото е 8.:hilezh: Представи си сега една осмица, с много по-бърз чипсет, но със същата малка батерия. Това е новото SE. Почти всичко в него е от 8.

От някакъв сайт бяха сменили камерата на SE с такава от 8 и си работеше безпроблемно. Според мен, единственото нещо, за което може да се мрънка е недопустимо малкият капацитет на батерията, което е причината, телефона да е в дъното на класацията по издръжливост на батерията, заедно с модели от преди доста години. Не вярвам да е проблем за някой, който ще го ползва за слушалка и браузване/чат. Ако не бяха тези грозни рамки около екрана и малката батерия, телефона щеше да е най-доброто дори над неговия ценови диапазон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.06.2020 г. at 15:10, s7r3l0k написа:

Ако не бяха тези грозни рамки около екрана и малката батерия, телефона щеше да е най-доброто дори над неговия ценови диапазон.

Абсолютно, но тогава нямаше да си продават лопатите за по 2000 леа.... и затова, НЕ ! 
Ако беше с цял екран го налазвах веднага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като нищо очаквам да получим 11S вместо 12 :hilezh: тия скапаняци са способни . Ше кажат, че има супер дупер иновацията - бърз чарджър 20Watts и ще получим 12 догодина.

Единственото успокоение е, че на Самсунеците новите модели са по-зле от старите и пак са по 2К 😅

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, с тоя шибан Лаитнинг порт са абсолютно неизползваеми, та и да ги махнат, няма да е голяма загуба :hilezh: минах на син зъб, разбира се , не техните за 350 лева а китайски овъриър.

Много са готини телефоните, фен съм им, но според мен прекаляват с глупостите. Това не значи, че ще мина на Андроид, но си карам с осмицата засега.... 2К за телефон ми идват малко повечко от психологическата граница :( едно време 700 лева бяха много за телефон и пак имаха почти всички тези неща.... не можах да разбера кога почнАхме да удряме по 2.5К за флагмани.... ма вече и самсунеците са по толкова :hilezh: , не че ш'си купя 

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук си прав, не критикувам Лайтнинг порта, харесва си ми....Това , което не ми харесва обаче е, че махнаха жака за слушалки и че няма бързо зарядно в новите телефони за по 2500 лева и че трябва да си го купиш отделно заедно с различен кабел... ;) 

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за какво ти е тоя жак при такъв огромен избор от ВТ слушалки и колонки? Най-мразим да се увъртолим у кабели.

Бързия заряд ебава мамата на батерията много качествено. За мен е недостатък и рекламен гъзобрък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 телефона имам с бързо зареждане, от нови така ги ползвам, не съм забелязал проблем, спрямо тези, които са нямали такова.:nixweiss: Всички USB портове на андроидите се разбиват за смешно време, независимо дали е на Алкател за 20лв или на Самсунг за 3020лв. Как досега не успяха да направят един добър порт, не знам.

 

2.5к ударихме, когато разбраха, че могат да продават няколкогодишни модели с повече камери, рам и по-големи екрани за много пари и има балами, където всяка година ще купуват, независимо колко ги гъзят. Това важи за всички производители... Скоро време не е имало нещо революционно в развитието на смартфоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, s7r3l0k написа:

 Всички USB портове на андроидите се разбиват за смешно време, независимо дали е на Алкател за 20лв или на Самсунг за 3020лв. Как досега не успяха да направят един добър порт, не знам.

 

ЮСБ съм прецаквал само на един върл китаец УМИ от алиекспрес.

Останалите ми смартфони (три мотороли, една нокиа, едно сони и едно хтц) никога не са имали проблем с ЮСБ-то.


И скъсан ЮСБ кабел нямам. За гнилите ябълки не знам дали някой може да каже същото. :hilezh:

Редактирано от quаttro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...