Jump to content

Recommended Posts

iTalk..... разбира се! :)

10x, отивам по този повод да пусна още няколко стотинки в моята iКасичка с надпис "Дарения за иФон 4г". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама след всички коментари относно безпроблемния Айфон и всички останали боклуци, които тровят живота на собствениците си...просто не знам как съм още жив с два уиндоус мобиле телефона. :) Според мен основната разлика е, че при WM има повече възможности за кустомизация, човъркане и съответно прецакване на операционната система. В момента HD2-то ми въобще не прилича на това закупено от магазина. До миналата седмица бях с кустом РОМ, а на картата бях инсталирал и Андроид, като ги превключвах според желанието си. Но прецених, че Андроида(въпреки, че работеше фантастично) не е това, което търся и в момента съм отново със сток рома, кустомизиран както ми харесва. Новия дизайн на Айфон 4 ми харесва повече, но не ми харесва това еднообразие в изгледа на менютата и невъзможността за по-радикална промяна и wallpaper-и. Не ми хареса проблема с антената, който някои се опитват да пренебрегнат в страстта си към тези телефони. Разбрах, че и проксимити сензора създава проблеми и не изключва дисплея при разговор, което води до инцидентно натискане на бутоните на екрана по време на разговор. Някои споделят, че проблема с bluetooth-а продължава. Всички хвалят камерата, но като изключим HD видеото, не виждам да е по-добра от тази на HD2. Батерия-всяка вечер зареждане.(при HD2 - 2 дена интензивно използване, имам и резервна батерия). Доколкото знам при Айфон4 няма възможност за бърза подмяна на батерията. Новата възможност за видео разговори - само между два Айфон 4, което не е ограничение от мрежата и си губи смисъла. Кажете как стои въпроса с реалната GPS сателитна навигация и може ли да работи независимо от мрежата, дори и само за първоначалното инициализиране. При HD2 намира сателитите почти веднага, по-бързо от Garmin навигация. Това е една от основните функции, които ползвам(с iGo8). Друго - с TCMPlayer филми със субтитри(чете суб и срт), без да е необходима предварителна видеообработка и не насича. Музика може да се слуша с оригиналните слушалки с мн.добър(не отличен) звук. Не знам как е при Айфона, никой не е споделял, кажете. Интернетствам без проблеми и загуба на функционалност, като изключим че няма пълна поддръжка на флаш(Skyfire вече не работи в нашия регион), което установих че не ми пречи. Sense менюто е много добре интегрирано със социалните мрежи и подробни данни за контакти, разговори и търсене. Пример - забравил съм името на някого, но помня фирмата в която работи, от dialer-а може да търсиш по част от номер, име, фирма и други предварително въведени данни, Много удобно и полезно.http://www.youtube.com/watch?v=IsQHRtUtW0c&feature=related .Кажете при iOS4 има ли подобрение в тази насока.Нека дискутираме без заяждане, за да сме полезни на тези, които избират и търсят реална информация.

Редактирано от Maranello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата май е за iphone4, а не за hd2 , 3, 5 и т.н. иначе си споделил много интригуващи впечатления от устройствата си.

От въпросите, които задаваш си личи, че не си пипвал дори и iphone 3G, Мисля, че няма с какво да си интересен по темата.

п.п.

А и за нас не е екстра прецакването на операционната система.

Според мен основната разлика е, че при WM има повече възможности за кустомизация, човъркане

Ако ти покажа какво може да се човърка ще се изчервиш. И пак няма да се счупи.

Сподели едно единствено нещо, което си постигнал с турбоадвансд играчката си, което не може да се получи с айфон /и то много по-добре/. Ще спра да пиша в темата ако го направиш.

Продължавам да чета смехотворни лаишки постове от хора с някви win mobile недоразумения.

Няма ли да прочетем нещо по-интересно?

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми напиши де, виж че другите не могат.

Покажи иновацията от първа ръка дет се вика :hilezh:

Защо? Заради льохмани като теб ли? :hilezh:

И ти ли си от тия, които трябвало да убеждаваме да си купуват аифон? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юбрееее чшшшшш, аз не убеждавам никого!

Ти що реши че тряя ме убеждаваш, имаш се някаква меродавна и автентична институция ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никого не убеждавам ве момко млад :hilezh:

Прочети назад, нас ни убеждават и искат да ги убедим тех. Па на нас ни е досадно да си приказваме с вас.

Ти кво търсиш в тема за аифон? Тука сме с IQ 50-60. Нали ти го писа тва? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, младежи ... това е темата на глупавите Apple усери ...

Къде се врете?

НЕ ИСКАМЕ ДА СРАВНЯВАМЕ НИЩО С НИЩО.

НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА ФАКТА, ЧЕ ВАШИЯТ ТЕЛЕФОН Е THE BEST EVER

НЕ ИСКАМЕ ДА ЗНАЕМ НИЩО ЗА АНДРОИД

НИТО ЗА ВМ, НИТО ЗА СИМБИАН

Темата е за iPhone 4.

Който иска да спори, да си отвори отделна тема.

Android vs. WM all vs.iOS - примерно.

По темата: До колко е рисково отключването на ФЗ 4 - ка?

В смисъл, евентуални проблеми при ежедневно ползване.

Заслужава ли си разликата от 200-250 лв., по-малко, в полза на ФЗ телефон?

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам.

Да се напише с главни букви: ТЕМАТА Е САМО ЗА ХВАЛЕБСТВЕНИ ДИТИРАМБИ, ИЗПИСАНИ С НЕЖНО, ПОЛУЕРОТИЧНО ПОГАЛВАНЕ НА КЛАВИШИТЕ ПРИ МИСЪЛТА ЗА ПИПОНЯ, САМО ОТ ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ, НА КОИТО В СЪЩИЯ МОМЕНТ ИМ ТЕЧЕ ЛИГА ОТ УСТЕНЦАТА ОТ БОГОГОВЕНИЕ.

Иначе, ще заприлича на надплюване през бронирано стъкло. :hilezh:

Живи и здрави да сте всички! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и без хвалебствени дитирамби /кво значи тва?/ , но без кухи, елементарни тъпни. Я пак изброй 10-те тъпни да изпоприпадаме.

Кажи за GPS-a и за IM приложението. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

There's a place I try to go, so far from here

I close my eyes, I try to, to disappear

I look around in my own way

But what I see I never, never really know

I wander 'round until I feel it coming on and then it's

It's time to go

Смятам, че ме разбра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само една добавка - китайски ментефон за 150 лева лови wifi вкъщи от близкото кафене. В офиса също хваща от рутер, на човек живеещ наблизо. И на двете места сигнала е Acceptable - 3 oт 6 чертички. И на двете места сИфон 4 нема ви-фи. За 1300 лева... Язък че има толкова железо, потенциална антена. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххохохо пиквам от смях, аве я кажете като потенциален купувач кво да гледам кат купувам?

Ти си си пикнал по принцип ве. :hilezh:

Само една добавка - китайски ментефон за 150 лева лови wifi вкъщи от близкото кафене. В офиса също хваща от рутер, на човек живеещ наблизо. И на двете места сигнала е Acceptable - 3 oт 6 чертички. И на двете места сИфон 4 нема ви-фи. За 1300 лева... Язък че има толкова железо, потенциална антена. :hilezh:

Добре ве тарикат. :hilezh:

И кво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обясни ся за китайския телефон повече. Много е интересно.

Ае не се прави, кажи са нещо инфо дай по така

Скучен си както обикновено. Ще си лягам. :hilezh:

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ментефона е SciPhone Dream G2+ с нещо като андроид. Единия рутер е Linksys G стандарт с RangeBooster, за другия не знам. Сигнал има достатъчен и за скайп и за браузване. Iphone 4 не дава никакви признаци за наличие на уай-фай, Iphone 3G обаче хваща понякога на едното място.

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата май е за iphone4, а не за hd2 , 3, 5 и т.н. иначе си споделил много интригуващи впечатления от устройствата си...

От въпросите, които задаваш си личи, че не си пипвал дори и iphone 3G... Мисля, че няма с какво да си интересен по темата...Ако ти покажа какво може да се човърка ще се изчервиш. И пак няма да се счупи.

Сподели едно единствено нещо, което си постигнал с турбоадвансд играчката си, което не може да се получи с айфон /и то много по-добре/. Ще спра да пиша в темата ако го направиш...

Значи пак не си чел до края, като в наш предишен спор, получавам дежавю...За да прецениш правилно нещо го съпоставяш с друго подобно. С Айфон 3ГС се разминахме няколко пъти, не се получи любовта ни и от трети поглед, като със всяко нещо - въпрос на вкус и предпочитания. Мисля, че коментирах основни недостатъци на Айфон 4-ката коментирани към момента и търся информация с която не разполагам. Винаги съм отворен за ново и по-добро, но не гледам с капаци отстрани на очите. Явно си на принципа - добро или нищо. Понеже искаш съревнование, може да го направим с линкове и постнати скрийнове. За начало ми покажи как променяш Home Screеn -а и ми кажи можеш ли да инсталираш и друга операционна система. Аз имам 12 различни home screen, които ги сменям за около секунда с плъзване по екрана. До преди няколко дена ползвах успоредно WM и Android. Не съм пробвал лично, но в xda-developers има достатъчно информация, за инсталирани XP и UBUNTU. Така, че да видим най-накрая, давай...

П.П. Този стил ползвам в момента, но не с този ROM. Иконите съм ги разположил по съвсем различен начин, за да освободя място за хубава снимка на семейството ми, без да пречат елементите по екрана. Виж тук

Редактирано от Maranello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...