Jump to content

ICQ номера


verter

Recommended Posts

Предлагам, който е редовен във форума, има време и желание естествено да си пусне тук ICQ номера.

Така когато двама се заговорят/заспорят/запсуват няма да карат всички останали да имч четат умнотиите

Отдруга страна, ще е полезно номерата да се увековечат тук, защото на мен на два пъти ми се случва да събера адреси и хоп преинстал и всичко отива на кино.

Който няма ICQ програма, може да си я дръпне оттук

ICQ

после да се регистрира и да си пусне номера за коренспонденция тук ;)

Не на последно място за СПЛОТЯВАНЕ НА КОЛЕКТИВА :)

..........

Ще си продължа тук темата за да не я спамя, призовавам към същото пускайте само номерата с лек коментар ако искате!

Смисъла на темата е, че който си остави тук номера значи е редовен и иска да си коренспондира с други колеги от форума, а не да търся из 2000+ регистрирали се, от които 1500 не пишат, дали имат в профила си ICQ номер или не, дали им се чати или не, дали просто са пропуснали да си запишат номера, или пък когато са се регистрирали са нямали такъв номер, дали са си сменили номера без да си ъпдейтнат профила и още много причини.....

Който иска нека да си напише номера, който не иска няма нужда да чете темата дори :)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205-663-413 До сега не съм се занимавал с тая сисмата...Ама те оно и я като другите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110448884

Въпреки че се съмнявам на някой да му дотрябва :)

Ако все пак се опитвате да се обадите, представяйте се...иначе всеки непознат номер са секунди заминава в Ignore List

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла от темата, като има поле за ICQ в профила?

ако прочетеш първия пост на ВЕРТЕР ще ти стане ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry пичове, но не искам да си давам номера тук. По едно време го бях въвел из всички форуми и непрекъснато ме бомбандираха к'ви ли не изроди.

Който ми го иска, ДА МИ ПИШЕ ЛИЧНО СЪОЩЕНИЕ и ще му го дам с удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, тва щот си много убаф...и не си си махнал Allow other to view my status from the web опцията...ама предимно щото си убаф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора някой не използва ли Skype, много по лека програма е! Ако някой използва моя ник е Alexander_km.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...