Jump to content

Audi A4 B5 avant 1.9TDI


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Тоя нов внос :) тукашен сигурно си го виждал в нета на живо разходи ли се да го погледнеш. А4 (В5) ТДИ Фейслифт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя нов внос :) тукашен сигурно си го виждал в нета на живо разходи ли се да го погледнеш. А4 (В5) ТДИ Фейслифт

Баш тая кола ми хареса доста.Я кажи какво за нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво да кажа аз ... незнам нищо ... мернах я в автокъщата ама пътюм не съм се спирал да я оглеждам от-до.

И видях,че търсиш точно такова и реших да видя дали я има и така ако имаш време що не се разходиш да я видиш/тестваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво да кажа аз ... незнам нищо ... мернах я в автокъщата ама пътюм не съм се спирал да я оглеждам от-до.

И видях,че търсиш точно такова и реших да видя дали я има и така ако имаш време що не се разходиш да я видиш/тестваш.

Вчера говорих с човек и колата беше капарирана,а днес я е продал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте оферти :bia:

Колега понеже се чудя за моята,колкото и да ми е жал се замислям за оферта,понеже ще търся нещо по голямо :biggthumpup:

(По принцип не се продава,но все пак да видя мнението ти,може да помислим)

Става дума за Б5 1.9 TDI (110коня)+quattro - края на 96година,авант

Докарано е преди около година в България внос от Италия ( Отварям скобата с цел да кажа,че се разби митът в мен за колите от Италия.Докарана е от добър приятел /собственик на автокъща/ ---лично за мен и е в повече от идеално състояние за годините и километрите си,които са 249 437 реални).

Мисля,че оборудването е прилично но не мога да кажа,че е от най-високите,може да греша (Има пълен ел. пакет+бутон за заключване на вратите не знам как се води,климатроник и всичко основно което може да се сетиш (Това,което няма /според б5 оборудването/ е: тв/навигация,подгряване,кожа и фис дисплей или поне за него се сещам,ако си заинтерсован питай :bia: ! ).

Има разни дреболийки,които сменях по окачването,но е обслужена и безпроблемна-гарантирам!!! За вървеж и разход не смятам да коментирам нещо , виждам,че знаеш защо си се спрял точно на този автомобил.

Със здраве колега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега понеже се чудя за моята,колкото и да ми е жал се замислям за оферта,понеже ще търся нещо по голямо :bia:

(По принцип не се продава,но все пак да видя мнението ти,може да помислим)

Става дума за Б5 1.9 TDI (110коня)+quattro - края на 96година,авант

Докарано е преди около година в България внос от Италия ( Отварям скобата с цел да кажа,че се разби митът в мен за колите от Италия.Докарана е от добър приятел /собственик на автокъща/ ---лично за мен и е в повече от идеално състояние за годините и километрите си,които са 249 437 реални).

Мисля,че оборудването е прилично но не мога да кажа,че е от най-високите,може да греша (Има пълен ел. пакет+бутон за заключване на вратите не знам как се води,климатроник и всичко основно което може да се сетиш (Това,което няма /според б5 оборудването/ е: тв/навигация,подгряване,кожа и фис дисплей или поне за него се сещам,ако си заинтерсован питай :hilezh: ! ).

Има разни дреболийки,които сменях по окачването,но е обслужена и безпроблемна-гарантирам!!! За вървеж и разход не смятам да коментирам нещо , виждам,че знаеш защо си се спрял точно на този автомобил.

Със здраве колега...

Качи няколко снимки да я видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ако решиш,че може и да не е комби,баща ми продава неговото.... http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=92824

гледана кола е,та ако имаш интерес...пиши... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega i az mai sam reshil skoro da q obqvq za prodan A4 B5 1.9TDI Avant quattro 110 konq(septemvri 1999)facelift.ta ako si navit moje da se dogovorim.nqmam snimki,no ako iskash shte i napravq

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...