Jump to content

Продава се А6 С5 2.5 TDI quattro `98


Recommended Posts

Пускам обявата от името на мой близък човек, защото съм сигурна в това, което ще напиша по-долу. Чувала съм много басни от автоджамбази, но хората които ме познават в този форум, чудесно знаят, че не бих си позволила да напиша нещо, ако имам съмнението, че не е така.

Продава се ауди А6 С5 седан куатро 2.5 ТДИ 150 к.с. 6 скорости - с първа регистрация 14.08.1998 г. Колата е била с 1 собственик в Германия и втори собственик - тук в България. Сервизната книжка е попълвана до 12.01.2004 с очаквана следваща инспекция - януари 2005. В края на 2005 г. автомобилът става собственост на моя близък. От тогава до днес колата е поддържана - сервизирана и обслужвана при двама майстори, с каско е била винаги. Абсолютно съм сигурна, че километрите в България никога не са "коригирани" и действително това са й реалните. Това се вижда и от всички износивонеустойчиви детайли по колата. img1084ar.jpg

img1083x.jpg

През 2005 г.на моят познат тази кола му бе внесена по поръчка от Германия от доверен човек, който тогава представи документи, че колата е "рециклирана" и всеизвестните проблеми при този мотор няма да ги има.

За тези 70 000 км, изминати в България, ви гарантирам, че не е имало никакви проблеми свързани с валовете на колата.

Лично аз съм я карала около 1000 километра, над половината са извънградско и в сняг и в киша и на мокро - колата е като "зелепнала" за пътя. Ускорението й е изключително приятно, снощи ми хареса даже това, че при 60 км/ ч и включена 6-а скорост, обороти - около 1100 - колата набира страшно приятно, при това на баир.

img1010t.jpg, img1010t.jpg,

img0999vv.jpg,img0990ky.jpg, img1003o.jpg

Към момента колата е обслужена, сменени са й преди няколко месеца ангренажните ремъци, рециклирана е ГНП в БОШ-сервиза, сменяни са разни детайли по ходовата част, март й е сменен оригиналния съединител!!

Колата не е имала удар никога! Ужулвания - да, но нищо повече. Това също е видно и доказуемо.

Екстри:

- куатро img0984f.jpg

;

- двузонов климатроник, работи отлично img0980sa.jpg

- круизконтрол img1015q.jpg

;

- 2 еърбега img0983nw.jpg

;

- парктроник;

- шибедах img1008.jpg

;

- ел-седалки img1007bg.jpg

- подгрев на предните седалки img0973z.jpg

;

- ксенони;

- халогени;

- 4 доста нови гуми МАЛОЯ ЛУГАНО с ДОТ 2009 г. img1037k.jpg

- сгъваем оригинален ключ img1041h.jpg;

- оригинален подлакътник-жабка img0992.jpg

Негативите на колата са :

- лош външен вид - определено е за работа + пребоядисване (имам договорка с майстор, че в рамките на 1000 лева ще извърши всичко необходимо колата да стане перфектна отвън) ;

- предното стъкло е здраво, но е одрано (колата е с пълно автокаско :bia: ;

- преди време имаше някакви проблеми с ел.стъклата - беше си свалила веднъж 4-е стъкла самичка;

- на предните седлаки има 2 точки изгорени от цигара img1004sb.jpg

- по двигателя има гарнитура за смяна, майсторът ми я гледа и сподели, че на човек ако не му пука за маслото - може да долива и да си кара спокойно :bia: ;

- счупено е джойстичето за ел.огледалата img0991jy.jpg

- липсва предна лява пластмасова капачка на бронята, под фара .

Цена (предвид проблемите й): 7890 лв.

Телефон за огледи : 0888 304363

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, за боя е, написах го още в първата обява.

И нарочно я наснимах в детайли, всеки проблем да се види ясно и да няма усещането човек, че му се скриват проблемите.

А офертата е от бояджия, разгледал колата и с калкулация за труд и материали и боя :lol: .

И от новия собственик, който ще закара колата да я пребоядиса, няма да вземе повече от тези 1000 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата отпред не е напълно симетрична... не искам да отбелязвам на снимките... също така и багажника...

Успех с продажбата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам 4500 лева. Предвид състоянието на колата. Офертата е валидна само 2 дни.

Еее стига бе вие пък съвсем...

Въпреки, че една 607 с десен и със заминало турбо в напия форум за продаде за 3К.

Но все пак ... 4700лв. (да вдигна :dance: ).

Просто външния вид ме води към мисълта... щом я държи в такъв вид... какво ли е техническото състояние...

Не се съмнявам думите на колежката, а в собственика... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галя , трябвало е продавача да инвестира в козметрика и да я приведе в търговски вид преди да я пусне на пазара. не разбрах на 180 000км ли е колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой бояджия ще я направи за 1000 лева тая кола... тя цялата е за нова боя... ожулена е отвсякъде!!!

Въпроса е по скоро как, а не кой. АКо изглежда после все едно, че е боядисана с мечето е се тая дори и пари да не ти вземат.

И моето мнение, че ако не и се оправи вънщния вид тая кола е непродаваема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя външен вид ако не е влезнал в каското не е проблем,парите могат да се вземат и да се приспаднат при покупката. Ако обаче всички тези щети са изплатени на продавача,и той иска такава сума.. наиситна е непродаваемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя външен вид ако не е влезнал в каското не е проблем,парите могат да се вземат и да се приспаднат при покупката. Ако обаче всички тези щети са изплатени на продавача,и той иска такава сума.. наиситна е непродаваемо.

Изплатени били,ако някой не беше изтрил всичките стари мнения щеше да е ясно ама...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое не ми беше правилно в постовете, та се затриха?

Тенденциозно се трият постове, в които се казва истината, такава каквато е !!! Свиквай :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Кой модератор затри постовете :rolleyes: и каква беше идеята на това мероприятие?

Няма проблем с правилата, нямало е обиди...нищо нередно!

Даже не виждам нищо притеснително относно критиките към колата, щото са факт. Исках да ги покажа на продавача и да даде нова цена.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах,невероятно запазена и евтина кола!!!!!!!!!!!!!!Искам я на всяка цена.....

Даже и на реални километри и сервизна книжка водена до преди 5 години за последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя външен вид ако не е влезнал в каското не е проблем,парите могат да се вземат и да се приспаднат при покупката. Ако обаче всички тези щети са изплатени на продавача,и той иска такава сума.. наиситна е непродаваемо.

Ей това е пост!С такива изречения можеше да се разминете вместо да и скачате с 2 крака на главата!Все пак жената е описала точно и коректно всяка една забележка!Факт е,че колата не е нейна и това го е отбелязала съвсем точно и лесно за разбиране от всеки един от нас.Този,който е пренебрегнал външният и вид е човекът,който трябва да се ориентира в цените и да корегира неговата,а не да и и говорите глупости на нея!Какво се очаква от колежката?Да я лъсне със собствени средства ли?Или да я продава с 2 снимки на които не се виждат забележките и маса народ да се разкарва да я гледа?Смятам,че отношението и е изключително коректно,обявата е в перфектен вид.Не заслужава подобен тон...а пък вие сами си правете изводите!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...