Jump to content

Insignia OPC vs А3 1.8Т


Recommended Posts

  • Отговори 693
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:)

Айде, свърши намалението няма да ви правя шоуто повече. Знам че е скука, ама едни филм не мога да изгледам от вас, ай сиктир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става играч, не каза колко тежи аудито, нали щяхме да изравняваме килата и да видиме кое дино как мери :bia:

1400. Освен теглото как ще изравним челната площ и въобще аеродинамиката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 1360 базово, но съм с повечко екстри от стандартна кола така че и аз съм близо 1400 кг празен, все пак ако намериш някоя финна девойка до 50 кг ще я кача за да съм малко по-тежък от тебе. :bia:

Това за челното нали не говориш сериозно, не мисля да правиме гонка над 200 км/ч.

Редактирано от MK4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно никой да го дърпа : http://www.williamsdb.com/cgi-bin/williams...age=info/espace :steinigung:

И тук: 0-200 - 6.3 http://www.matrasport.dk/Cars/Espace/facts.html

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдъхновен от драстичното подобрение във времената на Цецо след като е минал от 17-ки на 16-ки, днес реших да пробвам как ще се държи колата с 15-ки и гуми 205...имам 2 ориг. джaнти и отидох да сложа едни зимни гуми които имах отпреди...балансираха ми ги с обикновените баланси, не с лепящи. излизам аз от гумаджииното и като нацепих алдито, просто не си искаше гумите. Oбаче ми се разлетяха балансите...от двете гуми по един баланс хвръкна...единия зверски издрънча по пода, а другия е бил външен, дано не съм утрепал някои. :flipoff: Айде пак при гумаджиите и ги лепихме с каноконлит, да не стават такива инфекции повече.

Случвало ли му се е на някои да му хвръкне баланс...на мен досега не ми се беше случвало...а за 50 м двата избягаха. :flehan:

Забравих да спомена че натегнах малко и блоу-офа.

До края на седмицата се надявам да направя замерване с уреда.

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тея са една от най-сериозните гумаджииници в БС...нови баланси ми сложиха, не са някви стари, и ги стискаха с клещите преди да ги сложат, обаче що така... :flipoff:

много лепящ баланс щеше да вземе едната гума, затва сложихме обикновен+каноконлит.

Джaнтите са ориг. на Ауди 15х6J...5 лъча, с капачки, с ръб за баланса, да не е в тях проблема?

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...