Jump to content

Новата А6-ца триумф в класа


Stelian Kirchev

Recommended Posts

А, верно ли бе, предпочиташ да си се въртиш по завоите сък задното предаване ? Е, това е много яко, да.

Ми да.

А какво мислиш за автоматика като екстра по принцип, предпочиташ ръчка ли ?

Естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мойта да е надвикала BOSE-то в колата ако вдигна над 200.

Не се оправдавай. Жена ми никога не е имала думата по повод скоростта на придвижване.

Сигурно е, че новото А6 ще има по-мощен бензинов мотор от 3.0Т, който да не е в S/RS версия. Друго сигурно нещо е, че ще има и по-силен дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е доста силен този мотор, още повече само на задно.

Добър избор!

С хубавите седалки ли е?

Липсвала ти е мощност в 2.7тди. Сега те разбирам, защо казваш "пенсионерско".

Моето Ауди беше без DPF и вървеше много добре, но исках нещо по-бързо.

Новите сиви и старите бордо седалки.

Опциите на новите са с пълно регулиране ел. на:

- горната част на гърба

- надулане на странични упори

- опора на краката

- възглавници зад врата.

- ломбални упори

+ подгрев

my.jpg

Това са моделите наЕ60 без кожа и с частична кожа, по-слаби са от тези на Ауди с алкантарата.

1.jpg

Тези долу са с кожа Комфортни в ляво и Спортни в дясно, но без регулиране ел опора на краката, странични и врат.

2.jpg

Тези са на M power, и отдясно вариант всички екстри + обдухване и допънителен шев.

m-power.jpg

Сори за забавянето, но ми трябваше повече време да събера снимките :steinigung: голяма част от тях личен албум.

Редактирано от Stelian Kirchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си с най-хубавите седалки. Браво!

Имах възможността да ги пробвам в едно 535D като твоето и то на място, където най-малко се очаква - в Порше БГ. Продаваха го втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига бе! Значи говоря за твоята кола и в нея съм сядал :hilezh:

Това беше преди повече от година, явно оттогава го продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2008г. си е стояла в шоурума :hilezh: и нормално с начална цена от 70 000лв. по онова време.

А ти защо си се заглеждал по други госпожици? :angry:

Редактирано от Stelian Kirchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2008г. си е стояла в шоурума :lol: и нормално с начална цена от 70 000лв. по онова време.

А ти защо си се заглеждал по други госпожици? :)

От любопитство :hilezh:

В интерес на истината бяхме 4 човека от ауди клуба. Аз, IVO, вуйчето Десо и мисля PRR. Само ние с Иво се разходихме до барчето и оттам зърнахме бавареца в шоурума за втора употреба.

Най-мощният дизелов двигател не се подминава лесно. Всъщност и дилъра беше доста напорист и реши , че може на нас да го продаде. Даже ни запали колата и я обсъдихме. Цената наистина беше висока, но не си спомням точната цифра.

Пфу :lol:

Сега се присетих, че по това време бях още със старото ауди. Със сегашното съм точно 2 години. Значи е била 2008 година късно лято някъде тази случка. IVO точно ме бе зашеметил с неговата шестица, и ме разколеба да се метна на една нова мазда. Та затова съм се увъртал в Порше.

Как си върви времето неусетно.... :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как е с ремонтите? Чупи ли се много?

Смяна на свещи, софтуер (заради MP3 DVD и прибиране на огледала ), масло, филтри, антифриз, накладки, гуми и джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

започна да липсва алл лийл виакъл, 1.5ч. направих излизане от подземния паркинг. Вече имам 3 кила сол в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quatroto си е хубава система за ежедневна кола. Прави придвижването неангажиращо и лесно, стига да не си го търсиш де.... :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започна да липсва алл лийл виакъл, 1.5ч. направих излизане от подземния паркинг. Вече имам 3 кила сол в багажника.

Сложи и един умрял циганин да тежи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започна да липсва алл лийл виакъл, 1.5ч. направих излизане от подземния паркинг. Вече имам 3 кила сол в багажника.

Ами пробвай на задна - предното зацепва , почти като куатро :hilezh:

Аз немога да разбера, защо BMW не предлага 4х4 на мощните си мотори?

Ами точно на 550и се предлага ексдрайв ... Инак не знам защо на толкова малко мотори я има опцията . Сигурно за да се стимулира продажбата на хиксовете , който вече станаха 1000 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера, защо BMW не предлага 4х4 на мощните си мотори?

Защото се губи ефекта на БМВ. Покарай мощна кола със задно предаване на писта и ще разбереш.

Започнаха да слагат Х-drive, за да отговорят на пазарното търсене и да конкурират Ауди. Обаче М5 никога няма да е 4х4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

<!--quoteo(post=1413008:date=Dec 17 2010, 23:55:name=sky)--><div class='quotetop'>Цитат(sky @ Dec 17 2010, 23:55) <a href="index.php?act=findpost&pid=1413008"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Аз немога да разбера, защо BMW не предлага 4х4 на мощните си мотори?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Защото се губи ефекта на БМВ. Покарай мощна кола със задно предаване на писта и ще разбереш.

Започнаха да слагат Х-drive, за да отговорят на пазарното търсене и да конкурират Ауди. Обаче М5 никога няма да е 4х4

Обявиха,че при желания ще може да се поръча М5 Х-драйв. Още повече ще излиза дизелово М - 550ХД М - 3.0 ТРИтурбо мотор и ще е или 400 или 500 коня. А иначе смятам,че освен 550 Х драйв има и опция да се поръчва при 530д и 535 - дизел и бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявиха,че при желания ще може да се поръча М5 Х-драйв

- би ли посочил источника на тази информация?

Още повече ще излиза дизелово М - 550ХД М - 3.0 ТРИтурбо мотор и ще е или 400 или 500 коня.

М550хД - името му говори , че няма да е точно Мка . Другото е вярно .

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявиха,че при желания ще може да се поръча М5 Х-драйв.

Бяха казали, че обмислят възможност за 4х4 при М5. Засега няма такива изгледи.

Още повече ще излиза дизелово М - 550ХД М - 3.0 ТРИтурбо мотор и ще е или 400 или 500 коня.

Този модел няма нищо общо с М5. 550d/550xd ще има най-мощният 6 цилиндров дизел в света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://autoblog.bg/BMW-M5-poluchava-i-xDrive-versiya-id8819.html - ето източник :gruebel:

А отностно дизел - да,няма да е от М подразделението,но май ще се лепнат "М" ЗАД 550хд.Може би ще е 400 коня,не 500.Иначе рискуват да се окаже,че върви повече от бензинката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...