Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Я, колеги :lol:

Аз свърших успешно с първи курс (за пореден път :lol: , но поне друга специалност ) април тази година.

Готино е да си студент :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувах в БМФ 10 г. , слязох с надеждата да почна нещо от средна хубост тук но за двете години на брега разбрах едно: С ГАНЧО ДУСЛУК НЕ СТАВА !!! За това пак ще заминавам на кораба скоро. Но вече в чужда фирма. Хем ще си понакупя малко наистина оригинални и ефтини части за моята баба яга. Тук цените са безбожно надути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

2 години продавах части за камиони,сега от два месеца продавам части за коли в Евро 07 Варна.

Ако мога да помогна на някой да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя на бензиностанция и барман в един ресторант и от време на време купувам и продавам разни работи от които може да се изкара лев :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Фирма за продажба, монтаж и поддръжка на асансьори (собствена). Всичко, което е на хартия (вкл. отпечатано от БНБ :) ), минава през моите ръце. За чуковете и отвертките си има други хора. В отпуск по майчинство в момента, но си работя от дома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм завършил Лесотехнически Университет а в момента работя търговец-ИТ в Мост Компютърс !

Преди 6 години си купих компютър от Мост Компютърс и до ден днешен си работи, без проблеми! Ако през 2004 си работил там, сигурно ще ме помниш - висок, едър, гологлав. Почти цяла седмица го избирах тоя компютър, но съм доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смених работодателя и сега работя технолог в "Болярка ВТ" АД

Аз пък работих в склада на Болярка за Варна ;]

А в момента работа като Екс-Ван на млечни продукти ф-та се казва "Габрово Милк"

Редактирано от Rad3v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз от известно време се подвизавам в ДЗИ като застрахователен консултант :) Мога да бъда полезен с всички видове застраховки...с максимални отстъпки за наши хора :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм търговски представител на една винарска изба за София, ако мога да съм полезен с винена информация или някой иска вино може да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

От скоро продавам билети за автобуси(Биомет),ако някой е решил да остави каляската и да пътува Вн-СФ ще го уредим с 1 билет :rolleyes::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя момче за всичко или по просто системен администратор + студент

Я, ти си ми бил колега :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...