Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Студент по Право в СУ. Продавам дрехи от нашенски цехове на ишлеме в Англия. Съвсем скоро със собствен частен бизнес в провинцията. Обикалях разни кол центрове с инглиш и дойч, ама не съм фен на идеята всеки ден да съм на работа под час, от там и дойде амбицията за частен бизнес, де. И аз се опитвам да стигна до големите пари без да се женя за нечия щерка.

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с интернет маркетинг от 4 години. CPA маркетинг, онлайн реклама и с големия Фейсбук :) От 4 години съм си сам шеф и не съм се чувствал по-добре. Мога да помогна на някой с реклама на продукт, сайт или съвет :)

Редактирано от mealmighty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Timekeeper съм в една фирма Saipem ,която строи Южен поток в Бургас.Работата ми се състои в това ,че  хората ,когато идват на работа се подписват ,че са присъствали и когато си тръгват пак се подписват.Аз по документите правя един Екселски файл и пращам Дейли репорт за присъстващите хора.

Редактирано от angelpeshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Управител съм на Фирма която пише счетоводен и ТРЗ софтуер,и имаме безплатно web фактуриране ако някой няма от къде да издава да започва здраво:www.fakturirane.bg.

Имам и фирма за почивки и екскурзии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

От една година оператор на  дактилоскоп / снимки , досиета , регистрация и отпечатъци/ ЕВРОДАК/ на бежанците/ в миграционния лагер в Елхово. Хоби: подаване на молби за работа в ТЕЦ 2 и Мини Марица Изток /рудник Трояново–Север/.......с години. Пълно е с цигани ама а де! Ако има колеги с възможности за уреждане , да го приемат като инвестиция /няма да ги оставя без нищо/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Експедитор. Поне така ми пише на договора.

http://www.account-bg.info/e107/page.php?157

Редактирано от gotin.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

работя във фирма "ИНСТРА" вносител на резервни части и консумативи за резачки за дърва, косачки, комбайни, храсторези

ако мога да съм полезен - пишете

 

Да ъпдейтна малко информацията. Вече не работя в тази фирма.

Сега имам магазин от веригата office1superstore - в квартал люлин се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм Quality Assurance във Netinfo. Фирмата е собственик и създател на сайтовете vbox7, abv.bg, vesti.bg, sinoptik.bg и много други :)

 

Ако ви трябва помощ по въпросните продукти, мога да помагам. Преди да стана QA, бях Technical Support във същата фирма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...