Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

i az, nesam programist. daje se 4udex koi da mi obyasni tova onova za tia mashini z glavno /W/. Ikonomika no sega bezdeistvam

Опаа, отдавна не баздеиствам, това е старичко. Някои ако реши да хвърчи през летище софия да чукне едно съобщение!

Редактирано от v5t
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az sum student, za sega v Germania - dano ostana tuk do posledno, no ima verojatnost da stane plateno, koeto shte opleska neshtata :?

Interesuvam se goreshto ot Cisco akademiata i zamisljam podli planove kak da se premestja v Siemens akademia (v DE), kudeto zavurshvash baklavar, magiosnik ili doktor, no ne e sigurno dali shte se poluchi oshte...

Mechtata mi za momenta e edin slunchev den da imam sobstvena firma ili pone share vuv biznesa v kojto e vasil.velichkov :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм се влизал тук ...но надявам се вече да е по често!

От Бургас съм . Някои се сещат за мене още преди 1,5г. когато си купих Ауди .

Занимавам се с търговия на едро на черни метали - арматура ,винкели ,кръгове ....тн Абе... Железар 8) Ако някой си строи къща???? :?: :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с търговия на едро на черни метали - арматура ' date='винкели ,кръгове ....тн Абе... Железар 8) Ако някой си строи къща???? :?: :):)[/quote']

I az moga da pomagam v stroitelstwoto

Ot mene vsi4ki vidove boi i lepila. :)

mezdudrugoto student "int. marketing" posledna godina.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spe i toi vojuva na njakolko fronta - studenstva na njakolko mesta i bachka kato analizator - business, strategic, finance vyv pharmaceftichnata promishlenost, a predi tui beshe konsultant i se zabavljavashe s ikonomicheski software (po edno vreme spodelenija ot vassil velichkov NAVISION :) ), i za malko da zabravja - bivsh volleyballist

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...