Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Леле, имам грях към един твой колега от ЦАПК "Прогрес", ама като се видим на 22-ри ще ти разправям...Само ще кажа, че се опита да ме блъсне челно пред паркинга, където ви е офиса и стана една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само дето още слон не съм пасъл.По образование-агроинженер по защита на растенията и почвата.Дълги години кръчмарски музикант/не чалгаджия/ Сега работя в едно интернет клубче в Курортен комплекс в Павел баня и върша черната компютърна работа на фирмата.Ако има сецнати,изкривени,шипове,ишиас,мераклии-обадете се. Най-вече мераклиите,болните са в стария санаториум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм програмистка:-)))) Майтап - не може да съм- мразя математиката :-))

Иначе съм - Социален педагог, обществен възпитател към Овча купел и възпитател в ДОВДЛРГ "Христо Ботев" - Горна баня

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това те забелязвам в кооперацията до нас' date=' където СОС имат няколко апартамента....[/quote']

Da, ama ti ne jiveesh li v sysednata kyshta?, zalepena za blokcheto?

DA - tam sa chast ot hlapetata - neveroiatni dechica sa ! Iskam vsichki domove za siraci da sa kato tezi!!!!

Obadi se niakoi put, kato idvam de! Tova stava v nedelia i sriada.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това те забелязвам в кооперацията до нас' date=' където СОС имат няколко апартамента....[/quote']

Da' date=' ama ti ne jiveesh li v sysednata kyshta?, zalepena za blokcheto?

DA - tam sa chast ot hlapetata - neveroiatni dechica sa ! Iskam vsichki domove za siraci da sa kato tezi!!!!

Obadi se niakoi put, kato idvam de! Tova stava v nedelia i sriada.[/quote']

Da v susednata kusta sum. Samo v nedelia sum si vkushti. Misleh vednuj da ti se obadia, no ne mi se razpravishe da ti ritam kolata da se puska alarmata :-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...