Jump to content

Аман от състезатели с печки!!!!


Recommended Posts

Поглеждам аз и какво да видя - и 1.9д и 2.4д вентилираните мотори на по-тежкото с 200кг купе на Алфа са по-бързи от 2.3 и 2.3 20V на Ауди купе.

...........а да си чувал за скоростни кутии?

Искаш да кажеш, че скоростните кутии на ауди и на алфа са еднакви ли? Или са от една моделна година, или имат еднакво челно съпротивление? Когато ауди са правили 2,3 купе най мощния дизел е бил 115 к.с. от 2500 кубика. Когато алфа са правили 2,4 д, ауди са правили бензинов мотор с 220 к.с. от 1800 кубика.

Ти си умен човек не се излагай сравнявайки ябълки с круши, като облъчения хАнгличанин, със сбъркания вкус.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 219
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Или можем и некой други, ма предпочитаме да вкарваме пари в други безмислени работи, като деца... вместо за бензин... :respekt:

Аз дете си имам и инвестирам много,ама много за неговото бъдеще.

Говорим за коли,а за другото мое се регнеш в бг мама

А колко пари вкарвам в бензин си е лично моя работа.

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или можем и некой други, ма предпочитаме да вкарваме пари в други безмислени работи, като деца... вместо за бензин... :respekt:

Ми отивайте под юргана, какво плещите глупости по автофорумите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дете си имам и "инвестирам" много,ама много за неговото бъдеще.

Говорим за коли,а за другото мое се регнеш в бг мама

Не ве лек, некак не мога да оправдая да давам всеки месец близо 150-200лв горница за гориво, само щот ще бяга повече. Все ми се струва, че и в по-смислени неща могат се вкара.... Но въпрос на гледна точка... ти щом като чак толкова ПРЕинвестираш и си оправил детето, неговите деца, че и на път тяхните и имаш ей така излишни няколко лева давай ги за квото искаш :respekt: Ма кой те попита по колко пари даваш ве? ПРез дедовия ми е. Просто понеже зачекна въпроса за тънкаженето реших, като културен и възпитан съфорумец да ти отговоря що не карам примерно В8, а печка...

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя темата пак ще отиде у лево, ма щом питаш така да ти кажа....тоя пример съм го давал и друг път....Golf 4 1.8Т и 1.9 TDI....i 2-та 150 коня....дизела май беше една идея по-тежък, ма с тоста повече нютони....

г4 1.9tdi 150 ks Время разгона (0-100 км/ч) 8.6 c

г4 1.8t 150 ks Время разгона (0-100 км/ч) 8 c

Пак ли си пил нафта ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord 2.2 cdi 140hp

Максимальная скорость 210 км/ч

Время разгона (0-100 км/ч) 9.4 c

Расход топлива в городе 6.7 л/100км

Расход топлива на шоссе 4.6 л/100км

Расход топлива Смешанный цикл 5.4 л/100км

Объем топливного бака 65 л

Снаряженная масса автомобиля 1470 кг

accord 2.0 147hp

Максимальная скорость 210 (200) км/ч

Время разгона (0-100 км/ч) 9.9(10.9) c

Расход топлива в городе 11.4 (12.6) л/100км

Расход топлива на шоссе 6.9 (7) л/100км

Объем топливного бака 65 л

Снаряженная масса автомобиля 1365 кг

Ето ти сравнение на Акорд 7 2.2дизел и 2.0бензин от едни години, акорда е 2.0бензин е 155коня, не 146!!!

2.0i (155Hp) 4 155 217 9.1 65 2002 2008

2.0i Sport (155Hp) 4 155 217 9.2 65 2002 2008

2.2 I-CDTI (140Hp) 4 140 210 9.4 65 2002 2008

Акорд 8

2.0 (156 Hp) 5 150 212 9.4 65 2008 -

2.2 I-CDTI (150 Hp) 5 150 200 10 65 2008 -

A eто и сравнение м/у 1.2тси и 1.6ТДИ и 1.9ТДИ 90к.с.

В купе на Поло

1.2 TSI (105Hp) 3 105кс 190км/ч 9.7 (0-100км/ч) -> среден разход 5.3 л/100км

1.6 TDI (75 Hp) 3 75кс 170км/ч 14.0 (0-100км/ч) -> среден разход 4.2 л/100км

Голф3 1.9ТДИ (90к.с) 90кс 178км/ч 12.5сек(0-100км/ч) -> среден разход 4.9л/100км

Голф 3 е много близък като габарити и маса с новото Поло за това го давам за пример.

г4 1.9tdi 150 ks Время разгона (0-100 км/ч) 8.6 c

г4 1.8t 150 ks Время разгона (0-100 км/ч) 8 c

Пак ли си пил нафта ?

Голф Мк4 ГТИ 1.8Т 150к.с. от последните мотори (вървят повече от първите мотори) с дросел без жило пребива всеки 150коньов дизел в подобно купе. Лично съм наказвал Астра 1.9ЦДТИ 150к.с. няколко пъти и то се с по 3коли и чипосана Фабия вРС 131коня+чип. Никакъв шанс за дизела в случая, ако 1.8Т е от късните мотори!

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или можем и некой други, ма предпочитаме да вкарваме пари в други безмислени работи, като деца... вместо за бензин... :flipoff:

Плащаш да ти правят деца ли ? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве лек, некак не мога да оправдая да давам всеки месец близо 150-200лв горница за гориво, само щот ще бяга повече. Все ми се струва, че и в по-смислени неща могат се вкара.... Но въпрос на гледна точка... ти щом като чак толкова ПРЕинвестираш и си оправил детето, неговите деца, че и на път тяхните и имаш ей така излишни няколко лева давай ги за квото искаш :flipoff: Ма кой те попита по колко пари даваш ве? ПРез дедовия ми е. Просто понеже зачекна въпроса за тънкаженето реших, като културен и възпитан съфорумец да ти отговоря що не карам примерно В8, а печка...

:hilezh:

Много си културен :respekt:

И го давай по-спокойно,нито съм те обидил,нито каквото и да било,така че епитети като лек,ве и т.н. ги отнасяй към някой от родата си.

И не пиши неща ,които не съм споменавал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве лек, некак не мога да оправдая да давам всеки месец близо 150-200лв горница за гориво, само щот ще бяга повече. Все ми се струва, че и в по-смислени неща могат се вкара.... Но въпрос на гледна точка... ти щом като чак толкова ПРЕинвестираш и си оправил детето, неговите деца, че и на път тяхните и имаш ей така излишни няколко лева давай ги за квото искаш :respekt: Ма кой те попита по колко пари даваш ве? ПРез дедовия ми е. Просто понеже зачекна въпроса за тънкаженето реших, като културен и възпитан съфорумец да ти отговоря що не карам примерно В8, а печка...

Това в подписа ти да не е бензинов мотор. На АБС ми прилича.

Такъв върл дизелист си а истината къде е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш да ти правят деца ли ? :flipoff:

Кат стана дума няма ли да удариш едно рамо и ти? Няква колегиалност няма ли да предложиш? На магистралата ясно, че няма да отстъпиш ма поне за тва? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат стана дума няма ли да удариш едно рамо и ти? Няква колегиалност няма ли да предложиш? На магистралата ясно, че няма да отстъпиш ма поне за тва? :hilezh:

Не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в подписа ти да не е бензинов мотор. На АБС ми прилича.

Такъв върл дизелист си а истината къде е

Точно така , колега! Тва ми е на душата отдавна, ма по-големия му брат + ГИ, разбира се... Вече обясних защо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве лек, некак не мога да оправдая да давам всеки месец близо 150-200лв горница за гориво, само щот ще бяга повече. Все ми се струва, че и в по-смислени неща могат се вкара.... Но въпрос на гледна точка... ти щом като чак толкова ПРЕинвестираш и си оправил детето, неговите деца, че и на път тяхните и имаш ей така излишни няколко лева давай ги за квото искаш :hilezh: Ма кой те попита по колко пари даваш ве? ПРез дедовия ми е. Просто понеже зачекна въпроса за тънкаженето реших, като културен и възпитан съфорумец да ти отговоря що не карам примерно В8, а печка...

Щом 200 лв са пари за тебе няма какво да говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егоист! Аре ве светъл, инак кога ще погледне жена друг път? :hilezh:

Щом 200 лв са пари за тебе няма какво да говорим.

:hilezh: Е за теб кат са чак толкоа незначителна сума фани ми превеждай по толко всеки месец, ве? Превода за моя сметка! Аз все ще намеря кво да ги правя.

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така , колега! Тва ми е на душата отдавна, ма по-големия му брат + ГИ, разбира се... Вече обясних защо...

И ти си типичният дизелов синдром.Купувате си дизел с мисълта да получите удоволствие на бензиностанцията и после като си повярвате че много вървят става страшно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто понеже зачекна въпроса за тънкаженето реших, като културен и възпитан съфорумец да ти отговоря що не карам примерно В8, а печка...

Бе да ти кажа, не е толкоз страшно да караш V8, особенно ако си си направил сметките преди да го купиш!А да ти кажа и аз си позволявам много неща отстрани на бензина дето го слагам, просто съм си отделил по голяма сума всеки месец!То ако тръгнем от гледна точка икономия, най добре да немам кола изобщо и да ходя с такси насам натам, може и с рейса, 10 пъти по евтино ше ми излиза или пеша да припкам, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Е за теб кат са чак толкоа незначителна сума фани ми превеждай по толко всеки месец, ве? Превода за моя сметка! Аз все ще намеря кво да ги правя.

Съжалявам, не обичам просяците. Вместо да пишеш по цел ден по форумите колко са велики дизелите си намери истинска работа. Да си пиколо НЕ Е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си типичният дизелов синдром.Купувате си дизел с мисълта да получите удоволствие на бензиностанцията и после като си повярвате че много вървят става страшно
Съжалявам, не обичам просяците. Вместо да пишеш по цел ден по форумите колко са велики дизелите си намери истинска работа. Да си пиколо НЕ Е работа.

Ама и двамата храните на ниво :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак си прав! За всеки границата на "има смисъл" е различна... Гоня 30 все пак, гледам да съм над тея неща... ма за ся се озъптявам на сила и не си вярвам на 100% :hilezh:

Гледам да не си купувам нещо, само щото мога да си го позволя, а първо мисля дали ми трябва конкретното нещо.

Шпексовид, просяк спрямо теб, или по общоприетото разбиране? Щото не знам от де иде тая вълна много хора теб да те класифицират като такъв :hilezh: а и много други, ма аз нали съм ти фен и тайничко ти завиждам никога не съм си позволявал!

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпексовид, просяк спрямо теб, или по общоприетото разбиране? Щото не знам от де иде тая вълна много хора теб да те класифицират като такъв :hilezh: а и много други, ма аз нали съм ти фен и тайничко ти завиждам никога не съм си позволявал!

Идват от комплексари като тебе. Са друг въпрос е, че пускам теми с определена хранителна насоченост.

Каза академик ШпексИ - специалист по кофа-тунек и сметоизвозване :hilezh:

Разбира ти тиквата на тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

г4 1.9tdi 150 ks Время разгона (0-100 км/ч) 8.6 c

г4 1.8t 150 ks Время разгона (0-100 км/ч) 8 c

Пак ли си пил нафта ?

На тебе кво....писна ти да дишаш газ ли бре???

http://www.zeperfs.com/en/duel385-387.htm

Я скивай от 0-180 кво става :hilezh::hilezh:

33.1 за Тръца и 30.8 за печката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тебе кво....писна ти да дишаш газ ли бре???

http://www.zeperfs.com/en/duel385-387.htm

Я скивай от 0-180 кво става <_<:flipoff:

33.1 за Тръца и 30.8 за печката :hilezh:

Буахаха от 100 реда текст намери една графа дето срещу трактора да пише, че е по бърз.

Яко жалка работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...