Jump to content

Моля за мнение Ауди А2


Recommended Posts

Привет колеги продадох Б4-ката че ще е Ауди ще е две мнения няма по въпроса но аз твърдо съм се насочил към А3 но тука се включва,ЖЕНАТА и казва А2 откъде го видя това незнам ,та видях прясна обява за А2 с 1.6 FSI 110 2003 год. искам да питам като цяло автомобила как е защото тези модели ги няма много по улиците и като цяло.Четох доста работи за тях в форума че капака не му се вдигал нам кво нам що.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам никой не ти отговаря да ти кажа аз,имам косвен опит / братовчеда има такова/.

Ходовата е много здрава,с нея нямаш грижи,обслужването е по сложничко именно заради прословутият капак,вътре мястото е премиум и багажника го пиши практически без.Търси 1.4 ТДИ известен е с отрицателния си разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,практически ми се струва А3 по-добрия вариант.

Тези А2 мноо малки ве брат басии,за дамска ДА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че слизаш от Б-класа е ясно, но да се качиш на кола от по-малък клас - А3, някак си ми се струва, че няма да ти е много удобно...

Със сигурност ще ти липсват габаритите на Б-класа. Казвам го от личен опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конструкцията на колата- шасито е от алуминии......предполагам и частите ще са кът на модел спрян от производство. Офффф и като вземат жените да се месят при покупка на автомобил......драмата е пълна.

Та даже и А3 незнам как ще ти се види...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А 3 има много приятно моделче с 5 врати.Определено е по-широк и като цяло по-сериозен автомобил.И пак зависи колко ти е дълбока кошницата.На А3 има 1.9 131 коня,1.8 Т а за версиите с куатро не ми се говори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм че слизам от кон на магаре така е големия клас автомомили си е удобство и то неоспоримо но да ви кажа за едно ходене до село а това са 40 км отиване и връщане.Все пак мисля още,зная ли някой А6 или А4 може да рискувам,С АУДИ РИСКА СИ ЗАСЛУЖАВА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,практически ми се струва А3 по-добрия вариант.

Тези А2 мноо малки ве брат басии,за дамска ДА.

Вътре е по-широка от А4 Б6,имаме ги и 2те от 3 години.

Към автора на темата: Аз лично съм изписал страшно много за А2,ако се поразровиш ще откриеш много информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...С АУДИ РИСКА СИ ЗАСЛУЖАВА

Това сериозно ли го мислиш ? <_<

А2 е антика ...Насочи се към нещо, което не е спряно от производство :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная единственото което ме спира за сега от избора на А2 е аломиниевата конструкция защото ако нещо стане удар и подобни да не дава господ на никой това нещо кво трябва да го правя.Четох темата на колегата''Raino ''даже има файл в който е изписано цените на частите и хич не ми се понравиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казва се Пълно Автокаско и не те интересуват цените на частите.Около 600 лева на година е за А2.Ако го платиш накуп правят 10 до 15% оф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размерът на гумите е много особен и са цифра за такъв автомобил. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казва се Пълно Автокаско и не те интересуват цените на частите.Около 600 лева на година е за А2.Ако го платиш накуп правят 10 до 15% оф

Да , стига , да е на от първите А2 , защото тогава "доверен сервиз" не става и ще ти платя около една трета от разхода за тенекиджосване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от колегите горе са доста запознати с модела, ще ти обърна само внимание на едно нещо, защото аз бях доста близо до покупката на такова преди година и нещо. Мястото на първия ред наистина е доста добро и седях удобно, а съм висок...но не можех да натискам газта, без да натисна и спирачката. По някаква причина(нали уж педалите били проектирани за жени) разстоянието между педала на спирачката и централния тунел е крайно малко и с моя голям крак и маратонки не ставаше. С обувки щях да минавам на косъм. В други коли имам достатъчно място. Ако си "нормален" по размер не би трябвало да имаш проблеми.

Иначе количката е доста търсена последните години и държи цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз предполагам че с педалите няма да има проблем ама ето още една причина излезе с Гумите това е още нещо ново за мен което незнам какво и е специалното на гумите баси колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...