Jump to content

Recommended Posts

МНОГО моля всички, които небрежно са постнали чаршафи в подписите си вместо картинки с НОРМАЛНИ размери, разбирайте нещо от сорта на 500 (600) пиксела дължина на 100 пиксела височина, и ВСИЧКИ онези поети с романи от по 6-7 реда - ДА СИ РЕДАКТИРАТ ПОДПИСИТЕ и да влезнат в някакви нормални размери.

След някой друг ден ако вие не сте го сторили лично минавам да ви ги окастря! Да не се чудите...

Благодаря за разбирането и вниманието!

Поздрави,

Горския

Адрес на коментара

Много просто се опитвам да разреша проблема като от самия форум задам да реже всичко по-голямо от 500х100 пиксела. Тогава ако искате и 25 мегапикселпва снимка си сложете... за съжаление нещо не влиза в сила тази точно рестрикция, но ще я преборя.

Та, просто междувременно се сетих да ви подсетя, не друго.

Адрес на коментара

За подписите война се води в този форум :hilezh:

"Келепир има в тая работа" - "Бай Ганьо" - Алеко Константинов

Адрес на коментара

Не се ослушвайте, ами дйствайте за да не действам аз вместо вас!

Краен срок за корекция на подписите е 8ми януари. От 9ти нататък всеки един подпис, който ми попадне пред очите и е по-голям от 500х100 пиксела (в това число и размер на текста) ще бъде окастрен!

Q: Колко текс влиза в 500х100 пиксела? Въобще колко са 500х100 пиксела като размер?

A:Очертаният правоъгълник е с размери 500х100 пиксела. Колкото текст успеете да вкарате вътре толкова се счита за разрешено!

VIIo1.png

Изключение правят подписи съдържащи 2-3 реда нормална големина на текста. Такива няма нужда да бъдат "кастрирани" на отделни редове за да съвпадат с изискването за 500 пиксела дължина.

Адрес на коментара

Неделя идва! ВСЕКИ един, който не отговаря на изискванията описани по-горе ще има нов подпис: "Аз имах подпис, който не отговаряше на правилата на форума и за това нося в момента това тъпо послание!"

Адрес на коментара

Неделя идва! ВСЕКИ един, който не отговаря на изискванията описани по-горе ще има нов подпис: "Аз имах подпис, който не отговаряше на правилата на форума и за това нося в момента това тъпо послание!"

Неделя дойде! Корекциите за другата неделя ли се отлагат ? :birthday:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...