Jump to content

Сваляне централна (средна) конзола А4 Б5


Tsanko Veselinov Dimitrov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

предстои ми сваляне на централната (средната) конзола на Ауди А4 Б5-ка седан за освежаване (боядисване). Тъй като досега не съм го правил, а и неможах да намеря тук подобна тема пускам тази с питането към Вас дали някой го е правил и има ли снимков материал как точно се прави за да не се счупи някоя щипка.

Благодаря. Мисля, че темета може да е полезна на всички които желаят да направят освежаване на конзолата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм я свалял, нищо сложно няма. По-късно ще драсна и каква е процедурата, но да попитам сива ли е конзолата, че се налага пребоядисване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря колега. И аз си мисля че няма нищо сложно но да попитам първо. Иначе конзолата е сива и затова съм решил. Има изтъркано и си личи черния цвят отдолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега. Мисля, че ще ми свърши работа. Това е което търся.

Заповядай, колега дано ти свърши работа

http://audibg.com/fo...topic=86557&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги дане пускам нова тема кажете как се сваля декорацията на средната конзола а4 б5? Днес я напанах с отверка и се пукна сега трябва си търся мехаговова мна конзолата! Идеята ми даси смена изгорялата крушка за пепелника... Някой може ли да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вадиш радиото, под него има 4 болта, развививаш ги и сваляш декорацията. Радиото може и без скоби да се свали, трябва с нещо тънко и дълго да натиснеш щифтовете докато леко го придърпваш с пръст бутнат в касетофона. Това ако е оригиналното радио де :)

А лампата на пепелника се сменя елементарно. Като извадиш кошничката на пепелника отдолу ще видиш 2 полукръгли дупки. Ако си светнеш с нещо в тях ще видиш едини големи стоманени пружини. Дърпаш леко пепелника и с дълга отвертка ги натискаш докато освободят и го вадиш целия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Вадиш радиото, под него има 4 болта, развививаш ги и сваляш декорацията. Радиото може и без скоби да се свали, трябва с нещо тънко и дълго да натиснеш щифтовете докато леко го придърпваш с пръст бутнат в касетофона. Това ако е оригиналното радио де smile.gif

А лампата на пепелника се сменя елементарно. Като извадиш кошничката на пепелника отдолу ще видиш 2 полукръгли дупки. Ако си светнеш с нещо в тях ще видиш едини големи стоманени пружини. Дърпаш леко пепелника и с дълга отвертка ги натискаш докато освободят и го вадиш целия.

Колега така ли да си помогна и с моят пепелник.Не може да се затваря вече.Пуснах тема,но нокой не даде адекватен отговор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е начина за сваляне на пепелника колега. Системата е много проста, светни си с нещо в дупките да видиш как е хванат и сам ще се сетиш как се вади. Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

За да не отварям нова тема, имам въпрос как се свалят декоративните капаци от двете страни на радиото (неоригинално)? Трябва ли да се вади цялото радио за да се извадят и те?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Да ползвам темата на колегата... 2те предни лайсни са захванати с метални кръгли не знам как да ги нарека .. та тези как се махат и слагат ... качествено ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не се развивт като шайби са със вторичен отвор посредата и там влиза крачето на лайсната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една хитра джаджа за тия клипси, не мога да намеря снимка, иначе с две малки отвертки и малко сръчност се отварят контричките се вадят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е абсурдно да се сменя особено на дясната лайсна.. по скоро нови клипси и начин да се слагат ... идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

По този клип си я свалих и изрязах за да монтирам подлакътник.Покрай лоста на ръчната спирачка се озорих, но излиза и без да се сваля дръжката и кожуха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...