Jump to content

Странен проблем с централното?!?!?!


MaRcHeV

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро съм собственик на Ауди Б4 Авант 2.0 АБК мотор. Всичко е ок за сега, но имам странен проблем с централното.

Едната част от проблема ми е ясна, а именно: някакъв кабел на помпата за въздух на централното е прецакан и като го поразмърдам проработва. По-страшното за мен, е това, че когато помпичката работи колата се отключва без проблем, но когато я заключвам с дистанционното чувам помпичката да работи лостчетата на вратите леко се прибират, след което пак се отключва. Струва ми се, че има някакъв спукан маркуч, ако може да ми кажете някакъв по-лесен начин за това как да разбера кой и къде точно е спукан, а ако не къде могат да ми го оправят, живея във Велико Търново.

Благодаря предварително :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце,по Търновото незнам!

Обаче системата е последователно навързана,ако ме разбираш!

Ходи от най-близкото,към най-далечното ... Тааа всичко което е отдясно се задейства с леко предварение ...

Сваляш корите от вратите и слухтиш и гледаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или запушваш един по един изходите на всеки тройник докато локализираш от къде изпуска (ако изпуска) - като го уцелиш останалите врати ще почнат да се отключват/заключват нормално. При мен имаше проблем със задна дясна врата и понякога бучеше дълго след като отключа. Оказа се пробита мембранка на машинката за централното. Друг чест проблем е гумения тройник в който влизат маркучите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз имах същият проблем и се оказа, че модула който управлява централното се е навлажнил. Разглобих го и презапоих всички спойки, след което нещата се оправиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е написал презапояваш ,кабела който мърдаш има нужда точно от това,ако имаш маншон скъсан на някои от машинките колега беше писал, че става пипетката от капки за очи Офталмосептонекс/Чешките/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...