Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Колеги, моля кажете ми, къде в София да отида да ми изчистят нагара по клапаните? Трябват ми хора, които си разбират от работата и ще направят нещата като по учебник, а не само да вземат парите и колата да си остане на място. 

Отправям конкретна молба и моля за конкретен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли снимка реална или друго на тампона на скоростната кутия на 8p 2.0 tdi quattro, който стои под акумулатора, че моя е за смяна, но искам да го видя какво представлява точно, за да го идентифицирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се ебава пасажерската врата , не винаги ми отчита като е отворена и плафона в купето не светва? Няква идея къде да пипна ? 

http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?112069-Lock-microswitch-problem-Door-open-signal-failure-Car-may-lock-you-out-May-affect-other-VAG-vehicles

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея кой от сервизите, с които работи Бул Инс е читав - става дума за боя и смяна на един строшен фар.....

Редактирано от wolverine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся някъде, където да ми превърнат Рило-Родопския масив на предния капак и тавана отново в Дунавската равнина....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че първо за да мине оглед колата, ще се спи на палатков лагер пред огледите. Днес звънях на Армеец, любезно ми обясниха, че няма да искат документ от службата по метеорология (както направиха преди десетина години при предната голяма градушка в София), но силно ми препоръчаха, да не ходя тази седмица. Срока за завеждане на щети е удължен на 15 дни. Поне ще ми оправят и чертата на тавана, с която взех колата.

 

П.П. Но пък на шефа ми му се досра, когато се прибрах в офиса. Снимката я направих, след като джама се пукна на второ място и реших да се прехвърля на задната седалка. Правилен ход. След още 7-8 спуквания, подаде и се счупи целия.

179829477.jpg?cid=2c6b3350d40066580f204e

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес в Бул Инс минах за малко повече от час - 8:15 бях там, 9:45 си бях в гаража. Хора имаше много, разбира се, но явно организацията беше ок, защото вървеше добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В техен доверен сервиз ли ще я оставяш или сам ще си я правиш ? Аз мисля събота или неделя да отида. Те казаха, че ще работят. По моята почти няма никакви следи, но все пак ще ходя, все пак не малко пари даваме за каско. Ако имаш идея за стабилен доверен сервиз на БулИнс в който оправят вдлъбнатини от градушка сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес говорих с един познат от Булстрад и ми каза, че предните капаци масово ще ги сменят (поне те) и ще изплащат вече за оправяне на покрив и други детайли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам за 2 вдлъбнатини да ми сменят оригиналния преден капак с някакъв турски или китайски боклук не ви съветвам и вие да го правите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има възможност да се заменят частите,примерно преден капак със същия, но не нов, а втора употреба, нека да е оригинален втора употреба, отколкото нов китайски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос, понеже не мога да намеря нищо в интернет.... някой може ли да разбере каква скоростна кутия е JTY автоматик ? обикновен типтроник или DSG ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един странен въпрос - при ауди а3 8p - не трябва ли да е както при другите коли когато е двувратка и тръгне човека да излиза отзад при издърпване на халката на седалката за облегалката да тръгне по релсата напред седалката, а не допълнително да хващам под седалката другата ръчка за да избутам напред седалката - защото при мен е така (с двойно разиграване)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал съм голф и там е по същия начин. други впечатления от двувратки имам от рено клио, там става така, както ти казваш, ама за сметка на това доволно си заминават тези механизми на седалките......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така и аз съм се чудил дали е от спортните седалки и дали е нормално, но явно е. При един приятел с голф 4 се дърпат седалките без да се пипа ръчката, но явно при 8p не е така за добро или лошо :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янков къса се или се изважда жилото, трябва на двувратки моите и двете работиха и плъзгаха седялките, но с времето и двете се откачиха или скъсаха не знам какво стана, и започнах да местя седялките с ръчката под тях!

Колеги продадох си А3-ката след 4 години вярна служба, минах на Октавия, ако мога с нещо да помагам ще го правя и за напред!

Sent from Iphone

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което описвате за седалките НЕ е нормално и говори за счупване или повреда на механизма. Така нареченото "easy entry", което го има и при A3 8P е именно това - сгъване и придвижване на седалката с едно натискане. Ако при вас не работи - потърсете причината. В зависимост от нея, решението може да се крие и в прост пластмасов детайл на стойност около 2-3 лева. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жилото си работи, не дава признаци за повреда, но не се премества като я бутна от облегалката. Имаш ли някакви инструкции за механизма точно кое да проверя и как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...