Jump to content

Въвеждане на код за cd касетофон audi TT


elly_28

Recommended Posts

Audi TT , ориг.касетофон

падна ми акумулатора и на касетофона ми изписа Save и така.. От книжката си извадих кода, но незнам как да го въведа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши ли работа ЛиНКА? :hilezh:

Да, :respekt: , сега само ми остана на пробвам дали ще мога да си го оправя сама и ще кажа дали съм успяла ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимки на дребосъчкото и кажи с каква моторетка е ако може :bia:

ДОбре дошла :respekt:

На работа съм и на служебния рс нямам снимки на колата. Да си призная, много не и разбирам какво има под капака :)) повече ми се отдава карането :hilezh:) , е знам че е 1.8 ;-)

Добре заварили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпотяват ли ви се на вас предното и страничните стъкла като карате и ква комбинация правите с бутоните на климатика за това? п.с. освен бутона за размразяване на стъклото. мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си филтъра на купето на колата, намира се пред пасажера, под предния капак.

Аз си карам на ауто и економи сега, за да ми е топличко и 23.5 градуса.

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си филтъра на купето на колата, намира се пред пасажера, под предния капак.

Аз си карам на ауто и економи сега, за да ми е топличко и 23.5 градуса.

смених ги всичките преди 2 седм. ок ще пробвам тая комбинция, аз горе долу на 26 градуса карам, економи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е да имаш голям конденз в купето и да не може да го изсуши - пробвай да си избършеш стъклата хубаво и да са сухи и пусни пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпотяват ли ви се на вас предното и страничните стъкла като карате и ква комбинация правите с бутоните на климатика за това? п.с. освен бутона за размразяване на стъклото. мерси ;)

на мен от 2 седмици , почна само ляво странично, странна работа , но не е кой знае какво :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на ауто режим ли го държиш?

Кабрио си май като гледам снимката или бъркам?

Духа ли от всички въздуховоди?

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на ауто режим ли го държиш?

Кабрио си май като гледам снимката или бъркам?

Духа ли от всички въздуховоди?

По принцип го държа на ауто. Да кабрио е . От всякъде духа и по-интресното е, че само ляво странично започна скоро да ми се запотява ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е да имаш голям конденз в купето и да не може да го изсуши - пробвай да си избършеш стъклата хубаво и да са сухи и пусни пак.

пробвал съм и тва, и след автомивка и аз съм ги бърсал и т.н. еми ще карам и експерементирам и тва е хаха, и ква е разликате между ауто и не ауто? :gruebel:

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ауто режима си поддържа зададената температура.

Когато не си на ауто духалката духа със силата, с която ти си му задал.

Също така мисля че при ауто режима, когато запалиш колата, той започва да обдухва постепенно, а не тръгва на степента кошто си му задал, спрямо това колко загрял е антифриза на колата ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ауто режима си поддържа зададената температура.

Когато не си на ауто духалката духа със силата, с която ти си му задал.

Също така мисля че при ауто режима, когато запалиш колата, той започва да обдухва постепенно, а не тръгва на степента кошто си му задал, спрямо това колко загрял е антифриза на колата ти.

а ясно, а при ауто режима също не може ли се намали духалката или? забравил съм ги вече тич работи хаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...