Jump to content

Тампони на двигателя


egoisttt3

Recommended Posts

:( Незнам дали съм уцелил раздела но само да попитам

Колата е А3 97год 1.8/125кс колко тампона има на двигателя къде са разположени и ако някой може да ми каже приблизително кой кави пари е и колко пари вземат за работа

Пускам темата защото на скоро ми се случи при тръгване да ми притресе се едно се мъча да тръгна на 3-та предавка помислих че е съединител но ми казаха да си проверя първо тампоните а и това притрисане ми го е правила само 3-4 пъти в рамките на около 2 седмици

:) понякога зор ми влиза 1-ва скорост възможно ли е ако е разбит тампона на скоростната кутия да ми прави този въртел :)

:rolleyes: Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните са 3 на брой. Моите бяха супер разбити и ги смених и трите. Просто като хвана с ръка двигателя и започна да го лашкам напред-назад се местеше много ,освен това като изфорсирам двигателят на место и пусна педала на газта след половин секунда двигателят правише такъв скок (имаш чувството че подскача) ,че се усещаше и от шофьорското място. Най-евтиният струваше 57 лв ,а най-скъпия 78 лв ,третият беше към 60 лв - това са цените на febi-bilstain. Нямах твоите симптоми обаче !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...