Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

Здравейте колеги, понеже напоследък забелязвам някакви баснословни цени за поставяне на темпомат на нашите автомобили.

Реших да пусна тази тема. Цената е 30 лв, като в нея влиза и чистенето на всякакви грешки, така или иначе се закача на компа.

Монтира се едно или две микро ключета на лоста за мигачите и си става оригинално. По желание може да се монтират и на друго място.

Също предлагам и центровка на ГНП цената е отново 30 лв.

Адреса е ПАЗАРДЖИК ул. Христо Ботев 134 АВТО ЕЛЕКТРО СЕРВИЗ.

тел 0898364628

Който има кабели и програми мога да му дам насоки сам да си направи и темпомата и центровката. за въпроси пари не взимаме.

Найстина се смешни обявите за поставяне на темпомати с цени от 100лв нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предполагам нямаш представа на АЕЛ какво се прави и затова си мислиш, че има готова букса като на моделите, които си споменал, където си има букса и е доста по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявай за спама, но кажи как би монтирал темпомат на Golf 5, Audi А4 (8Е) или A6 (4F) за посочената от теб цена?

Редактирано от stealthy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами елате и ще разберете. ако сте забелязали пише че сме авто ЕЛЕКТРО сервиз, защо реши че ЯМ ДОМАТИТЕ С КОЛЧЕТАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега зна4и приготвям 30 лева идвам и си трягвам с темпомат ако е така в сабота работи6 ли да идвам 4е имам пат на там

да колега заповядай в събота и ще го направим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега има две неща за оправяне на колата и си иска майстор така че даи да се разберем нещо!!! Виж в мненита ми за "некоректно работеща аларма" и за проблема с "климатроника" в профила ми! и ако можеш да помогнеш да идвам при теб! :rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде колеги офертата продължава. Днес още две пловдивски аудита се здобиха с темпомати. Така 4е даваите смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е много точен. Днес направих 2 аудита при него, момчето си разбира от работата и е много коректен.Много е готино да имаш темпомат на колата, така че давайте смело! ПОздрави Пловдивските Аудита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи готино колега я обясни ако може какво точно се прави и как ства работата с копчетата става въпрос за ауди А4 1.8 обикновено 98 година седан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо сме такива, човека казва че може да постави темпомат за 30 кинта и веднага трябва да го нападаме :rolleyes:

Браво колега, че можеш това да го направиш, няма да е лошо да споменеш наистина за кои модели това е възможно за да знаем. Моята еА4 Б5 1,8 ADR мотора quattro 95г има ли възможност това да стане! Благодаря предварително!

Редактирано от kori
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам един въпрос (каза че са безплатни :) )

имам оригинален темпомат на моята А4-ка 97г. AFN мотор,след като ходих на диагностика, че нещо имам проблем с турбината,

темпомата започна да се базика.Както си карам с включен темпомат, натискам съединителя и за мое учудване темпомата не се изключва и оборотите се вдигат сами, докато не натисна спирачката или не го изключа от лостчето !!!

Имаш ли идея какво се е случило, този пич с лаптопа ли е развалил нещо или е някакъв друг проблема?

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам един въпрос (каза че са безплатни :lol: )

имам оригинален темпомат на моята А4-ка 97г. AFN мотор,след като ходих на диагностика, че нещо имам проблем с турбината,

темпомата започна да се базика.Както си карам с включен темпомат, натискам съединителя и за мое учудване темпомата не се изключва и оборотите се вдигат сами, докато не натисна спирачката или не го изключа от лостчето !!!

Имаш ли идея какво се е случило, този пич с лаптопа ли е развалил нещо или е някакъв друг проблема?

Мерси!

най-вероятно се базика копченцето на съединителя, и като го натиснеш темпомата не го отчита и продължава да работи. провери го с мултицет или поискаи в някои сервиз само да го почистят. едва ли ще взвмат повече от 5-10 лева.

Копченцата който мотирам са 2 микро ключтета, челно на лоста за мигачи.

може и от задната страна на този лост, зада не се виждат. съжалявам че не съм снимал някое зада покажа. обещавам другия път да щракна снимки зада видите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересува ме за ауди а3 ASZ може ли да се сложи

няма причина да не стане колега.от всичко което прочетох за твоя мотор, смятам че няма да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е супер точен днес бях при него и вече имам автопилот! Евала колега от Пазарджик до Пловдив средно 5.4 със 100км/ч :flehan: Работи перфектно пък и си е удобство разбира се за дълъг път!!! Още един път браво и успех занапред! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че сте доволни от работата ми колеги, благодаря за подкрепата.

ще се опитам да обясня на какви коли е възможно да се сложи тази екстра "безболезнено" тоест за малко пари.

това са всички АУДИ, ФОЛКСВАГЕН, СЕАТ, ШКОДА които имат електронна газ. това са почти всички дизели и доста бензини след 1995 до 2002

APF, AQN, AQP, AUE, AVU, BDE, BEH, BFH, BML,AXP, APE, ATN, ARZ, AUM, AUQ, AUS, AZD, AZH, AZJ, BAD, BFQ, BCA, BCB, BER

всички а3 а4 а6 а8 тди до 2002 година по-новите вече изискват модул защото някои имат и функция за запазване на дистанция от предния автомобил.

почти на никое ауди няма готова букса и се налага фхащането им то екуто

има още доста модели и означения за който ако ме попитате ще погледна и ще ви отговоря.

Само ще помоля да пишете кубатурата, бенз-дизел, буквите и ако е бензин дали има жило на газта. така по-бързо ще ви дам точен отговор, без много да ровя.

Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, да попитам и аз. Ще можеш ли да сложиш на ауди 100, 1992 г.,AAD, 2.0 бензин, 115 коня? Ако можеш ще ти се обадя да се разберем кога да дойда. Благодаря предварително за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега toshkov81 ще си позволя да отговоря на някои от въпросите към теб

поставени от колеги имащи автомобили, чиито дросели се управляват от жило.

За автомобили с управление на дроселклапата от жило,

тая екстра само с няколко електрически ключета НЯМА да стане.

За такива двигатели се използват един куп детайли и няма как да стане за 30.00 ( тридесет ) лева,

освен ако не разполагате с всичко необходимо и колегата с заеме само с монтажа.

Нищо лично колега, само да внесем малко яснота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...