Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

Привет и от мен.

Интересува ме слагането на темпомат на Ауди А6 2,5 TDI, 163 к.с. 2003г., код на мотора BFC. Моля за обща цена за кабелни снопове, лостчета и слагането/активирането на самия темпомат. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Привет и от мен.

Интересува ме слагането на темпомат на Ауди А6 2,5 TDI, 163 к.с. 2003г., код на мотора BFC. Моля за обща цена за кабелни снопове, лостчета и слагането/активирането на самия темпомат. Благодаря!

40 лв всичко, виж на 2ра страница има снимки как изглеждат копчетата на лоста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тази тема ще копирам казаното от мен в другата за темпоматите.

Случката е следната :

Искам да предупредя всички мой настоящи и бъдещи клиенти че във форума има един индивид с ник nobody_lbg

който отговаря на въпросите зададени към мен, вместо мен.

Този господин се опитва да печели на гърба на членовете на форума.

предлага същата услуга като мен, само че на тройна цена.

взима по 120 лв за лостчета по 65 лв за монтаж по 45 лв за кабели и най Фрапиращото 700 лв за вакумен темпомат. даже видях и цена от 1600 лв. Определено този господин си е загубил мозъка, и понеже от както започнах аз да слагам темпомати на цена 30 или 40 лв според зависи от модела, този господин сигурно не е продал и една бройка. Той започна да се опитва да краде мойте клиенти.

Затова запомнете само аз и единствено аз слагам темпоматите и всеки който говори от мое име ви лъже.

Моите цени са едни и несе променят .30 лв когато несе сваля волан, или А4 голф 3 А6 Ц4 пасат Б4, и 40 лв когато се сваля А6 Ц5 Голф 4 Пасат Б5 Б5.5

за колите с вакумен темпомат цената е 150 лв за частите и 100 лв монтаж. НЕ 700 НЕ 1600 лв. а 250 лв.

след като говорих с него по телефона, и тона ми беше малко нецензурен, за което му се извинявам. Той ми написа следното съобщение.

"колега, сори прав си че не е честно от моя страна да дам цена на човек от твоята тема-признавам-взех си бележка!

между другото не съм дал цена на повече от двама човека и то единия ме питаше директно.

но не ми харесва тона ти как се изразяваш, затова престани да бълваш глупост, след глупост защото няма проблем да дойдеш, ще те посрещна подобаващо и ще видиме кой е по най.

но това не е интересно

интересно е другото което вземи се замисли че оригинални лостове например за А3, Голф4, А6, Пасат Б5 за 40лв и ти неможеш да намериш. ако не са втора ръка, (ако наистнина можеш и аз ще купувам от теб)

така че само по между другото ако решиш че няма да ти дойде в повече, ако някой от твойте клиенти все пак иска да е с оригинален лост, който ти например няма откъде да вземеш на подобра цена, или пък неще бутончета, мога да ти го доставя. лоста при мен е 85лв оригинален, пък ти кабелите ще му ги навържеш твойте.

Така хем ти ще искараш някой лев хем и аз . за всеки има хлеб в тоя бизнес.

ако се замислиш върху това което съм написал,

мисля че сме се разбрали"

Та найстина колегата постъпи мъжки и оценявам това. И пускам офертата му за лостчетата в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време си бях сложил автопилот при колегата, с копченца на моя си лост, но тези дни си купих оригинално лостче и днес след уговорка с колегата отскочих до Пазарджик, за да ми го монтира, НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!Препоръчвам колегата на всички, които искат да се сдобият с такава екстра на цена без конкуренция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за A4 B5 1.8Т APU ??

да колега може. цената е 30 лв.

а Софиянци, съберете се намерете терен и ще дойдем.

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Моля за помощ,защото не мога да кодирам автопилота след монтажа.Извършвам стъпките от първа страница от темата за автопилота,но стигна ли до кодирането на АБС-а връзката с контролера се разпада и се налага да изключа и след това да включа контакта за да се свържа пак с АБС контролера.В момента ЕКУ-то на колата не разпознава ЕКУ-то на АБС-а.Колата е АУДИ А4 Б6 2.0АЛТ 2002г. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам колега, но не виждам как мога да бъда полезен. в раздела направи си сам има тема за Б6 и е описано подробно как се прекодира всичко. ти сигурен ли си че всичко правиш правилно. Мисля че пропускаш нещо или бъркаш някаде. прави всичко бавно и подред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.След като стигна до Adaptation Channel 081,като въведа 00111 давам test след това save,но като проверя дали се е записала стойността 00111 виждам,че пак си е 0.Другото при кодиране на АБС-а въвеждам стойности 09275 за login и 04575 за coding,защото колата ми е Ауди А4 2.0 бензин със 17" джанти ръчни скорости.Веднага след като опитам да въведа coding-а връзката с АБС-прекъсва и за да се свържа отново трябва да изключа и включа контакта.Ако може кажи ми като по-разбиращ дали имам грешка при въвеждането тези стойности. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата toshkov81 е супер точен. Аз се разходих до Пазарджик, за да ми направи темпомата. Много съм доволен, работи безгрижно и на магистралата, и в София. Цената за моята кола беше 40лв, колегата сложи копченца отстрани на лоста за мигачите, което изглежда функционално. Препоръчвам ви го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е с жило става но цената е 250 лв.

но колата от профила ти не е с жило и цената за нея е 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

и аз имам автопилот от известно време и ми е много удобно сутрин докато ми се спи по цариградско или на дълъг път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес Жоро (toshkov81) ми постави темпомат и на А4-ката - няма такъв кеф, работи перфектно. Благодаря за добре свършената работа :gut:!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че сме свършили работа колега. respekt.gif

много безаварийни километри ти желая с темпомата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,понеже лостчето за светкавицата неми бачка и ми казаха да си сложа такова с темпомат,ще бъде ли възможно да се сложи на мойта кола А4 б5 1.9 АФН :)/> Аз имам кабел и Вагком(свален от нета) дали ще стане да си го направя сам ? :)

Редактирано от w0r7h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато кажете колеги, поне София е малко по-близо.

Ние сме на линия.

Така попрегледах темата и видях че правиш огромна услуга на колегите като ходиш по градовете ,което е чудесно,та аз съм навит да се съберем хора и да ни доидеш на гости та да свършим малко работа :) Телефонът ми е 0889 86 19 16-Николай съм,ако има колеги които все още нямата тази екстра нека се съберем и организираме пътуването на МАЙСТОРА ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...