Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

по принцип не продавам лостчета но в момента имам ЕДНО ОРИГИНАЛНО ЗА А6 С5 цената му е 60лв.

за ПАСАТ и А6 и ГОЛФ 4 са еднакви

за А4 и А8 са други

не дисплей не сме ремонтирали засега но винаги си има първи път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

по принцип не продавам лостчета но в момента имам ЕДНО ОРИГИНАЛНО ЗА А6 С5 цената му е 60лв.

за ПАСАТ и А6 и ГОЛФ 4 са еднакви

за А4 и А8 са други

не дисплей не сме ремонтирали засега но винаги си има първи път.

Благодаря за бързия отговор.

Ще се чуем и ще се разберем за ден.

Лека вечер от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм оборудван и го тествах няколко пъти от Пловдив до Плевен и отратно и смея да твърдя че разхода пада с автопилота така че Евала колега! Благодарен съм и Ъп-ван темата ти! :bia:

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е наистина пада разхода но аз нямам нерви и толкова излишно време да закрепя на 90 или 100 и затова си го правя на 150 и даже отива повечко да гори :zustimm:) В крайна смтка кефа цена няма !!!Иначе за 1000км откакто го имам работи перфектно!!Успех на колегата!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колеги така е за тези който имат жило на газта е по-различно, НО съм се заел с въпроса и съсвем скоро ще има лек и за тези коли...

а дано и успех скоро :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз искам да питам дали ще стане на А3 1.6 AKL мотор. С жило е по принципно ,но има доста електроника.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз да попитам скоро взех а3 1.8Т 2001г AUM е двигателя дали ще стане, и още нещо дали може да се сложи датчик за въмшна темперетура че няма или е развален на досплея вътре нищо не показва ,и борд ком. за разхода и ако може колко ще струва.благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, кога да дойда и аз да се сдобия с темпоматче на моята А3 ??? имам и един такъв странен въпрос. това само на изброените от теб марки и модели коли ли става? имам един Форд Пробе-2 2.5 V6 24V (165 Hp) и се чудех на него дали може да се сложи такава екстра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪП за темата. Дали има све още някой без ТЕМПОМАТ в този форум.

Колега и за още я нямам тая екстра ама и време нямам да дойда при тебе но не се отказвам.Такава оферта не се испуска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Жоро сложи и на мен темпомат (А6, 2.5 ТДИ с AEL мотор, C4 купе).

Този човек работи супер точно, отворен е към капризите на клиентите, не е надут като доста други, абе въобще не сбърках че отидох при него.

Дори лоста, който аз бях взел от морга беше от Аudi 100, и уж да стане, ама не - с по-широка централна конзола се оказа.

Та Жоро разглоби и двете конзоли с всичките му там пружинки и пластинки и съумя да монтира другия лост на моята конзола, което си е забележително!

Даже и ми оправи един болюк несветещи лампи по таблото, вкл. и подсветката на дисплейчето за външна температура, което включваше презапояването на лампата й, тъй като тя не е на цокъл. И всичко това за само още 10 лева!

Какво да кажа повече, ако има още хора с ел. проблеми, мисля че няма друго място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите отзиви.

За жилата, уви нещата са в застой, малко ме е срам да го кажа но така и не мога да остана свободен. Имам голямо желание и обещавам в момента когато е готово всичко. всеки да получи лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Kолега тази ръчка която ти пускам в обява същата ли е като тази която ми трябва за моята A4-ka на която сложихме автопилота и ще мога ли сам да си я сменя че съм в АНГЛИЯ вече????

http://cgi.ebay.co.uk/1997-AUDI-80-CABRIOLET-MODEL-CRUISE-CONTROL-SWITCH-/110412126919?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19b5135ac7

:bia::birthday:

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам нямаш представа на АЕЛ какво се прави и затова си мислиш, че има готова букса като на моделите, които си споменал, където си има букса и е доста по-лесно.

и какво му е трудното на аел-а ? сложил съм доста, стават за около 40-50 мин с разглобяването и сглобяването. Това че пускаш кабелите до Екуто ли е трудното??? Престанете да правите пари от колегите във форума.

Евала на колегата който е пуснал темата. Цените му са перфектни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво му е трудното на аел-а ? сложил съм доста, стават за около 40-50 мин с разглобяването и сглобяването. Това че пускаш кабелите до Екуто ли е трудното??? Престанете да правите пари от колегите във форума.

Евала на колегата който е пуснал темата. Цените му са перфектни.

да колега. хората искат да стават богати на гърба на другите, това е практика в българия. отскоро се занимавам и с чип тунинг и неразбирам тези които използват готови фаилове за кокво точно взимат 200 лв. а маи никои не прави карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засега за б6 не мога да открия начин без слагане на доста скъп модул към300лв и става безмислено мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да похваля колегата toshko81, днес за нула време ме прие и ми оправи фабричния темпомат.

Голямо благодаря - само съжалявам, че ми е далече Пазарджик иначе всичко каквото може при него щях да правя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имали темпомати за моренцето? Адр мотор :rolleyes:

да се счита за ъп

Редактирано от daniel.genchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...